Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

listedeko herkes aktif degil bence cunku dun hepsi okumadi bugunde galiba listedekiler tam olmayacak
Vee yarinki siradaki gizem50 arkadasimiz iki gun once hamile oldugunu öğrendi yinede duaya katilirmi bilmem dunde katilmadi digerlerindende katilim olmadi

listedeko herkes aktif degil bence cunku dun hepsi okumadi bugunde galiba listedekiler tam olmayacak
Vee yarinki siradaki gizem50 arkadasimiz iki gun once hamile oldugunu öğrendi yinede duaya katilirmi bilmem dunde katilmadi digerlerindende katilim olmadi
Dün ve bugun katilmayanlari silecegim aksam

Bundan sonraki duamiz Hz Zekeriyya'nin duası insallah.Kizlar Yasin Meryem Suresi okusak guzel olur ama sayımız henüz az zamanı olmayan arkadaslar icin tesbih daha kolay simdilik tesbihlerle devam edelim yine okuruz tabii Kuran-ı Kerim

Bundan sonraki duamiz Hz Zekeriyya'nin duası insallah.Kizlar Yasin Meryem Suresi okusak guzel olur ama sayımız henüz az zamanı olmayan arkadaslar icin tesbih daha kolay simdilik tesbihlerle devam edelim yine okuruz tabii Kuran-ı Kerim
Hz Zekeriyyanın duası nasıl ben bilmiyorum

Yeni duamız HZ. İbrahim'in duası-

*** RABBİ HEB Lİ MİNES SALİHİN ***

YENİ LİSTEMİZ
@gurbet
turko2727 turko2727
@Ftzgmz7
Afilim92 Afilim92
@Bir mucize
@Hsura006
@gizem50
@aysnrkrks
@GULCIN_87

@Zeynep6302
@Erdfyz_34
@Gubus

@seten2611
@BEYBISIM

Her gün listedeki sıraya göre her 3 üye için 200 er tane okuyacağız. Günde 600 tane 3 kişiye dua edeceğiz yani..
Bugün dua edeceğimiz arkadaşlarımız
gurbet gurbet
@turko2727
Ftzgmz7 Ftzgmz7
bu arkadaşlara dün okuyamamıştım geç katıldığım için bu gün bu arkadaşlar içinde okudum tamamladım Allah'ım kabul etsin

X