Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

Kizlar gebelik testinde cok cok silik cikti ikinci cizgi dua edin lutfen koyulassin 2 gun sonra adetim

Kızlaaar hamileyim Rabbim size de nasip etsin .Sizi terk etmeyecegim Allah ın izni ile gücümün yettiği son noktaya kadar duaya devam .Benim için okuyacagınızda hayırla saglıkla dogması için devam ederseniz sevinirim.
Duanın gücüne bir kez daha inandım Rabbim hanginizin içten duasını kabul edip mucizemi gönderdi kim bilir . Allah sizden razı olsun
*bugun ki liste için yarın okuayacagım inşallah
Kızlar size de 70 bin lem yelid okuyalım lütfen o dua çok keskin bakın 3 hafta önce okundu bana hamileyim hem de çok mucize sekilde umutsuzken

Kızlaaar hamileyim Rabbim size de nasip etsin .Sizi terk etmeyecegim Allah ın izni ile gücümün yettiği son noktaya kadar duaya devam .Benim için okuyacagınızda hayırla saglıkla dogması için devam ederseniz sevinirim.
Duanın gücüne bir kez daha inandım Rabbim hanginizin içten duasını kabul edip mucizemi gönderdi kim bilir . Allah sizden razı olsun
*bugun ki liste için yarın okuayacagım inşallah
Kızlar size de 70 bin lem yelid okuyalım lütfen o dua çok keskin bakın 3 hafta önce okundu bana hamileyim hem de çok mucize sekilde umutsuzken
Çok sevindim canım Allah hayırlı bir hamilelik geçirmeni nasip eder inşallah zamanı geldiğinde eli ayağı eksiksiz fazlalıksiz bir şekilde doğum yapmanı nasip eder inşallah. Hayırlı evlat olmasını nasip eder inşallah amin amin amin

Bugun ki listeye sadece ben kalmisim o_O
Fatiha
Afilim92 Afilim92
41 tane bebeğimin saglikla karnimda büyümesi ve doğması icin dua ederseniz sevinirim kizlar

X