Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

Dua zincirine katilamasam da herkese dua ediyorum katilmamamin sebebi de ya tamamlayamazsam korkusu ama az önce Kuran okudum herkese dua ettim Allah kabul etsin inşallah
Canim Allah razi olsun .Rabbim sana da bize de hayirla evlat nasip etsin .Burda gunluk 500 600 zikir falan oluyor en uzunu Rabbi hebli mines salihin genelde esmalarla dua yapiyoruz Ya Varis Ya Halik Ya Evvel gibi... Gunde yarim saatini falan alir en fazla.Eger katilmak istersen kapimiz herkese açık. Gözün korkmasın bazen oyle kisiler geliyor ki kendine dua istiyor katildim diyor ismini yazıp dua ediyoruz o kisi bir daha uğramıyor ve dua okumuyor
Canı sağolsun deyip geçiyoruz. Onemli olan niyet

O zaman senden ricam beni de etiketle canım gündüz okulda olduğumdan buraya giremiyorum geç de olsa görürüm kimsenin hakkına girmeyeyim de geç dua ederek

O zaman senden ricam beni de etiketle canım gündüz okulda olduğumdan buraya giremiyorum geç de olsa görürüm kimsenin hakkına girmeyeyim de geç dua ederek
Yarin bu liste bitecek yeni dua verecegim perşembe etiketlerim nasil olacağını da anlatirim canim . Kimseyi zorlamayacak sekilde olusturmaya calisiyorum listeyi .Önemli olan duada ısrarcı olmak cok fazla s ayilara takilmamak gerek.Mesela bir zikre 9 kisi katiliyor 1 kisi icin 200 erden 1800 zikir ediyor ve farkli nefeslerden bu cok guzel

tamam canım teşekkürler beni de dualarınıza katacağınız için o zaman perşembeyi dört gözle bekliyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…