Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

Kızlar ben kişi başı 41 defa okunması taraftarıyım yani 8 kişiyiz 8×41 şeklinde haftaya bu güne kadar bitirelim inşallah
12 kasıma bitmiş olsun lütfen

T Tugce3333 @abutruno B Beklenen2 @Hilalolmez01 @AliAgah47 Senella
Okumalar ne zman biter 2 güne bitirin lütfen aksi takdirde listedem çıkaracağım kaç gündür hiç birinizden ses soluk yok

Kusura bakmayın biraz geç oldu. Hem işler hem tedavi durumları çok fazla zaman ayıramadım. Bundan sonraki listeye eklemeyin. Transfer olup negatif olunca artık kadınlar kulubüne de girmek gelmiyor içimden. O yüzden bildirimleri de göremeyebilirim. En son listeyi de okuyup bitireceğim. Birkaç kişiyi tamamladım gerisini bitireceğim. Okuyanlar hakkınızı helal edin.

Senella helal olsun canim.. hayırlısı ile olacak insallah.. canını sıkma
. Vakti zamanı vardır mutlaka..

Seni en iyi anlayan benim transfer olumsuz olunca şu boğazıma bı düğüm oldu şuan her kötü bişi gördüğümde gözlerim doliyor aslında kendime aglayasim geliyor böyle hıçkıra hıçkıra ağlamak istiyorum ama ben ağlayınca eşim sen böyle yapınca benim içim parçalanıyor diyor aglayamiyorum bile Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Kızlar bugün kendim için Meryem suresi okuyacağım benim için Meryem suresi okuyabilecek olan varsa bana mesaj atabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…