Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

Senella Senella helal olsun canim.. hayırlısı ile olacak insallah.. canını sıkma
. Vakti zamanı vardır mutlaka..

Amin inşallah. İnsanın elinde olmuyor maalesef.

Seni en iyi anlayan benim transfer olumsuz olunca şu boğazıma bı düğüm oldu şuan her kötü bişi gördüğümde gözlerim doliyor aslında kendime aglayasim geliyor böyle hıçkıra hıçkıra ağlamak istiyorum ama ben ağlayınca eşim sen böyle yapınca benim içim parçalanıyor diyor aglayamiyorum bile Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Bir tüp bebekte hiç yumurta elde edemeyerek geçen sene bayağı moralim bozulmuştu. Bu sene tek tedavi ile 4 yumurta 4 embriyoya dönüşünce çok umutlanmıştım. Bayramda 2 sini transfer ederek negatif aldım. Geçen ay da kalan ikisi ile negatif aldım. Elimde embriyomda kalmadı. Yeni bir deneme yapıcak güçte O düğüm ordan hiç gitmiyor ki, ama kendini tutma ağla ben bu kadar gözyaşım olduğunu bilmezdim. Eşlere göstermeme k daha da zorluyor. Ben artık bırak ağlıyım içimden atayım içimde kalmasın diyordu m. İzin veriyordu.

Amin inşallah rabbim yardımcımoz olsun. Sevinç gözyaşlarımız olsun.

Negatife ilgili sebep vs bşrleyler öğrenirseniz bana yazarmısınız.

Senin var mı donmuş peki.

Amin inşallah. İnsanın elinde olmuyor maalesef.

Bir tüp bebekte hiç yumurta elde edemeyerek geçen sene bayağı moralim bozulmuştu. Bu sene tek tedavi ile 4 yumurta 4 embriyoya dönüşünce çok umutlanmıştım. Bayramda 2 sini transfer ederek negatif aldım. Geçen ay da kalan ikisi ile negatif aldım. Elimde embriyomda kalmadı. Yeni bir deneme yapıcak güçte O düğüm ordan hiç gitmiyor ki, ama kendini tutma ağla ben bu kadar gözyaşım olduğunu bilmezdim. Eşlere göstermeme k daha da zorluyor. Ben artık bırak ağlıyım içimden atayım içimde kalmasın diyordu m. İzin veriyordu.

Amin inşallah rabbim yardımcımoz olsun. Sevinç gözyaşlarımız olsun.

Negatife ilgili sebep vs bşrleyler öğrenirseniz bana yazarmısınız.

Senin var mı donmuş peki.
Yok canım benim 3 taneden 1i kalmıştı 5.gunde . O yüzden hiç donmus embriyom yok

Sende ben gibi sıfırdan başlıycan bu durumda. Gücümüzü toparlayabilirsek tabi.
Şuan baslayamicam 5 buçuk milyar borcumuz var önce onu kapatmamiz lazım hepsi hastane ve ilaç parasından kalan borç canım. Belki o zaman 3 yil dolarsa devlette de baslayabilirim.bakalim hayırlısı

Kur'an biliyorum deyince ne diyeceğini şaşırdım biz kısa.dualar okuyoruz canım . Ama istersen benim için bı Meryem suresi okuyabilir misin 41 kişiye dagitmam lazım 15 kişi kaldı
Olur okuti
Kur'an biliyorum deyince ne diyeceğini şaşırdım biz kısa.dualar okuyoruz canım . Ama istersen benim için bı Meryem suresi okuyabilir misin 41 kişiye dagitmam lazım 15 kişi kaldı
okurum tabi

X