Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

C cansu_tr nasılsın canım. Herşey yolunda mı
Sağolasın canım şimdilik yolunda bakalım Perşembe günü kan vereceğim bı yanım vermek istiyor bı yanım hiç kan falan vermek istemiyor öyle işte arada kasık ağrılarım ve bacak ağrılarım oluyor dün gecede istifra edip durdum ama psikolojiktir diye kendimi avutuyorum umutlanmak istemiyorum . Öyle işte sen nasılsın

Kızlar bu ara zaten acayip duygusalim neden bu liste ilerlemiyor madem okumayacaksiniz pesinizde gezdireceksiniz neden listeye giriyorsunuz ya hilal isimli vatandasin etiketi bile olmuyor oh ne güzel dünya gir siteye listeye eklen millet sana okusun senden haber yok buradaki insanlarda sizi beklesin valla ağlayacak hale getirdiniz beni lütfen şu okumalarinizi tamamlayın. 20 Ekim'de listeyi duzenlemisim bugün 29 ekim 9 günde okunamayacak bı dua değil oturunca yarım saate biter

Ben de mazeretiydim o yüzden okumamıştım .okunabiliyormuş dikkat etmemişim . Okudum Allah kabul etsin inşallah

Sağolasın canım şimdilik yolunda bakalım Perşembe günü kan vereceğim bı yanım vermek istiyor bı yanım hiç kan falan vermek istemiyor öyle işte arada kasık ağrılarım ve bacak ağrılarım oluyor dün gecede istifra edip durdum ama psikolojiktir diye kendimi avutuyorum umutlanmak istemiyorum . Öyle işte sen nasılsın
C cansu_tr Teşekkür ederim canım.. iyiyim.. herseyin hayırlısı olsun canım benim.. insallah olacak.. olumlu ve pozitif düşün..

Kızlar bu ara zaten acayip duygusalim neden bu liste ilerlemiyor madem okumayacaksiniz pesinizde gezdireceksiniz neden listeye giriyorsunuz ya hilal isimli vatandasin etiketi bile olmuyor oh ne güzel dünya gir siteye listeye eklen millet sana okusun senden haber yok buradaki insanlarda sizi beklesin valla ağlayacak hale getirdiniz beni lütfen şu okumalarinizi tamamlayın. 20 Ekim'de listeyi duzenlemisim bugün 29 ekim 9 günde okunamayacak bı dua değil oturunca yarım saate biter
C cansu_tr canım okumayanlari ekleme ve sure koy bundan sonraki dualarimiza.. sure olmayinca daha rahat davranılıyor.. sureli olursa herkes cabucak bitirir

Okudum kusura bakmayın. Yoğun çalışıyorum sonraki listede yokum

Bugün kan testi verdim maalesef sonuç negatif. Bende asla anne olamayacağım artık buna inanıyorum

Ben okumaya başladım bile. Rabbim dualarımızı kabul eylesin. Sende sıkma canını daha adet olmadıysan elbet vardır bi umut
Hiç de yok canım geç döllenme olacak hali yok 5. Gün transfer yapıldı umudum hiç kalmadı artık. 2 buçuk yıl oluyor evleneli

X