Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

cansu_tr Cansu Okudu ***
E ezbaece01 Ayşe okudu***
fabatuhan fabatuhan fabatuhan fabatuhan Fatma
T Tugce3333 Tuğçe okudu
A abutruno Okudu***
B Beklenen2 okudu
Senella Senella
Sevil5 Sevil5 Okudu ***
Ayas19 Ayas19 okudu
@Hilalolmez01 yeni listeye ekleyeceğim
A AliAgah47 yeni listeye ekleyeceğim
Rana_murat Rana_murat yeni listeye ekleyeceğim
O Olivestar yeni listeye ekleyeceğim
Ya Allah Ya Rahman Ya Rahim Ya Hay Ya Kayyum Ya Hannan Ya Mennan Ya Bedius Semavati Vel Ard Ya Malikül Mülk Zül Celali Vel İkram
Kızlar toplu niyet edip 100 tane okuyoruz hadi çabucak bitirelim inşallah çok güzel dua terkipleri hazırladım okumak için sabırsızlanıyorum
@Senella sen kaldın
@fabatuhan listeden çıkaracağım

Kızlar bugün hastaneden aradılar 3 embriyonun 3ude 3. Güne gelmisler yani bölünme gerçekleşmiş pazartesi transfer yapılacak sizden ayrıca dua istiyorum yani hem listeyi hemen bitirelim diye hemde sizden dua alabileyim diye inşallah ekimin sonunda buraya hamileyim diye yazabilirim

Kızlar bugün hastaneden aradılar 3 embriyonun 3ude 3. Güne gelmisler yani bölünme gerçekleşmiş pazartesi transfer yapılacak sizden ayrıca dua istiyorum yani hem listeyi hemen bitirelim diye hemde sizden dua alabileyim diye inşallah ekimin sonunda buraya hamileyim diye yazabilirim
Inşaallah.. hadi hayırlısı bakalım canim.. Allah'ım tum isteyenlere nasip etsin..

Rabbim yardımcın olsun dualarımız seninle 🥰

Kızlar sizlerden bişey rica edebilir miyim benim için tefriciye okuyabilir misiniz süresi 10 gun eger okuyabilecek olan varsa yazarsa sayıdan düşeyim Büşranın niyetine diye okunacak 💙

cansu_tr Cansu
@ E ezbaece01 Ayşe
@ T Tugce3333 Tuğçe
@ A abutruno
@ B Beklenen2
Sevil5 Sevil5
@Hilalolmez01
@ A AliAgah47
@ Rana_murat Rana_murat
@ O Olivestar
Es-elüke bismikel a'lel eazzil ecellil ekram.
Anlamı: Rabbim'in en güzel ve yüce isimleriyle istiyorum .
Kişi başı 33 er tane okunacak ayet değil
10*33 şeklinde okunacak
Lütfen okumaları hizlandiralim
Merhaba daha yeni dua zincirine katılıyorum yanlış olmasın diye sormak istedim sadece 33 kere mi okuyacağız yoksa 10 gün boyunca hergun 33 kere mi?

Merhaba daha yeni dua zincirine katılıyorum yanlış olmasın diye sormak istedim sadece 33 kere mi okuyacağız yoksa 10 gün boyunca hergun 33 kere mi?
İkisi de değil canım hemen anlatayım şimdi ilk sirada ben varım ister önce bana 33 tane yazdığım duayı okuyorsun sonra ezbaece arkadaşıma niyet edip 33 tane aynı duayı okuyorsun sonra Tuğçe arkadaşıma niyet edip 33 tane aynı duayı okuyorsun sırayla herkese 33er tane duadan okuyorsun canım

İkisi de değil canım hemen anlatayım şimdi ilk sirada ben varım ister önce bana 33 tane yazdığım duayı okuyorsun sonra ezbaece arkadaşıma niyet edip 33 tane aynı duayı okuyorsun sonra Tuğçe arkadaşıma niyet edip 33 tane aynı duayı okuyorsun sırayla herkese 33er tane duadan okuyorsun canım
Ben zamana kadar bitecek canım

X