Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

C cansu_tr Cansu
Shokella Shokella Shokella Aslıhan
Balanne26 Balanne26 Hurma99 Eda erkek evlat okudu
P Podik Nadire Berna okudi
M Minikbirmucizemeselesi Gül
DantelKiz DantelKiz Kübra okudu
E ezbaece01
sera44 sera44 sera44 Sevda
B Beto2012 Betül
minik kalp0753 minik kalp0753 minik Melike

""Allâhuekber kebîra
Velhamdülillâhi kesîra
Ve Sübhânallâhi bükraten ve esîlâ” 100 adet

Yeni duamiz budur hanımlar soran arkadaşlara duyurulur sayfalarca yazı yazmissiniz kim listeyi devralmak isterse buyursun alsın listeye de beni eklemesin yok listeyi guncellenmiyor bilmem ne . Aslıhan arkadaşın telefonu kırılmış giremedi gecikmeli okuyacağım dedi napayım listeyi bı kişi için bekleteyim mi dariaysegul hiç girmemiş benim bayramdan bu yana iki cenazemiz oldu tamam çok yakın değildi ama giremedim sürekli . Araştırıp farklı dualar okumak taraftariyim ama bakıyorum herkes şikayetçi .
C cansu_tr canim ben yarin bitirmeye çalışırım.. ilk 6 kisiye okudum..

Kızlar dua gruplarına bakarsanız aksamalar oluyor herkesin kendine göre Bi hayatı var sonuçta kimse 7 24 kk da değil anlayışlı olmakta fayda var herkesin herkese hakkı geçebilir ince davranılmalı bnce bu konuda Bi kişi bile önemli olabiliyor herkesin kararına saygı duyarım ama bence güzel yönetiliyor ben memnunum şahsen Allah razı olsun bizim için vaktinden çalıyor Bn memnunum kuzum C cansu_tr 💓 pazartesiye okumuş olurum bizimde nişan nikah kına var hiç vaktim olmuyor kusura bakma

C cansu_tr Cansu
Shokella Shokella Shokella Aslıhan
Balanne26 Balanne26 Hurma99 Eda erkek evlat okudu
E ezbaece01
sera44 sera44 sera44 Sevda
B Beto2012 Betül
minik kalp0753 minik kalp0753 minik Melike

""Allâhuekber kebîra
Velhamdülillâhi kesîra
Ve Sübhânallâhi bükraten ve esîlâ” 100 adet

Yeni duamiz budur hanımlar soran arkadaşlara duyurulur sayfalarca yazı yazmissiniz kim listeyi devralmak isterse buyursun alsın listeye de beni eklemesin yok listeyi guncellenmiyor bilmem ne . Aslıhan arkadaşın telefonu kırılmış giremedi gecikmeli okuyacağım dedi napayım listeyi bı kişi için bekleteyim mi dariaysegul hiç girmemiş benim bayramdan bu yana iki cenazemiz oldu tamam çok yakın değildi ama giremedim sürekli . Araştırıp farklı dualar okumak taraftariyim ama bakıyorum herkes şikayetçi .
C cansu_tr canim birakma.. biz gayet guzel takip ediyoruz seni.. bütün listedeki arkadaşlara 100 er tane okudum.. Allah'ım kabul eder inşallah niyetlerimizi.. pazartesi yeni duamızı bekliyoruz senden..

Kızlar dua gruplarına bakarsanız aksamalar oluyor herkesin kendine göre Bi hayatı var sonuçta kimse 7 24 kk da değil anlayışlı olmakta fayda var herkesin herkese hakkı geçebilir ince davranılmalı bnce bu konuda Bi kişi bile önemli olabiliyor herkesin kararına saygı duyarım ama bence güzel yönetiliyor ben memnunum şahsen Allah razı olsun bizim için vaktinden çalıyor Bn memnunum kuzum C cansu_tr 💓 pazartesiye okumuş olurum bizimde nişan nikah kına var hiç vaktim olmuyor kusura bakma
Teşekkür ederim canım sağolasın inşallah elimden geleni yapıyorum

C cansu_tr Cansu okudu
@ Shokella Shokella Aslıhan
Balanne26 Balanne26 Eda erkek evlat okudu yeni listede yok
E ezbaece01 okudu
sera44 sera44 Sevda
@ B Beto2012 Betül okudu
@ minik kalp0753 minik kalp0753 Melike mazeretli okuyacak

""Allâhuekber kebîra