Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

Kızlar sayıyı yazmayı unutmuşum 100er tane okuyalım . Şöyle mi okuyalım böyle mi okuyalım diye yazmissiniz ben internette bu duayı okudum Nihat Hatipoğlu nun programında gördüm bu şekilde yazıyordu ne şekilde okumak.isterseniz o şekilde okuyun internette de bu şekilde kopyaladim .

ben okudum allah kabul etsin arkadaşlar diğer duada ben yokum katılmayan arkadaşlar listeden çıkarılmıyor buda haksızlık olur. iyi günler başka dularda karışılaşmak üzere

beto2012 okumadı canım. listeyi ben yapmıyorum ki kuzum
Tmm canım Cansu için dedim acaba Betül bu gruptan çıktım mı sanıyor diğer. Gruplarda okuyor çünkü
Arkadaşlar hepinizden Allah razı olsun diğer listede bende olmuycam. Bu listenin tamamını okuyup bildiririm
Okumayan 2 kişi daha vardı sanırım okumayanlar otomatik çıkarılmalı
Armadaslar beb mazeretliydim niye okuyup okumamazcilik yapayim ya?

minik kalp0753 Gelip bana sorsaydiniz keske yani ben okuyorum su an da ya cikarilma karari vermeden once bi sorsaydiniz arkadaslar kimse cikmasin lutfn ben okuyorum. Mazeretli okunmaz dendigi icin girmedim hic

minik kalp0753 Gelip bana sorsaydiniz keske yani ben okuyorum su an da ya cikarilma karari vermeden once bi sorsaydiniz arkadaslar kimse cikmasin lutfn ben okuyorum. Mazeretli okunmaz dendigi icin girmedim hic

Güzelim ben sana birşey demiyorum ki. sen zaten haber verdin okuyamayacağını ama liste yenilenmiyor. yada birisi demiyor ki şu arkadaşımız hasta onun için şu kadar bölüşelim diye ben ona kızıyorum. bir dua var ortada okuyan okusun. gerisi yok

Canim burasi bölüsmeli degil bi dua veriyor o dua her seferinde 100er adet okunuyor

Kizlar ben aksma okurum aman deyim okumadi okumicak filan sanmayin aksam gelirimmm kendinize iyi bakin sinirlerinizi germeyinnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…