Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

C cansu_tr Cansu
Shokella Shokella Aslıhan
M Mirac440
iki prensesin annesi iki prensesin annesi Yadigar
Balanne26 Balanne26 Eda erkek evlat
P Podik
M Minikbirmucizemeselesi Gül
dariaysegul dariaysegul
DantelKiz DantelKiz Kübra
E ezbaece01
sera44 sera44
B Beto2012

Allahümme Ya Varis: Günde 707 defa okuyan kişinin Allah’ın (c.c.) izni ile hayırlı evladı olur.
Liste bu şekilde canlar sayı 300 olsun diğer esmadaki gibi . Çabuk bitirelim inşallah
Canım kişi başı 300 tane mi okuyalım bide adetliyken okunur mu sakıncası varmı okunuyorsa başlayayım hemen

C cansu_tr Cansu
M Mirac440
P Podik
dariaysegul dariaysegul
E ezbaece01
sera44 sera44
B Beto2012

Allahümme Ya Varis: Günde 707 defa okuyan kişinin Allah’ın (c.c.) izni ile hayırlı evladı olur.
Liste bu şekilde canlar sayı 300 olsun diğer esmadaki gibi . Çabuk bitirelim inşallah
Canım tüm liste için okudum allah tez vakitte hayırlısını nasip etsin inşallah cümlemize 💕

Nasil okuncak canm anlamadim ben
Mesela ister ilk başta niyet et Cansu için okuyorum diye yada okuduktan sonra Allah'ım 300 tane çekmiş olduğum esmayi arkadaşımın evlat sahibi olması için okudum hayırlısıyla kabul et diyebilirsin daha sonra aynısini Aslıhan ve diğer arkadaşlar için de okuyorsun

C cansu_tr Cansu
M Mirac440
P Podik
dariaysegul dariaysegul
E ezbaece01
sera44 sera44
B Beto2012

Herkese okudum Allah kabul etsin hepimize hayırlı saglıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🙏

X