Hamile Kalmak İçin Dua Zinciri

Bende okudum arkadaşlar inşallah bu mübarek günlerde dualarımız kabul olur

cansu_tr (Cansu) hayirli ve saglikli evlat sahibi olmak

Shokella Shokella -- Aslıhan (en kısa zamanda hayirli saglikli evlat sahibi olmak)

zeynoc17 zeynoc17 (Büşra ) hayirli ve saglikli olmasi dileğiyle kizima sahip çıkacak salih bir erkek evlat sahibi olmak duama katilanlarinda en kisa zamanda dualarinin hayirlisiyla kabul olmasi

1meyraa 1meyraa (Emel) hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak

Mirac440 Mirac440 (hayirli sağlıklı evlat sahibi olmak)

denizimdnz denizimdnz (Yadigâr) hayirli sağlıklı evlat sahibi olmak

Hurma99 Hurma99 (Eda) hayirli sağlıklı evlat sahibi olmak

Podik (hayirli sağlıklı evlat sahibi olmak)

rskks (kübra) hayirli sağlıklı evlat sahibi olmak
Minnoskafa Minnoskafa Gamze hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak
mutlulukmavilimsbr Kadriye hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak
Kızlar liste bu şekilde sanırım çıkmak isteyen yoksa eğer ben ilk olarak Kolaylık duası olan ve Abese süresinin 20. Ayetiyle başlamak istiyorum .
"""" Sümmes sebile yesserah """"
Herkes kişi başı 100 tane okuyacak Rabbim bize tez zamanda kolaylıkla hamile kalmayı nasip eder inşallah süre vermiyorum mümkünse 3 yada 4 gun içinde okuyalım ki Ramazan'da başka dualarda okuyalım
Beni de ekler misiniz.evlat sahibi olmak istiyorum

C cansu_tr (Cansu) hayirli ve saglikli evlat sahibi olmak *** OKUDU

Shokella Shokella -- Aslıhan (en kısa zamanda hayirli saglikli evlat sahibi olmak)

K Khvekokusu20 (Büşra ) hayirli ve saglikli olmasi dileğiyle kizima sahip çıkacak salih bir erkek evlat sahibi olmak duama katilanlarinda en kisa zamanda dualarinin hayirlisiyla kabul olmasi

G Gonlumcicekolsun (Emel) hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak ***OKUDU***

M Mirac440 (hayirli sağlıklı evlat sahibi olmak)

iki prensesin annesi iki prensesin annesi (Yadigâr) hayirli sağlıklı evlat sahibi olmak ***OKUDU***

Balanne26 Balanne26 (Eda) hayirli sağlıklı evlat sahibi olmak ***OKUDU***

P Podik (hayirli sağlıklı evlat sahibi olmak)

rskks rskks (kübra) hayirli sağlıklı evlat sahibi olmak ***OKUDU***
Minnoskafa Minnoskafa (Gamze) hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak
@mutlulukmavilimsbr (Kadriye) hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak ***OKUDU***
Kızlar liste bu şekilde sanırım çıkmak isteyen yoksa eğer ben ilk olarak Kolaylık duası olan ve Abese süresinin 20. Ayetiyle başlamak istiyorum .
Herkes kişi başı 100 tane okuyacak

C cansu_tr (Cansu) hayirli ve saglikli evlat sahibi olmak *** OKUDU

K Khvekokusu20 (Büşra ) hayirli ve saglikli olmasi dileğiyle kizima sahip çıkacak salih bir erkek evlat sahibi olmak duama katilanlarinda en kisa zamanda dualarinin hayirlisiyla kabul olmasi

G Gonlumcicekolsun (Emel) hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak ***OKUDU***

M Mirac440 (hayirli sağlıklı evlat sahibi olmak)

iki prensesin annesi iki prensesin annesi (Yadigâr) hayirli sağlıklı evlat sahibi olmak ***OKUDU***

Balanne26 Balanne26 (Eda) hayirli sağlıklı evlat sahibi olmak ***OKUDU***

P Podik (hayirli sağlıklı evlat sahibi olmak)

rskks rskks (kübra) hayirli sağlıklı evlat sahibi olmak ***OKUDU***
Minnoskafa Minnoskafa (Gamze) hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak
@mutlulukmavilimsbr (Kadriye) hayırlı sağlıklı evlat sahibi olmak ***OKUDU***
Herkes kişi başı 100 tane okuyacak
Bu 100 tane bitince mi ekliyceksiniz

Hanımlar yarına kadar okuyalım inşallah yarın Kadir suresine geçelim Ramazan'da Kadir süresini dilekler için okumak gerekliymis kişi başı 33er tane okuruz diye düşünüyorum

Ben yarın adet olabilirim ama ne vakit bilemiyorum canım duamız kesinse ben gece abdestli olarak okumak istiyorum duadan geri kalmak istemiyorum 🌹

liste netleşseydi yarın başlardık. bu ay ne kadar dua edersek o kadar iyiydi bizim için

Benim yarın adetim gelebilir ben bu geceden aynı listeye başlıyorum. Listeye göre 11 kişiyiz bir kişi vardı eklenmek isteyen o da netleşirse ayriyeten onada okurum artık

X