hamile kalmak değil onu sürdürebilmek önemli

8tugce8

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2008
1.635
6
burada bir sürü konu açılıyor hamile kalmakla ilgili benim daha önce kaybım olduğu için farkettim ki hamile kalmaktan çok onun sürmesi önemli bu sefer hamile kaldığımı öğrendiğimde sevinememiştim bile öncesinde hep dua ediyordum Allah ım sağlıkla doğacaksa olsun yine kürtaj olacaksam evlat acısı yaşayacaksam olmasın diyordum hamd ı senalar olsun bu zamana kadar geldik maşallahama ne kadar sıkıntıyla şimdide erken doğum ve bebeğimin gelişiminin azalması gibi kötü ihtimaller söz konusu,Allah acısını yaşatmasın ben ne yaparım bebeğimin yüzünü gördüm ellerini ayaklarını nasıl oyunlar oynadığını canım çok yanıyor arkadaşlar sağlıkla kucağınıza alacaksanız inşallah hamile kalırsınız hayatta herşeyin hayırlısısenağlamasenağlamasenağlama

canım ya senı cok ıyı anlıyorum cunku 3 kaybım oldu malesef bende senın gıbı dua edıyom ınsallah bebısnı saglıcakla kucagına alırsın sıkma canını uzulmek yok ınsallah hersey cok guzel olacakk

sağol canım Allah bidaha sanada evlat acısı yaşatmasın,inan üzülmemeye çalışıyorum ama bebeğimin hareketleri çok azaldı yinede o içimde üzülmeyeyim diyorum ama bazen içim kan ağlıyor onu kaybetme korkusu çok canımı yakıyor Allah korusun rahatsızkığımdan dolayı benimde hayati risklerim oluşuyor ama kendimi inan zerre kadar düşünmüyorum yeterki o gelişsin sağlıkla 36 haftaya gelelim ve sağlıkla kucaklayayım bebeğimi

sevgili tuğçe hayırdır yeni mi bebeğinin hareketleri yavaşladı.korkutma beni.inanki şimdi çoküzüldüm.yoksa ben mi yanlış anladım .canım benim öyleyse sebebi nedir dr.sana tam olarak ne söyledi.

sevgili tuğçe hayırdır yeni mi bebeğinin hareketleri yavaşladı.korkutma beni.inanki şimdi çoküzüldüm.yoksa ben mi yanlış anladım .canım benim öyleyse sebebi nedir dr.sana tam olarak ne söyledi.

canım hemen korkma öyle benim farklı bir sorunum çıktı normalde yerlerde olan tansiyonum şimdi çıkmaya başladı sorunum kanla ilgili değil tansiyonla ilgili belki ben biraz abartıyorum hamd ı senalar olsun maşallah hareket ediyor şimdi tatlı yasak ama mecbur yedim tatlı yiyince hareket etmeye başlıyor.sen korkma o yüzden sana tuza dikkat et yazmıştım.ben bebeğim iyken bile korkuyorum çünki daha önce kaybettim çok zor insan kucağına alsa bile korkusu geçmez o acıyı biliyorsunya hiç içinden atamıyorsun bu duyguyu sende iyi bilirsin.

Son düzenleme:

ay canım benim çok korkuttun beni biliyor musun.yüreğim bir acaip oldu.aman allah korusun allah güzel haberlerini almayı nasip etsin.bebişinle sana sağlıklı mutlu günler diliyorum segilerle

tuğçe güzelim inşallah sağ salim hamileliği tamamlayıp sorunsuz bir şekilde doğurursun meleğini
Rabbim hayırlısıyla kucağına alıp, hayırlı bir evlat olarak yetiştirmeyi nasip etsin
olumlu düşünmeye gayret et, doktorunun tavsiyelerine harfiyen uy, en ufak bir değişiklikte doktorunu ara
ve Kur'an okumayı biliyorsan hergün biraz dahi olsa mutlaka oku
Rabbim yardımcın olacaktır yerimseniben a.s.

bende 3 düşük yaptım hamile kalabiliyorum ama devamı gelmiyor birde diyorum kalp atışlarını duysam tekmelerini hissetsem ayrılması eminim daha zor olurdu ama her şerde bi hayır vardır diyorum ve Allah bebegini hayırla saglıkla kucagına almayı nasip
etsin

Son düzenleme:
sağolun arkadaşlar,eslemciğim biliyorum inşallah bir süre sonra okumayı istiyorum şimdi sadece tuvalete ve yemeğe kalkıyorum hep yatıyorum ne güzel içten dua etmişsin Allah razı olsun seninde ne muradın varsa olsun inşallah,osmak senin adınada çok üzüldüm Allah büyük inşallah seninde sağlıklı çocukların olur canım 3 düşük yapmışsın hiç araştırma yaptırmadınmı bir üniversite hastanesinde trombofili paneli tahlili yaptır bence belki kanında pıhtılaşma vardır.

canım 2 düşükten sonra arastırmaya baslamıstık ama be hamile kaldım şimdi dinlenmedeyim dış gebelik oldu 3,sü 1 ay sonra baslıcam inşallah

canım 2 düşükten sonra arastırmaya baslamıstık ama be hamile kaldım şimdi dinlenmedeyim dış gebelik oldu 3,sü 1 ay sonra baslıcam inşallah

canım ya ne sıkıntılar çekmişsin dış gebelik duyduğuma göre çok zor ama Allah büyük üzülme inşallah bu günleri unutturacak mutluluklar yaşarsın.aman ihmal etme mutlaka bu tahlilleri yaptır hem psikolojik hemde bedenen çok yorulmuşsun birsüre ara vermen gerekir o sürede de bu tahlillerini yaptır tekrar geçmiş olsun.

Tuğçeciğim seni çok iyi anlıyorum ve acil şifalar diliyorum canım. Ben de bir düşük yaşadım ve şimdi yeniden hamileyim. Seninki kadar yoğun olmasa da benzer korkuları bebeğini kaybeden her kadın yaşıyordur muhakkak. Ama sakın umudunu yitirme, sakın kötüsünü aklına getirme. Bak binbirgece diye bir arkadaşımız var burada. Tam nedenini bilmiyorum, sanırım kesesi düzgün olmadığı için, doktor 1 hafta sonra kürtaj yapacağız demişti ona. Garibim, 1 hafta boyunca üzüldü, kahroldu. Derken kürtajdan önce tekrar kontrole gittiğinde herşeyin birden düzeldiğini görmüş. Bildiğim kadarıyla herşey yolunda şu an.
Diyeceğim, o bebek doğmak istiyorsa bir şekilde doğacaktır hiç merak etme. Sen onu ne kadar sevdiğini her şekilde hissettir, tansiyonunu dengeye getirmek için doktorunun dediğini harfiyen yap, bol su iç ve dua et canım. Biz de senin için dua edeceğiza.s.

sağol canım benim inşallah sende sağlıkla alırsın bebeğini kucağına Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın benim dualarımda sizinle,iyi şeyler düşünmeye çalışıyorum ama burdanda çevremdende hep olumsuz örnekler duyuyorum ama ben hep Allah a sığındım şüphesiz onun dediği olur bizim hakkımızda da hayırlısı ve en güzeli olsun,msj için tekrar teşekkürler.:1hug:

ewet canım çok zordu ama inan Allah bana öle bir sabır verdiki 3, ye üzülemedim çünkü ameliyat olcaktım ve tüpüm alınacaktı Allahtan degerler düşmeye basladı 10 haftalık ama gelişmemiş bebek o yüzden degerin sıfır olmasını bekliyoruz dinlenme süresinde arastırmalar yapılacak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…