Hamile Kalmadan Önce, Hapla Korunanlar...

arkadaslar ben de dogum kontrol kullandım 2.5 yıl.1 yıl önce bıraktım.çok adet düzensizliğim oldu.genelde adet söktürücüyle hastalandım.hap yumurtalıkları tembelleştiriyormuş.geç gelmesi veya gelmemesi yumurtalıkların çalışmadığını gösteriyomuş.benim de yumurtam gelişmiyodu.2 aydır bana uyan bi ilaçla yumurtam büyütebildik ama bebiş yok.bu ay bıraktık doğal haline bakalım 7 temmuz da hastalanmam lazım bakıcaz artık.işşallah hepimize bebiş nasip olur.

kızlar bende 3 yıl yasmin kullandım son adetimden sonra hapım bitmişti nası olsa hemen hamile kalamam die yaklaşık bi hafta kullanmadım ve şuan 37 haftalık hamileyim darısı başınıza inş.

mrb imperiam ay negüzel hayırlı olsun insallah bende fazla beklemem bizim de 2. denememiz hayırlısı bakalımbilmiyorumkismile

Selamlar, ben de 3 senedir yasmin kullandim 20 mayista adet oldum ve sonrasinda hic kullanmadim.
20 haziranda olmam gerekiyordu, 15 gun gecikti bugun oldum.
Ben de doktora gitmistim gecikmesi cok dogalmis.. Hatta hormon degisimleri olurmus,
benim acaba ostrojen azalmasi mi oldu, tuylerim daha cabuk uzuyor eskiye nazaran((
saclarim da daha cabuk yaglaniyor

bence bugün adet olduysan yarın öbür gün doktora git kan aldır hormon testi yaptır canım ama hemen kötü düşünme havalar çoook sıcak tüylerin hemen çıkması normal saçlarında yağlanır sıcakta

bende en son 25 mayısta adet oldum hala gelmedi adetim bir iki gün daha bekleyip adet söktürü kullanmak zorunda kalacağım galiba mecburen
oysa çok ümitlenmiştim ama nasip kısmet işte yapacak bişe yok

[BKANDıLıNıZ MUBAREK OLSUN....]Arkadaşlar bişiy sorcam ben hapla korunuyordun ve yarıda keip bıraktım bırakınca normal regl tarihimin üzerinden 1 hafta geçince tekrar 13 haziranda regl oldum 4 gün sürdü normalde 7gün sürerdi birdahaki reglimse benim hesaplamalarıma göre 8 temmuz yani bugün regli olmam lazım ama internetteki hesaplayıcıyla hesapladığımda biri biri 11temmuz diyor bir diğeri ise 12 temmuz ben şimdi hangisini esas alıcam şaşırdım halada regl olmadım dün tes yaptım çıkmadı[/B]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…