Hamile Kalmadan Önce, Hapla Korunanlar...

merhaba bende yasminle korunuyordum 8 ay kullandım 9. ayın hapınıda 5 gün kullandım bıraktım bıraktıktan sonra bir hafta içinde kanamam olduahlbuki adetim biteli daha bir hafta olmuştu. 4 gün sürdü doktora gittim gayet normal olduğunu vücut baskıdan kurtulduğu için kanamam olduğunu ve son kanamamı esas alacağımı söyledi. bırakalı 1 buçuk ay oldu. şuan kasık ağrım var inşallah hamileyimdir..:kedi:

inşallah bebiş vardır canım bidahaki adet günü ne zaman olmalıydı bizi haberdar edersin hayırlı haberlerini bekliyoruz
evet hapı ortada kesersen adet gelir bu normal aynı o 7 günlük ara gibi oluyor
şimdi bende keşke ortada kesseydim diyorum ama ben 21.yi aldım adet oldum sonra kullanmadım daha bugün SAT itibaren 36.gün hala adetim gelmedi bi sorunda yok rahimde

inşallah bebiş vardır.. evet. normalde temmuz 7 veya 8 de adet olmam lazım işte 8 günüm falan var tabi ilacı bıraktıktan sonra nasıl bi değişiklik olcak bilmiyorum çokta sabırsızım inşallah haberlerimi veririm size
inşallah senin de ve buradaki herkezin bi bebeği olur Allah herkeze tattırır inşallah... herhangi bi değişiklilkte sendende haber bekliyoruz canım..

7 aylık evliyim. Canım ya çok sağol verdiğin bilgiler için. Bu arada evet özele gidicem, arkadaşımın doktoruna. O çok memnun doğumuna 2 ay kaldı. Bende o yüzden o doktora gitmeyi düşünüyorum bakalım :kedi:

bende pkoluyum aynı durumdaım cnm 1yıllık evliim ve evlenmeden önce 5yılda ben kullandım yasmin ve diana35.3aydır kullanmıorum yasmin ama bi gelişme yoksenağlama sen doktora gittin mi evlilikten sonra ne dio pko için

bende aynı durumdayım pko dan dolayı bır sene kullandım dıana 35. 6 aydırda ugrasıyoruz ama henuz bısey yok
aslında ben ılk denemelerde doktoro gıttım klomen verdı yumurtalık olussun dıye ıkıncı ayda ıstenen boya olustu ama kalıtelı olusmamıs... dırek kısırlık tedavısıne baslayınca doktoru bıraktım ama bana doktora gelmesen olmazmıs cocugun demıstı.. ve halada yok

cnm ben hemen ilaca başlamaktan yana deilim bi süre beklemek lazım. ama senin 6ay olmuş az daha bekle ve tedaviye başla bana doktor 1sene snra başlayalım demişti

ben de en son 20 mayista adet oldum, o gunden beri 3 yildir kullandigim Yasmini kullanmiyorum ve adetim gecikti. Daha da gecikecek galiba.
Bugun doktora gittim, hamile olmadigimi ogrendim, bu gecikme cok normalmis. Bayadir hap kullanip biraktigim icin hormon seviyelerinin degisecegini soyledi bir de. Hamile kalmak istiyorsam folik asit destekli vitamilerden almami soyledi her gun...

cnm ben hemen ilaca başlamaktan yana deilim bi süre beklemek lazım. ama senin 6ay olmuş az daha bekle ve tedaviye başla bana doktor 1sene snra başlayalım demişti

evet ıste bende hemen ılaca baslamaktan yana degılım hem baslansada kademe kademe oluyo bu ıs bırden hormon yuklemek dogru degıl ben dr dan memnun kalmadım anlıcan...zaten soagn ve ıncır kurune denıyorum bu surecte bakalım hayırlısı ..senağlama ama bende cok ıstıyorum bı bebeeeeek

mrb bende hapı 5 ay kullandım 1.5 ay önce bıraktım artık bebek istiyorum insallah hemen hamile kalabilirim :CüvCüv:

Merhaba. Ben deniz. 8 yaşında bir kız annesiyim....Bende yasmin hapını 2,5 - 3 sene kullandım neredeyse. 20 şubatta bıraktım ilk rgl tarihim..... hihoyyyt evetttt temmuz oldu bebişşş yok.... 1 sene zaman ver dedi doktor...5-6 ay oldu daha bence artık yavaş yavaş şansım artıyooor. önümdeki 2-3 ay içinde gelir bebiş... :CüvCüv:inşalllhhhh :Saruboceq:

Ben de şubat ayında bıraktım yasmini. ilk bebek çalışmamızı nisanda yaptık. bu ay 3. denememiz. hayırlısı olsun...

ben ewlenmeden 1 ay önce başladım ve 9 ay yasmin kullandım. şubatta bıraktım 1 ay adet gördüm 2. ay hamileydim. hiç belli olmuyor bende erken diyordum olmaz diyordum ama oluyor canınızı sıkmayın kafanız rahat olsun sadece:)

mrb bende hapı 5 ay kullandım 1.5 ay önce bıraktım artık bebek istiyorum insallah hemen hamile kalabilirim :CüvCüv:

peki hapı ortadamı kestin yoksa normal 21.ye kadar kullanıp adetten sonramı bıraktın?
Ve bıraktıktan sonra 1 ay sonra yani normal adet oldunmu yoksa 1,5aydır adetin olmadımı

mrb kmehtap ben hapı düzenli 5 ay kullandım bıraktım 4 gün sonra adet oldum kullanırkende öyle oluyordu. sonra denedik olmadı yine adet oldum gelecek adetim 19 temmuzda olcak şimdi yine denemelere basladım cnm insallah adet olmam bilmiyorumkismile

şansın varmış bıraktıktan sonra tekrar adet olmuşsun ben en son 25mayısta adet oldum daha hapı kullanmadım ama bebek yok malesef adette olmadım 1hafta daha bekleyip adet söktürücü kullanmalıyım üstelik ultrasonda baktı doktorum bir sorunda yok yani kist falan yok rahim tertemiz bişe anlamadım sinir oldum vallaha CADIARZU

evet şimdi doktordan geldim bırakınca gecikme oluyormuş normalmiş biçok kadının başına gelirmiş 1hafta daha beklemeliyim gelmezse adet söktürücü bide folik asit verdi kist falan yok herşey temiz

peki bişey sorcam aranızda cyclo progynova kullanan varmı
ben de evliliğimin ilk yılı adet düzensizliği yaşadım dr bana söktürücü ve arkadınsan bu ilacı içmöemi söyledi gerçekten de cyclo her ay tıkır tıkır adetimi getiriyo bununla hamıle de kalabılırsın dedi folic plus yazdı bide ama hala bebiş gelmedi inş bu ay gelirrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…