Hamile kalmadan önce çok rüya gören varmı

nesssli

egem benimle :)
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2008
875
32
42
Arkadaşlar son 5 günüm adet tarihime belimin sağ tarafı ve sağ kasığım çok ağrıyo bide çok rüya görüyorum bu aralar göğüslerim 10 12 gün önceden şişti ama çokk sizce bu sefer olmuş olabilirmi akıntı sarı ama az çok değil....

slm canım bende senin gibi çok rüya görüyorumama psikoljiktir bilinçaltı rüyaları bunlar çok düşündüğümüz için belirtilerin umarım doğrudur ve hamiesindir bende bugün adet olucaktım hiç aksamazdı sabah olmam lazımdı inşallah olmam...

inşallah olmazsın haber ver olurmu merak ettim varmı belirtilerin hiç ??

inşallah canım sende olmazsın.. şimdilik bel ağrısından başka bişi yok adette yakınkende böle şeyler hissediodum yine adet olucakmışım gibi oluo anlamadım gitti yarın da adet olmazsam kesin olur inşallah oluryarın sana mutlaka yazarım sende yaz belirtilerini. zaten ben bugün dayanamadım idrar testi yaptım ama negatif çıktı. hayırlısı olsun (aslında ne bilim olmucak gibi gelio ama bakalım)

kızlar benimde adetime 4 gün kaldı.. belim ağrıyo ve sol kasığımı 1-2 saniyelik kramplar giriyo ama canımı acıtıyo. göğüs ucumda kaşınıyo.. akıntım normal, yani ıslaklık oluyo ama çok değil...
allah hayırlısını versin

çok rüya görerek hamile kalan bi arkadaş vardı burda okumuştum ama ne derece doğrudur bilemiyorum canım

eğer olursa hamile kalırsam gerçekliğini kanıtlamış olcam arkadaşım :)

kizlar benim annem 5 vakit namazinda bir kadindir bütün dualarida beddualarida gecer:)) ondan 2 hafta önce bana rüyaya yatmasini istedim ve 2 kez yatmis..birinde kocaman bir balik ve sürüyle yavrulari varmis ikincisinde ise ben hacca gitmisim kucagimda ikiz bebekler varmis ve onlara hurma yediriyomusum.öyle görmüs bana dediki hic üzülme senin bebegin olcak insallah,,,bu ay olmadi bugün adet oldum ama insallah rüyanin gerceklesmesi icin bi dahaki ay ümitlenicez artik..allah herkesin gönlüne göre versin

Arkadaşlar son 5 günüm adet tarihime belimin sağ tarafı ve sağ kasığım çok ağrıyo bide çok rüya görüyorum bu aralar göğüslerim 10 12 gün önceden şişti ama çokk sizce bu sefer olmuş olabilirmi akıntı sarı ama az çok değil....

Bende aynı seninki gibiyim.Aynı belirtiler benimde adetime üç gün var.İki gün önce ateşimde yükselmişti.Bana mı öyle geliyo bilmem göğüste biraz kahveleşmeler var gibi sendede var mı?Beklemsi çok zor demi?

Kızlar bende ve çevremde beni tanıyanlarda beni çok rüyalarında görüyolar.Bilmiyorum ama hamile kalırsam yakın zamanda bu rüyalar çıkyor diycem valla.

kızlar ben de bebek sahibi olmak için uğraşıyorum ve son 10 gündür neredeyse her gün rüyamda bebek görüp duruyorum...psikolojik olduğunu düşünmüştüm ama yazdıklarınızı okuyunca şaşırdım biraz :)
bu arada çevremdekiler de rüyalarında beni hamile görüyo :) gerçekten burdan pay çıkarabilir miyiz yani :)))))

Benim bir arkadaşım var.Üçüz bebekleri var.Tüp bebekle olmuşlar.Arkadaşım dediki annem benim daha tedavim yapılmamıştı ve topraktan üç tane fidan çıktığını gördü dedi.Sonra birde tohum,çiçek,fide bunlar hep bebeğe işaret demişti.Bende geçende rüyamda toprağa bir avuç tohum soktum birbir.Ya çok ilginç dimi.Allah hayırlara erdirsin.İnşaallah hayırlısıyla hamile kalırız hepimiz.

arkadaşlar artık ben inanmıyorum ama bellide olmaz çıkar ben de 2gündür çocuk görüyorum daha öncede 2kere görmüştüm gene ona benzer rüyalar gördüm çocuğun altını değiştireceğim ama bez yok çocuğun üzerindeki bezde eski çabuttan teyzemin kızı bez veriyor birde 1tepsi baklava gördüm ama yedimmi bilmiyorum 2ci rüyamdada çocuğu emziri yorum inşallah tez zamanda hamile kalırız adetime 1hafta felan var çıkarsa yazarım

bence biz artık buluttan nem kapma modundayız :))) reglime 5 gün kaldı kafayı yemek üzereyim :))) gidip bi test almamak için kendimi zor tutuyorum :)

Buluttan nem kapa kapa bulutta nemsiz kaldı valla.Benim bu gün adet günümdü olmadım mesela bilemiyorum göğüslerimin üstüne yatamıyorum,akıntımda var.Bütün bunlar adetinde habercisi olabilir.delikafaduldenkafamçokkarıştılaelaelaelaelaeCADIARZU:1shok:senağlamadelikafadulden

Son düzenleme:
Kızlar bazı rüyalar kesinlikle çıkıyor bu gün kan testi yaptırdım pozitif çıktı.Bilmiyorum

tbrikler allah kucağına almak nasip etsin darısı bizim bşımıza nekadar zamandır olmuyor çocuk birde belirti istiyoruz malum kendimizi sitrese sokacağız belirtiler tutuyor diye

X