Hamile kalma ve geciktirici !

burcusenk

Sahra'm 24.02.2009 ❤ Karan'ım 01.06.2017
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2008
706
790
44
Arkadaşlar erken rezervasyonla yaptığımız tatil planımızın içine birde adet günüm girince herşey tepetaklak oldu. Temmuzun 5 inde tatile gidiyoruz ve benim 7-8 i adet günüm. Bebek planları ve girişimleri yapıyoruz. Bunun için geciktirici almak istemiyorum. Tamponu hiç denemedim sorduğum herkesde tavsiye etmem dedi. Doktorum şehir dışında ulaşamıyorum. Ben ne yapıcam? Sinirlerim iyice zayıfladı. Hergün ağlıyorum, mutsuzum, sinirliyim. Daha da ne olabilir ki.

canımcım geçen sene aynı olay benımde basıma gelmıstı.bizde erken rezervasyon yaptrımıstık esımle.
banada tam tersi arkadaslarım tamponu tavsiye ettıler.
bınbır ısteksizlıkle aldım eczaneden tamponu.kullanamam ama dedım...
tatıle gıttgımız ılk gun adet oldum.duşundum ki ya tatilim zehir olacak yada regl ım bu gusel tatılı berbat edemıycek.en sonunda tampon kullanmaya karar verdım.ve iikide kullanmışım doğru kullandıgın surece hıcbır yan etkısı olmuyor.tampon sayesınde gecen yazımı cok rahat gecırdım.sadece 4-5 saatte bır degıstırmeye gıdıyorsun.hıcbır zararını gormedım.bence tatılını berbat edecegıne kullan derım ben.arkadaslarım var sırkette onlarında basına sureklı gelıyormus.onlarda kullanıyorlar.artık tamponu kullanmayan cok az ınsan var. kesınlıkle cok ıse yarıyor .bence ağlayıp uzulmene degmez canım arkadasım.bende geç ögrendım ...

Son düzenleme:
Canım budurumda en doğru olan bebiş çalışmalarına ağustosa kadar ara vermen..
çünkü çalışmalar yapsanız bide hamiş kalırsan ilaç milaç alırsın allah muhafaza bebişe bişe olur ..
bence siz ağustosta çalışmalara başlayın ...tatil içinde geciktirici içersin rahatrahat tatil yaparsın hem acaba bebiş varmıydı yokmuydu kafana takılmaz ilaç alırken...
hem ağustosta bebek çalışmalarına başlarken tatilini yapmış moral depolamış bi şekilde bebiş yapmak daha ii olur...
ama karar senın cnm yinede :))

ah ah bu erken rezervasyon illeti bu sene benide vurdu ...aslında ben hesaplamıştım adetime rastlamıycaktı ama gecikmeler yaşayınca maalesef tatilde hasta olucam....bende düşnüyorum şimdi kara kara ne yapsam diye.....belki adetime 1 gün kala test yaparım eğer gebelik yoksa geciktirici kullanırım nasıl fikir...gerçi bunu doktorumada danışıcam...bide tampon kullanınca havuza veya denize girilebiliyomu mikrop kapma olasılığı yokmu

cnm gecen sene tatilde bende adet olmuştum ve tampon kullandım tavsiye ederim her hangi bi zararı olcagını düşünmüyorum bence geciktiriciler çok daha zararlı bütün hormonlarını değiştiriyo şişkinlik yapıyo hele bide bebek düşünüyosan kullanma bence tampon çok rahat

Ya tamponu kullandığımda denize girince rezil olursam bide. Olmayacak şeyler benim başıma gelirse. Sadece eşimle olsa dert değil. Yanımızda eşimin kardeşi ve hanımı da olacak. Offfff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…