Hamile kalma ümidinizi ve her ay yaşanan hüsranlığı Eşiniz nasıl tepki veriyor ?

ben de aynı şeyleri zamanında yaşamış biri olarak, seni çok iyi anlıyorum. eşim genelde beni hep teselli etti bizim de bebeğimiz olacak dedi, biz çok sağlıklıyız dedi, doktorlara bakma sen dedi kadınlar kulübünü hele doğum öykülerini okudukça zırlardım eşimde kızardı tabii ama çok destek oldu sağolsun:)

valla benim kocişimde ( bizim istememizle değil allah ne zaman verirse o zaman olur sen niye kendini strese sokup duruyosun der test yaptığım zaman sonucu sormaz çıkmadığını anlayınca konuyu değiştirip beni teselli etmeye çalışır..) bence hanımlar erkekler bizden daha rahat bu konuda valla onlar bu rahatlıkla kesin hamile kalırlardı....mümkün olsaydı böle bişiy.........

eşim bana çok kızıyor..her ay aynı şeyleri yaşıyoruz..ben bunalım takılıyorum, oysa olcak bigün diyor sürekli..kısır döngü gibi 24 aydır..heleki buraya girmeme deli oluyor..okuya okuya kafayı yicen bi gün diyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…