Aile Planlaması Hamile kalma riskim varmı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Miisss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2019
4
1
"Eşimle beraber 3 gün önce iliski yasadik icime bosaldi tuvalete gittim tuvaletimi yaptim 3 defa daha icime bosaldi ayni gün her seferinde tuvalete gittim yaptım ertesi gun hapi almadim hamile kalma riskim varmı korunmuş olabilir miyim

Yani içinize geldiğini söylüyorsunuz tuvalet yapmak sadece cinsel ilişkiden sonra enfeksiyon riskini azaltmak için iyidir hamile kalmakla alakası yok. Eşiniz içinize geldiyse evet tabii ki hamile kalma riskiniz vardır, tuvalete gitmek bir korunma yöntemi değildir. Acilen kendinizi doğum kontrol araçları konusunda eğitmenizi ve hamilelik istemiyorsanız bir doktorla görüşüp ona göre bir doğum kontrol yöntemine başvurmanızı tavsiye ediyorum. Şimdi için hamile kalmak istemiyorsanız da bu ilişkiden sonra doktora danışıp ya ertesi gün hapı ya da enjeksiyon ile hamileliği engelleme şansınız var geç kalmadan. İyi şanslar.

"Eşimle beraber 3 gün önce iliski yasadik icime bosaldi tuvalete gittim tuvaletimi yaptim 3 defa daha icime bosaldi ayni gün her seferinde tuvalete gittim yaptım ertesi gun hapi almadim hamile kalma riskim varmı korunmuş olabilir miyim
Yani hamile kalmak istemiyorsanız neden afedersiniz içinize boşalmasına izin veriyorsunuz anlamadım ? Ayrıca bir günde 4 kere seks mi yaptınız maşallah :halay: İlişkiden sonra tuvaletinizi yapmanız ne alaka onu anlamadım , vajina girişi farklı idrar girişi farklı ? bir damla sperm bile gittiyse yumurtaya döllenmeye geçmiş olsun...Hamile kalmak istemiyorsanız ya siz ya eşiniz korunsun , risk almayın derim.

Siz kocanizin bosaldigi yerle cisinizi yaptiginiz yerin ayni oldugunu mu dusunuyorsunuz :KK64:
Sizin mantiga gore adam bosaldi sonra siz cisinizi yapinca yukardan çiş geldi asagidan iceri girmeye calisan spermleri disariya cikardi?
boyle bir sey yok maalesef ikisinin yeri farkli yerler siz cisinizi de yapsaniz kakanizi da yapsaniz yok caresi:confused:

Siz kocanizin bosaldigi yerle cisinizi yaptiginiz yerin ayni oldugunu mu dusunuyorsunuz :KK64:
Sizin mantiga gore adam bosaldi sonra siz cisinizi yapinca yukardan çiş geldi asagidan iceri girmeye calisan spermleri disariya cikardi?
boyle bir sey yok maalesef ikisinin yeri farkli yerler siz cisinizi de yapsaniz kakanizi da yapsaniz yok caresi:confused:
İnsanların bazıları cinsellik ve insan fizyolojisi konusunda çok cahil gerçekten...Bir haber okumuştum birkaç sene önce , adamın biri karısıyla ilk gece ilişkiye girerken idrar girişinden ilişki yaşamaya çalışıyormuş , kadın hastanelik olmuş da adamın ne yaptığı acilde anlaşılmış :KK57: çocuklarının doğduğu yerin idrar girişinden olduğunu sanan adamlar da varmış bununla ilgili bir makale okumuştum..:KK57:

Madem evlisiniz madem hamile kalmak istemiyorsunuz neden ertesi gün hapı kullanmayı düşünüyorsunuz ki ? Devamlı koruma yöntemleri var o bahsettiğiniz ilaçlar günlük kullanabileceğiniz ilaçlar ve kısırlığa sebep oluyor.. Eğer şuan evliliğinizde çocuk düşünmüyorsanız hele de günlük ilişki sayınıza bakarsak muhakkak düzenli bir şekilde korunma yöntemlerine başvurun derim ben...

İnsanların bazıları cinsellik ve insan fizyolojisi konusunda çok cahil gerçekten...Bir haber okumuştum birkaç sene önce , adamın biri karısıyla ilk gece ilişkiye girerken idrar girişinden ilişki yaşamaya çalışıyormuş , kadın hastanelik olmuş da adamın ne yaptığı acilde anlaşılmış :KK57: çocuklarının doğduğu yerin idrar girişinden olduğunu sanan adamlar da varmış bununla ilgili bir makale okumuştum..:KK57:
Vay basima gelenler ya :110:
Vucudunda tasimasina rahmen idrar girisi ve vajinanin ayri yerler oldugunu bilmeyen kadinlar varken bu olaydaki adam bunlarin iki ayri yer oldugunu bilmesiyle benim bir nebze olsun icime su serpti :p:confused:

Bu soru gerçek mi ya?!! Korunma yöntemi olarak ilişki sonrası tuvalet yapmak mı ? Yok artık diyorum..Hadi eskiden internet bu kadar yaygın değildi (15 yıl önce falan) yada çoğu yerde konuşulmuyordu ancak şimdi nasıl buraya üye olup mesaj yazabiliyorsan google açıp nasıl korunulur diye yazsan karşına bir sürü cevap çıkar. Bu artık isteğe bağlı cahillik ,başka birşey değil .

Vay basima gelenler ya :110:
Vucudunda tasimasina rahmen idrar girisi ve vajinanin ayri yerler oldugunu bilmeyen kadinlar varken bu olaydaki adam bunlarin iki ayri yer oldugunu bilmesiyle benim bir nebze olsun icime su serpti :p:confused:
Ya göbek deligiyle aylarca ilişki yaşayan çift vardı aklıma o geldi 😂😂

Ya göbek deligiyle aylarca ilişki yaşayan çift vardı aklıma o geldi 😂😂
Ahhahaaha ya onu nasil basarmislar ahahajaja snirlerim bozuldu
Gobek deligi bu yani parmagin ucu zor giriyor
adamin haline acidim aciksasi parmak kadarsa demek :confused:

X