Hamile kalma pozisyonu varmı deneyen varmi

Gitmesi gereken spermler gidiyo zaten. geri gelen spermler, iş görmeyen spermlermiş bu konuda için rahat olsun bu herkeste olan bi durumdur. Pozisyona gelecek olursak en ideal pozisyon misyoner pozisyondur yani kadın altta erkek üstte bide belinin altına yastık koy canım ilişki bittikten sonra.

Erkeğin daima üstte kadının daima altta olması lazımmış. Spermler yorulmadan daha çabuk rahime ulaşırmış bu durumlarda.

Doggy pozisyonunda başınız iyice yere gelecek şekilde eğilirseniz fiziksel olarak iyice içeri doğru alacaktır.

İlişkiden hemen sonra kalkma canım bir müddet bacaklarını duvara doğru kaldır öylece sırt üstü uzan.insallah en yakın zamanda güzel haber alırsın

Bacım bende bi tavsiyede bulunayım sen alttayken ilişki öncesinde kalçanın altına kırlent veya yastık koy
Bazı kişiler genelde ilişki sonrası yastık koy derler ama önemli olan ilişki öncesi koymak çünkü o anda bütün spermler direkt içine gitmiş oluyor bu şekilde kesinlikle çıkmazlar emin ol çünkü senin alt tarafın yastıktan dolayı yatay ve dik konuma geliyor bide ilişkiden yarım saat önce eşine şekersiz türk kahvesi+bitter yedir bu ikisi spermlerin hareketliliğini arttırıyor:)

Ya slm bende hep sormak istediğim Birseyi sormak istiyorum. Daha öncesinde vajinusmıs tedavisi görüyordum bu yüzden merak ediyorum sadece bende mi öyle yoksa herkes de mi böyle normal diye mi ? Ben çocuk sahibi olmak istiyorum tüp bebek denedim tuttu ama iki defa da kaybettim. Şimdi normal yolla olsun diye uğraşıyorum ama hala ilişkide kendimi kasıyorum hala. Bi şekilde ilişki oluyor ama ilişkiden sonra bütün meni neredeyse dışarı akıyor bu normal mi? Yarım saat sonra kalkıyorum bakıyorum hepsi hemen akıp dışarı geliyor? Tam olmuyor mu acaba diye düşünüyorum

Bir tanesi bile dollemek için yeterli merak etme canım ben vajinismus değilim benden de akıyor sana tavsiyem kendini kasma ınan çok rahat olursun pop onun altına yastık koy hemen kalkma ve ayaklarını dik tut Allahın izniyle olur dediğim gibi 1 tane yetiyor

Ya slm bende hep sormak istediğim Birseyi sormak istiyorum. Daha öncesinde vajinusmıs tedavisi görüyordum bu yüzden merak ediyorum sadece bende mi öyle yoksa herkes de mi böyle normal diye mi ? Ben çocuk sahibi olmak istiyorum tüp bebek denedim tuttu ama iki defa da kaybettim. Şimdi normal yolla olsun diye uğraşıyorum ama hala ilişkide kendimi kasıyorum hala. Bi şekilde ilişki oluyor ama ilişkiden sonra bütün meni neredeyse dışarı akıyor bu normal mi? Yarım saat sonra kalkıyorum bakıyorum hepsi hemen akıp dışarı geliyor? Tam olmuyor mu acaba diye düşünüyorum

KaradenizliyasminÜyeÜye
Bir tanesi bile dollemek için yeterli merak etme canım ben vajinismus değilim benden de akıyor sana tavsiyem kendini kasma ınan çok rahat olursun pop onun altına yastık koy hemen kalkma ve ayaklarını dik tut Allahın izniyle olur dediğim gibi 1 tane yetiyor

Evliyim nasıl bir pozisyonda olursam hamile kalabilirm benden hemen sperm akıyor bunun çaresi yokmu hamile arkadaşlar hamile kalkmadan önce nasıl pozisyon denediniz veya özel ne yaptınız
Hamile kalma pozisyonunu denedim ve tek seferde oldu ancak ilk başta aklından bunu çıkar, yani hamile kalmak için bir araya gelmeyin ozaman zaten olmaz, kalçanın altına yastık koyup yukselt hepsi bu

Evliyim nasıl bir pozisyonda olursam hamile kalabilirm benden hemen sperm akıyor bunun çaresi yokmu hamile arkadaşlar hamile kalkmadan önce nasıl pozisyon denediniz veya özel ne yaptınız
Sizin altta olduğunuz pozisyonlarda kalça altına yastık yıkmanın bir miktar faydası olabilir ayrıca kadının diz dirsek pozisyonunda olduğu pozisyonu sperm azlığı sorunu yaşayanlara tavsiye ediyorlar

Altta yada üste olmak aslında fark etmez çünkü penis içerdeyken sperm çıkmaz ve sperm eğer yeterli hareket gücü varsa ileriye doğru gider. Bu biraz da erkeğin sağlıklı olmasıyla alakalıdır

X