hamile kalma olasılığım nedir?

gulken00

Guru
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2010
909
49
En son regl tarihim 5-8 temmuz arası ve gebelik düşünüyorum. 17 temmuzdan itibaren korunmuyoruz.

Yumurtlama dönemimi birlmiyorum. Acaba deneme sürecinde hamile kalmış olabilirmiyim.
Göğüslerimde çok ağrı var ama regl dönemim yaklaşıyor o sebepten de ağrıyabilir.

Bunu ne zaman anlayabilirim. Deneyimli arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz. :KK16:

Son düzenleme:
Benim adetimin son gunu 7temmuz 19temmuzda ovulasyon gerceklesti regl olmadim hala goguslerim sisti biraz ama agrim yok 1saat önce test yaptim negatif cikti ama regl da 3gun gecikti

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

En son regl tarihim 5-8 temmuz arası ve gebelik düşünüyorum. 17 temmuzdan itibaren korunmuyoruz.

Yumurtlama dönemimi birlmiyorum. Acaba deneme sürecinde hamile kalmış olabilirmiyim.
Göğüslerimde çok ağrı var ama regl dönemim yaklaşıyor o sebepten de ağrıyabilir.

Bunu ne zaman anlayabilirim. Deneyimli arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz. :KK16:

eğer istiyosan hevesliysen gebe değilsin canım
eger isteksizsen bi ihtimal
sonuç olarak bence zor

Benimde en son adet tarihim 8 agustos kasik agrisi iki gun sidetli agirdi ara sira mide bulantısı gogusler sis merak içindeyim

Benimde en son adet tarihim 8 agustos kasik agrisi iki gun sidetli agirdi ara sira mide bulantısı gogusler sis merak içindeyim

bende muhtemelen 4-5 agustosta adet olucam. Eger olmazsam test yapıcam. Ben de çok belirtiler yok göğüs ağrım var. Akıntım oluyor.
Regl dönemine yaklaşırken bunlar hep oluyordu zaten bakalım sonuç ne olucak :KK31:

Ovülasyon testi varmış bu ne için oluyor.

bende muhtemelen 4-5 agustosta adet olucam. Eger olmazsam test yapıcam. Ben de çok belirtiler yok göğüs ağrım var. Akıntım oluyor.
Regl dönemine yaklaşırken bunlar hep oluyordu zaten bakalım sonuç ne olucak :KK31:

Ovülasyon testi varmış bu ne için oluyor.

Ins hayirlisiyla olmasın ben ovulasyon testini hic kullanmadim ben yumutlamam zamani gelince anlıyorum teste gerek yok

Benimde 9 temmuz en son dün pembe lekelenmem oldu gögüslerim az sancı yapıyor biraz akıntım var sıkta idrara çıkıyorum inş bebiş vardır benimde

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ins hayirlisiyla olmasın ben ovulasyon testini hic kullanmadim ben yumutlamam zamani gelince anlıyorum teste gerek yok

Bende yeni ögrendim öyle bir testi ama suanda geç oldu artık canim tutmazsa bir dahakine denerim belki bu arada nasıl anlıyosun yumurtlama zamanını :)

Telefonuma kadın günlügü diye bir program indirdim oraya bilgileri girdim. Tahmini yumurtlama ve regl olacagim tarihi gösteriyor. Bakalım doğru cıkacakmı :)

Son düzenleme:
Bunu bilmiyodum öğrenmem çok iyi oldu teşekkür ederim tatlım benim akıntı hep oluyo bazen daha cok oluyo genelde regl döneme yakın zamanlarda

Adetin başından say 13 14 15 bu yumutlama zamanı ama adetlerin duzeniyse tabi ama akintilarin varsa bence doktura git enfeksiyon kapmis olabilirsin

Adetin başından say 13 14 15 bu yumutlama zamanı ama adetlerin duzeniyse tabi ama akintilarin varsa bence doktura git enfeksiyon kapmis olabilirsin

Gitmistim fitil ve hap kullandıktan sonra gecti daha iyi suan normal bu kadari demisti dr. 1 kac gun daha geçsinde regl olmazsam test yapıcam negatif cıkarsa tekrar dr. Giderim.

X