Hamile kalma ihtimalim yüksek mi

esd1221

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2024
39
0
21
Merhaba ayın 9 yumurtlama günümdü eşimle ilişkiye girdik fakat ikisinde prezervatifle üçüncüde ise prezervatifi çıkarmış farketmedim dışarıya boşalınca anladım. Daha sonradan dün tekrardan ilk iki ilişkimiz prezervatifle diğer ikisi geri çekilme yöntemi ile oldu dışarı boşaldığından eminim çıktıktan bir iki dakika sonra boşaldı. Hamile kalma ihtimalim çok yüksek mi?

Yumurtlama gününde hiç korunmayınca bile %15 civarı şans var. geri çekilme yöntemi ile hamile kalmanız imkansız değil tabii ama çok çok az bir risk var. Çok yüksek bir ihtimalin söz konusu olacağını sanmıyorum.

Yumurtlama gününde hiç korunmayınca bile %15 civarı şans var. geri çekilme yöntemi ile hamile kalmanız imkansız değil tabii ama çok çok az bir risk var. Çok yüksek bir ihtimalin söz konusu olacağını sanmıyorum.
Eşim birde alkollüydü hafiften sarhoş olmuyoruz zaten ikimizde dışarı boşaldığından eminiz ama zevk suyu ihtimali beni korkutuyordu eşim rahat ol bir şey olmaz hiç boşalmadım içine dedi.

Eşim birde alkollüydü hafiften sarhoş olmuyoruz zaten ikimizde dışarı boşaldığından eminiz ama zevk suyu ihtimali beni korkutuyordu eşim rahat ol bir şey olmaz hiç boşalmadım içine dedi.
Gebelik kesin istemiyorsanız geri çekilme yöntemine, eşinizin telkinlerine güvenmeyin 😄

Gebelik kesin istemiyorsanız geri çekilme yöntemine, eşinizin telkinlerine güvenmeyin 😄
Birliktelik olmadan ele bulaşan zevk sıvısı vajinaya değerse vajına dudakların içine gebelik olur mu tedirginim sebebi ise O günden sonra kasık ağrılarım var 7-8 gündür geçmedi kafayı yemek üzereyim

Birliktelik olmadan ele bulaşan zevk sıvısı vajinaya değerse vajına dudakların içine gebelik olur mu tedirginim sebebi ise O günden sonra kasık ağrılarım var 7-8 gündür geçmedi kafayı yemek üzereyim
Valla böyle hamile kalan varsa üşüyünce kocasının ceketini atmasın sırtına sakın 😄

DValla böyle hamile kalan varsa üşüyünce kocasının ceketini atmasın sırtına
Valla böyle hamile kalan varsa üşüyünce kocasının ceketini atmasın sırtına sakın
Valla böyle hamile kalan varsa üşüyünce kocasının ceketini atmasın sırtına sakın 😄
Mantıkken hayır ama o günden sonra kasık ağrılarım başladı 7-8 gündür devam ediyor adet öncesi gibi ağrılar o yüzden gerçekten kafam bulandı

X