Hamile kaldigimi nasil anlarim, yardim?

rosalone

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2012
892
320
37
Merhaba arkadaslar,
Biz ilk defa bebek yapma girisiminde bulunduk, cok heyecanlandim, hala da cok heyecanliyim, acaba bebek var mi diye kalbim kut kut atiyor. Bir defa denedik. Acaba dollenme olmus mudur? Nerden anlayabilirim hamile olup olmadigimi? Bu arada onceden de hap ya da herhangi bir yontemle korunmuyordum, dogal yollarla korunuyordum.

İliskinin uzerinden kac gun gecti? Adet tarihin ne zaman?

2 gun gecti, cok heyecanliyim, sanki hamileymisim gibi mide bulantisi cekiyorum 2 gundur. Adetim duzensiz benim, bazen 40 gunde bir oluyor, bazen 35, bazen 30. ama adetimin bitisinden bu yana 15 gun gecti.

2 gun gecti, cok heyecanliyim, sanki hamileymisim gibi mide bulantisi cekiyorum 2 gundur. Adetim duzensiz benim, bazen 40 gunde bir oluyor, bazen 35, bazen 30. ama adetimin bitisinden bu yana 15 gun gecti.

Gördüğüm kadarıyla bebek konusunda çok isteklisin ve o istekten dolayı psikolojik olarak mide bulantıların olabilir.
Malesef 10 gün sabretmen lazım. Madem düzensiz, 10 gün sonra kan testi yaptır derim ben.

Gördüğüm kadarıyla bebek konusunda çok isteklisin ve o istekten dolayı psikolojik olarak mide bulantıların olabilir.
Malesef 10 gün sabretmen lazım. Madem düzensiz, 10 gün sonra kan testi yaptır derim ben.

Evet psikolojik mide bulantisi, farkindayim, hayirlisi olsun ama gercekten cok istekliyim. Beklemek mi lazim? Hemen bilemez miyim, mesela hamilelik testi alsam belli olmaz mi?

Evet psikolojik mide bulantisi, farkindayim, hayirlisi olsun ama gercekten cok istekliyim. Beklemek mi lazim? Hemen bilemez miyim, mesela hamilelik testi alsam belli olmaz mi?

Valla ilk bikaç gün hamile olsan da negatif çıkabilir. Tam anlamadım, adetin 2 gün gecikmiş ama adetin biteli 15 gün olmuş, nasıl oluyo bu ?

Valla ilk bikaç gün hamile olsan da negatif çıkabilir. Tam anlamadım, adetin 2 gün gecikmiş ama adetin biteli 15 gün olmuş, nasıl oluyo bu ?

Iliskinin ustunden 2 gun gecti, adetim biteli 15 gun oldu, bir dahaki adetim ne zaman bilmiyorum cunku duzensiz.

Iliskinin ustunden 2 gun gecti, adetim biteli 15 gun oldu, bir dahaki adetim ne zaman bilmiyorum cunku duzensiz.

En iyi ihtimalle iliskinin uzerinden 10 gun gecmis olmali testte cikmasi icin. Adetin 40 gunde bir oluyorsa adet tarihinden 15 gun sonrasi yumurtlama olmasi biraz zor. :26: mide bulantisi da ancak 6-7.haftalarda baslar.
Bana kalirsa once doktora git ve adet duzensizliginin nedenini ogrenmek icin genel bi muayene ol.

Tabiki de, mide bulantim psikolojik zaten, cok heyecan yaptik, millet yillarca bebek sahibi olmaya calisiyor, ben simdiden abarttim. Kimisi de hemen bebek sahibi oluyor gerci. Yumurtlama nasil oluyor ki, 15 gun sonrasi olmasi zor demissiniz?

Tabiki de, mide bulantim psikolojik zaten, cok heyecan yaptik, millet yillarca bebek sahibi olmaya calisiyor, ben simdiden abarttim. Kimisi de hemen bebek sahibi oluyor gerci. Yumurtlama nasil oluyor ki, 15 gun sonrasi olmasi zor demissiniz?

Yumurtlama gerceklestikten 2 hafta sonra adet olursun. Senin duzensiz oldugun icin yumurtlama tarihini hesaplaman zor olur.e yumurtlama gunleri disinda da hamile kalman cok dusuk ihtimal. O yuzden doktora gitmen daha iyi olur sureci hizlandirmak icin.
İnsallah cok bekletmeden gelir bebegin.

şu ımzayı nasıl yapıyosunuzuz rsım ıle evlenelı sukadar oldu ımzasını acılllll

meraba cnm hamıleymısın bebegını sagsalım hayırlısıyla kucagına al ınsallah:) bıse sorcaktım sana adetten once sende belırtıler olmusmuydu anlamısmıydın yanı hamıle oldugunu?

Doktora gitme ihtimalim yok su anda, yurtdisindayim, saglik sigortam yok. Cok sagol bilgilendirmen icin.

meraba cnm hamıleymısın bebegını sagsalım hayırlısıyla kucagına al ınsallah:) bıse sorcaktım sana adetten once sende belırtıler olmusmuydu anlamısmıydın yanı hamıle oldugunu?

Amin tesekkur ederim
Adetten once belirti olmuyo gibi ya olsa da adet belirtilerine cok benzedigi icin yaniltici oluyo. En garantisi adeti beklemek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…