Hamile kalan arkadaslar adetinize kaç gün kala belirti yasadınız yardımcı olabilir misiniz

Merhaba kızlar dün adet olmam gerekiyordu olmadım bugunde hala adet olmadım kendimi çok dinleyen belirti hisseden biri değilim sadece eşim göğüslerin neden bu kadar şişti dedi ben adet olacağım için diye düşündüm kaset test var bugun yapsam gebeysem çıkarmı yoksa biraz daha bekleyeyim mi

Merhaba kızlar dün adet olmam gerekiyordu olmadım bugunde hala adet olmadım kendimi çok dinleyen belirti hisseden biri değilim sadece eşim göğüslerin neden bu kadar şişti dedi ben adet olacağım için diye düşündüm kaset test var bugun yapsam gebeysem çıkarmı yoksa biraz daha bekleyeyim mi
Yap canım varsa çıkar ben 4 gün kala yaptım silik çıktı 3 gün kalada kanda öğrendim. Reglimin 5. Günü de tam belli oluyodu testte gögüslerimde yumurtlama gününden beri şiş ve hassastı canım onu sende hissedebilirsin hassasiyet varsa bu bi belirti benim tek belirtim oydu bide kasık sancısıydı ama yap bi test bence için rahatlasın☺️

Yap canım varsa çıkar ben 4 gün kala yaptım silik çıktı 3 gün kalada kanda öğrendim. Reglimin 5. Günü de tam belli oluyodu testte gögüslerimde yumurtlama gününden beri şiş ve hassastı canım onu sende hissedebilirsin hassasiyet varsa bu bi belirti benim tek belirtim oydu bide kasık sancısıydı ama yap bi test bence için rahatlasın☺️
Göğsümde hassasiyet yok dolgunluk var onun farkındayım sabah ilk idrarda mı yapmalıyım farkeder mi

Göğsümde hassasiyet yok dolgunluk var onun farkındayım sabah ilk idrarda mı yapmalıyım farkeder öi
Farketmez ben 4 gün kala gece yaptım belli oldu ama içime sinmedi sabahta yaptım yine pozitif sonra hemen kan verdim en garanti o
12 Aralık gece yaptım negatif cıktı ama ben kaset test yaptımo vardı evde erken gebelık testi yapmadım hala adet olmadım 😒

Göğsümde hassasiyet yok dolgunluk var onun farkındayım sabah ilk idrarda mı yapmalıyım farkeder öi

12 Aralık gece yaptım negatif cıktı ama ben kaset test yaptımo vardı evde erken gebelık testi yapmadım hala adet olmadım 😒
Benim kasette 3 gün kala hafif belli oldu erken gebelik testiydi ama oda. Senin regl günün gectimi canım

Benim kasette 3 gün kala hafif belli oldu erken gebelik testiydi ama oda. Senin regl günün gectimi canım
Evet canım 13 kasımda olmsutum 28 gun oluyor genelde döngü Aralık 10 yada 11 olmam lazımdı hala da olmadım üstelik adet belirtisi de yok bende ilk defa gecıkti böle

Benımkı erken gebelık testi değilmiş canım arkdas sordum bende çok bilmiyorum cnku daha yenı cocuk dusunmeye basladım pek bilgim yoktu arkdasım da zaten erken gebelık testi al ıkı uc gun sonra adet olmazsan onu yap dedi

Evet canım 13 kasımda olmsutum 28 gun oluyor genelde döngü Aralık 10 yada 11 olmam lazımdı hala da olmadım üstelik adet belirtisi de yok bende ilk defa gecıkti böle
Bizimde ilk denememizdi kuzum ben adet belirtileri gibi seyler yasadım cogunlukla dediğim gibi benim 3 gün kala çıktı senin kesin çıkar varsa kanda . Erken gebelik testi yaptıktan sonra direk kan testi yaptır bence

Bizimde ilk denememizdi kuzum ben adet belirtileri gibi seyler yasadım cogunlukla dediğim gibi benim 3 gün kala çıktı senin kesin çıkar varsa kanda . Erken gebelik testi merhaba yaptıktan sonra direk kan testi yaptır bence

Bizimde ilk denememizdi kuzum ben adet belirtileri gibi seyler yasadım cogunlukla dediğim gibi benim 3 gün kala çıktı senin kesin çıkar varsa kanda . Erken gebelik testi yaptıktan sonra direk kan testi yaptır bence
Arkdasım da normal gebelık testi varmıs onu yaptım azonce sabah çok hafif silik çizgi çıktı ama belli belirsiz gecen yaptım da bu çizgi yoktu

Silik cıkabilir benim regl 5. Günü net çıkmıstı ama silikte olsa belirgin oluyor erken gebelik testinde al yap bakalım canım
Canım erken gebelık yaptım
IMG_20221214_141229.jpg

Silik çizgi çok belli canım benim 5. Günü tam böyleydi bak ama herkeste fark edebiliyo. Mor olan adetten 5 gün sonra pembe olan adete 3 gün kalaydı benim canım. En iyisi kan ver ama car gözüküyor burdan🥰 hayırlı haberler alırsın inşAllah🤲🏻❤️

Eklentiler

• 2C1FF6D4-40D5-4C89-835B-3EEFEECBD7E4.jpeg
    2C1FF6D4-40D5-4C89-835B-3EEFEECBD7E4.jpeg
    91 KB · Görüntüleme: 70
  • 3D7F8BF0-E3BD-406C-B3ED-E95D7A1D7DDA.png
    3D7F8BF0-E3BD-406C-B3ED-E95D7A1D7DDA.png
    735,2 KB · Görüntüleme: 70
Silik çizgi çok belli canım benim 5. Günü tam böyleydi bak ama herkeste fark edebiliyo. Mor olan adetten 5 gün sonra pembe olan adete 3 gün kalaydı benim canım. En iyisi kan ver ama car gözüküyor burdan🥰 hayırlı haberler alırsın inşAllah🤲🏻❤️
Anladım canım benim çok teşekkür ederim şuan hala şoktym kusura bakma ilk olunca çok soru sordum bilgisiizm ne zaman kan vereyım sence

Anladım canım benim çok teşekkür ederim şuan hala şoktym kusura bakma ilk olunca çok soru sordum bilgisiizm ne zaman kan vereyım sence
Benimde ilk oldugundan bende böyleydim hala daha yeni yeni öğreniyorum canım 🥰 yarın ver hafta sonu girmeden cuma ögrenirsin saglık ocagından☺️ Ya da acile git ver orda soncu erkenden ögrenirsin e nabızdan aç tok farketmiyor beta hCG için🥰

Kızlar, adetime daha 9 10 gün var. Son ilişki 05 ve 09 undan oldu ama kaç gündür o kadar kasık ağrım bel ağrım mide bulantım ve halsizliğim varki ne yesem dokunuyor böyle durum yaşayan var mı

X