Hamile kalan arkadaslar adetinize kaç gün kala belirti yasadınız yardımcı olabilir misiniz

Evet canım 4+4 bugün 2 gün önce beta verdim 1245 geldi bat 2 gün geçmişti ama hiç belirti yoktu bugün tekrar kan vermeye geldim inşallah keseyi göreceğim 🥰 2 gün önce belirtim yoktu dün akşam başladı o his midem ağrıyor desen ağrımıyo bulanıyor desem yok bulanmıyo ama çıkarsam rahatlarim hissi değişik
Hayırlı olsun,bizler için de dua et lütfen 🫶🏼

Günaydın kızlar dün gece regl 4 gün kala yaptıklarımı üstte eklemiştin buda şuan sabah yaptıklarım yani regl 3 gün kala. Kan vermeye gidicem ama aksam emin olamayınca bugun 2 tane yaptım kaset test fotoğrafta çok belli değil ama pembe silik çizgi 🥰 sizce durum ne
Merhaba canım tebrik ederim hamilesin bende test yaptım bakarmısınız gebelik varmı 3 gün kala yapmıştın kaset test erken gebelik testi yapsam daha net çıkar galiba yarın kan vermeye gideceğim lütfen heyecanımı hoş görün çok istiyorum ilk gebelik kimyasal oldu 4 ay önce inşallah bu varsa sıkıntı yaşamam dua edin lütfen bugun adet günüm belim ve sırtım çok ağrıyor kasıklarım da ara ara ağrıyor ama akıntı yok olmaması normalmı herkessw oluyor mu gebe olan

Eklentiler

• 20221201_100912.jpg
    20221201_100912.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 177
  • 20221130_050921.jpg
    20221130_050921.jpg
    42,6 KB · Görüntüleme: 180
  • 20221130_050800.jpg
    20221130_050800.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 150
  • 20221130_050751.jpg
    20221130_050751.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 165
Merhaba canım tebrik ederim hamilesin bende test yaptım bakarmısınız gebelik varmı 3 gün kala yapmıştın kaset test erken gebelik testi yapsam daha net çıkar galiba yarın kan vermeye gideceğim lütfen heyecanımı hoş görün çok istiyorum ilk gebelik kimyasal oldu 4 ay önce inşallah bu varsa sıkıntı yaşamam dua edin lütfen bugun adet günüm belim ve sırtım çok ağrıyor kasıklarım da ara ara ağrıyor ama akıntı yok olmaması normalmı herkessw oluyor mu gebe olan
Canım çizgiyi ben de gördüm umarım vardır 🥰 reglin geçince tekrar test yap

Evet var bariz görünüyor yarın kan verin orada da çıkar zaten 🙏 henüz çok yüksek değerlerde olmadığı için silik çıkmış
Benim de dört gün var bata aynı tarihlerimiz ama korkuyorum test yapmaya cumaya kadar bekleyeceğim ben de çift çizgi görürüm inşallah 🥲💙🙏
Ovulasyon takip etmiş miydiniz yumurtlama çatlama
Bende dün yaptım 2 gün var reglime ama negatif çıktı maalesef🤦🏼‍♀️adetim gecikirse bı daha yapıcam

Bende dün yaptım 2 gün var reglime ama negatif çıktı maalesef 🤦🏼‍♀️ adetim gecikirse tekrar bı daha yapicam

Benımde adetim bir gün gecikti hiç akıntım yok şuphelendim ,herkeste akıntı olması şart değil bence,

Kızlar adetim bir gün gecikti,test yaptım Negatif,ama bulantım var ara ara sonradan pozitife doner mi :/ bu arada 2 kasım sat tarihim,ovulasyon takibinde de 19 kasım pik günümdü

Var canım benimde öyleydi benim iki test te erken gebelik kaset olanda öyle bugun kan verdim bekliyorum ama çok bariz var yani daha yeni oldugu için degerler düşük olduguna boyle cıkıyor benim bel agrım bugun basladı ve bas dönmem var birazda canım tebrik ederim şimdiden hemen kan ver sende 🥰

Bir hafta önce belirti verdi. Bu hassas 10 hgb de çıkan gebelik testi ile yapmıştım salı günü yani 9 gün önce, çıkmadı. İki gün sonra Perşembe o kadar belirgin çizgi oldu ki. İki günde nasıl bu kadar artar çizgi olur dedim 49 du beta.int de okudum erkekler beta virde de ikizlerde hızlı artiyormus. Bende ikiz erkek mis meğer 😀Bu arada salı günü negatif de yüzmeye gittim o gün o kadar yoruldum ki ilk kez tansiyon fustu sanırım ayaklarımı uzatım demistim. Hamile de değilim niye böyle oldu ki demiştim. Perşembe de yüzme öncesi yaptım çıktı. Yani ekstra hiçbir belirti yoktu. Bir de bir gün aralıklarla yapın umutsuz olmayın

Selam kızlar adete 3-4 gün kala belirti görüp hamile kalanlar belirtilerinizden bahsedebilir misiniz acaba☺️ Belirtisiz geçiren de var tabi ama deneyimlerinizi bilmek istedim eger belirti yaşayan varsa. Ya da kaç gün kala yasadınız
Adetin gecikmeden bi belirti arama bence canim belki biraz halsizdim sadece eskiye göre adet 3 gün gecikmisti test yaptigimda kalp atislarini duycagimiz zamanlarda bulantilarim yogun baslamisti hatta duydugumuz gün acile yönlendirilip serum takmislardi bana yani diger belirtiler cok daha sonra oluyor

Bende dün yaptım 2 gün var reglime ama negatif çıktı maalesef 🤦🏼‍♀️ adetim gecikirse tekrar bı daha yapicam
Çatlama gününü biliyor musun canım? Geç yumurtlama olduysa regl günü de ileri atıyor şu an erken yapmış olabilirsin testi

Var canım benimde öyleydi benim iki test te erken gebelik kaset olanda öyle bugun kan verdim bekliyorum ama çok bariz var yani daha yeni oldugu için degerler düşük olduguna boyle cıkıyor benim bel agrım bugun basladı ve bas dönmem var birazda canım tebrik ederim şimdiden hemen kan ver sende 🥰
Yaa teşekkür ederim canım seninde kan sonucunu paylaşırmısın bende yarın vericem de inşallah bel ağrım acayip var baş dönmem çok fazla değil de ara ara yer kayıyor gibi oluyor şık idrarla çıkma var sadece akıntı yok öyle 🥰

X