Hamile kalan arkadaslar adetinize kaç gün kala belirti yasadınız yardımcı olabilir misiniz

ada258

Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2022
614
752
Selam kızlar adete 3-4 gün kala belirti görüp hamile kalanlar belirtilerinizden bahsedebilir misiniz acaba☺️ Belirtisiz geçiren de var tabi ama deneyimlerinizi bilmek istedim eger belirti yaşayan varsa. Ya da kaç gün kala yasadınız

Selam kızlar adete 3-4 gün kala belirti görüp hamile kalanlar belirtilerinizden bahsedebilir misiniz acaba☺️ Belirtisiz geçiren de var tabi ama deneyimlerinizi bilmek istedim eger belirti yaşayan varsa. Ya da kaç gün kala yasadınız
Genelde en erken yumurtlamadan 10 gün sonra yani 3 gün kala çıkıyor diyorlar ama tabi kişiden kisiye değişir biliyorum sadece belirtilerinizi öğrenmek istedim ☺️

Ben adetim bi gün geçince hiç bekleyemeyerek (çünkü belirtim yoktu) test husptım ve gördüm çok uzun zamandır istiyorduk olmuyordu cok şükür oldu. Siz ne kadardır istiyorsunuz

Ben adetim bi gün geçince hiç bekleyemeyerek (çünkü belirtim yoktu) test husptım ve gördüm çok uzun zamandır istiyorduk olmuyordu cok şükür oldu. Siz ne kadardır istiyorsunuz
Bizim bu ay ilk denememiz ilk defa yumurtlama zamanına geldi biz yumurtlamanın bir gün ve iki gün öncesini degerlendirdik yumurtlama günü olmadı ve yumurtlamadan 2 gün sonra oldu bende sadece gögüs hassasiyeti var ama ben belirti olarak düşünüp moral bozmak istemiyorum ☺️ Sadece belirtileri ögrenmek istedim yanıtınız için teşekkür ederim

adetime 4-5 gün kala süt gibi akıntı geldi daha önce hiç öyle bi akıntı olmamıştı o yüzden şüphelenmiştim
Bende gögüs hassasiyeti ve akıntı var akıntım normal şekilde ama daha once bu kadar uzun sürmezdi akıntı zamanlarım

Ya aynı durumdayız bende de hiç belirti yok inşaallah bzide güzel haberi alabiliriz dördüncü ayımız bakalm

Kabızlık ve göğüs ağrısı yaşadım,adete 1 hafta vardı,2gün gecikince test yapmıştık çift çizgi çıktı.3.gün kan testinde beta 2024 çıkmıştı

Kabızlık ve göğüs ağrısı yaşadım,adete 1 hafta vardı,2gün gecikince test yapmıştık çift çizgi çıktı.3.gün kan testinde beta 2024 çıkmıştı
Çok teşekkür ederim canım benim suan bi gögüs hassasiyeti ve şişliği var ara ara da akıntım var ama miktarı az bende adet günümü beklemeyi düşünüyorum 5-6 gün var henüz

Ben ilk olarak surekli cisim geliyodu saatte 1 mutlaka gidiyordum gece kalkmayan ben gece 3 kere felan kalkiyodum. Gogusum de degisiklik yoktu.disim acayip agridi hergun agrimayan disim.. gece yatakta yattigim yerde sirt agrisindan uyuyamadimm yok boyle bir agri 2 gun sonra gecti. Sabahlari bas agrisiyla uyanma akintim cok azdi. Birde adet sancisi gibi sanci adet olacakmis gibi yerede egilince hep hafif batma oluyodu..karnimdada hafif sisme bende oyle agizda tuhaf tat vs uyku hali vs hic olmadi.. umarim yardimci olur.

Ya aynı durumdayız bende de hiç belirti yok inşaallah bzide güzel haberi alabiliriz dördüncü ayımız bakalm
İnşallah güzel haber alrsınız biz de bir buçuk seneden fazladır istiyorduk Allah sağlıkla kucağa almayı nasip etsin:)

Ben ilk olarak surekli cisim geliyodu saatte 1 mutlaka gidiyordum gece kalkmayan ben gece 3 kere felan kalkiyodum. Gogusum de degisiklik yoktu.disim acayip agridi hergun agrimayan disim.. gece yatakta yattigim yerde sirt agrisindan uyuyamadimm yok boyle bir agri 2 gun sonra gecti. Sabahlari bas agrisiyla uyanma akintim cok azdi. Birde adet sancisi gibi sanci adet olacakmis gibi yerede egilince hep hafif batma oluyodu..karnimdada hafif sisme bende oyle agizda tuhaf tat vs uyku hali vs hic olmadi.. umarim yardimci olur.
Çok teşekkür ederim belirtilerinizi yazdıgınız için ben normalde de çok idrara cıkarım su içsem 2 kez çıkıyorum bu aralarda çok su içiyorum ☺️ Peki sizin bu belirtiler adetten kaç gün önce oldu ?

Hersey normal çıkıyordu testlerde benim se eşimin de ama olmuyordu. Anneannem göbeğin düşük olabilir baktıralım dedi arkası baktı adetlerim de çok kusmalı ve ağır geçerdi göbek düşüklüğünden olmuyormus eylülde cektiler göbeğimi kupa yaptılar yani, ekimin basında folik asit olarak inofolic combi kullandım (sizde bi arastrın istersiniz) cok şükür verdi Rabbim sağ Salim doğduğu günü görmekte nasip olur inşallah:)

Hersey normal çıkıyordu testlerde benim se eşimin de ama olmuyordu. Anneannem göbeğin düşük olabilir baktıralım dedi arkası baktı adetlerim de çok kusmalı ve ağır geçerdi göbek düşüklüğünden olmuyormus eylülde cektiler göbeğimi kupa yaptılar yani, ekimin basında folik asit olarak inofolic combi kullandım (sizde bi arastrın istersiniz) cok şükür verdi Rabbim sağ Salim doğduğu günü görmekte nasip olur inşallah:)
İlk defa duyuyorum canım ☺️ sağlıkla kucağına al inşaallah ☺️

Merhaba
Adetime 3 gun kaldi suan adet agrisi gibi alt karnimda agri var ama farkli olarak ya da bilmiyorum onceden dikkat etmiyordum meme ucumda kararma ve damar belirginlesmesi var lakin meme hassasiyeti yok. Olabilir mi acaba ?
Meme kararmasi icin esime ozellikle sordum o farketti zaten onceden olsa dikkatimi cekerdi dedi kendi kendime farketmedim.

Merhaba! Bende inofolic e basladım ama normal yumurtlama tarihim değişti galiba. reglinizde ya da yumurtlamanızda bir gecikme yaptı mı

Çok teşekkür ederim belirtilerinizi yazdıgınız için ben normalde de çok idrara cıkarım su içsem 2 kez çıkıyorum bu aralarda çok su içiyorum ☺️ Peki sizin bu belirtiler adetten kaç gün önce oldu ?
Canim benim belirtilerim yumurtlamayla birlikte basladi yani soyle soyleyeyim.. bnm esim asker tam yumurtlama donemimde geldi 12 eylul gibi adetim 27 ile 30 arasi gibi adet olmam gerekiyordu duzensiz cunku o sira yumurtlamadan sonra adet sancisi gibi sancilarim dinlemeyince adet gibi.. surekli cisim gelince iliskiden 12 gun sonra erken gebelik testiyle cikti. Zaten bir hafta sonrada kimyasala dondu..

X