Hamile kalamiyorum

1. yılınız daha ben geçen sene ekimden beri uğraşıyorum doktor doktor geziyorum 1 yıl dolmadan doktorlar tedavi bile uygulamiyor hemen moralinizi bozmayın ne süreçlerden geçen insanlar var. salmayın kendinizi doktora gitmediyseniz eğer gidin tedaviye başlayın

Yok gittik ama ne olduğunu bulamadı stres dedi çıktı son zaman

Köyde yaşıyoruz ve esim çiftçi kazanilanlar ortak yanı kayinbabam alıyor parayı eşime istedigi zaman veriyor ama işte hastaneler çok pahalı bir giriş 700 TL onlardan habersiz olmuyor ve yani habersizde olmaz böyle şeyler ben dediğim zman kimse yanaşmıyor eşime dedim sen söyle çocuk istiyom diye babanı ikna et dedim o da konusuyum dedu
Üreme yönteminizi eşinizin ailesine mi sordunuz?

1 yıla kadar zaten normal. Ben 9.ayda hamile kaldım. Ayrıca eşinizin ailesiyle bu konular konuşmak ne kadar mantıklı bilemedim. Özel konular bunlar

P
1 yıla kadar zaten normal. Ben 9.ayda hamile kaldım. Ayrıca eşinizin ailesiyle bu konular konuşmak ne kadar mantıklı bilemedim. Özel konular bunlar
Ya bana kalsa ben direk gidecem ama işte olmuyor kizlar eşimin ailesinin haberi olmadan gidemiyoruz ya hiç birşeye karışmaz eşimin babası para yönünden kismaz etmez ama aşılamaya hiç sıcak bakmıyor anlamadım yani ben her ay agliyorjm adet olunca

Onlar yaptırmasınlar kendilerine siz takmayın onları kafanıza size karışamazlar hele ki bu konuda fikir bile almayın biz karar verdik yaptırdık dersiniz

Rahim filmi cekilmenizi öneririm hiteroskopi yapılmasını rahminize detaylı bakılmasını öneririm aşılama biraz mantıksız çünkü spermi seçip rahme aktarıyorlar fark çok yok diye düşünüyorum benimde bir buçuk senedir olmuyor yapmadım gitmediğim doktor kalmadı herkes yanlış tedavi uyguladı yumurtalık yavaş dendi iğneleri dayadilar olmadı aşılama dedi istemedim tüp bebeğe gittim son çare orda hiteroskopi yaptırdım operasyn rahimde kimsenin görmediği bir parça varmış aldırdım şimdi biraz doğal yolla denicem olmzsa tüp bebek

Geçmiş olsun Allah'ım gonlundekini versin inşallah adetli adetsiz kan verdim bişi çıkmadı adetliyken adetsizken alttan vajinal ultrasonla baktı bişi çıkmadı hsg çekindim bişi çıkmadı eşimin permi yavaş çıktı sayısı normal ilaç kullandı bir kutu sonra birdaha verdik başka hastanede yüzde 24 olmuş hızı doktor yavaş ama normal yoldan olur diyor ama ben internetten baktığımda 32 olması gerektiği yazıyor yani aklıma bı o karıştırıyor yavasliktanmi olmuyor diye

Evimiz dip dibe olduğu için herşeyi biliyor bende gidecem diyor gitme diyemiyor insan bişi yaptigida yok yanımızda gidip geliyor
Eviniz dipdibe olsa da sonuçta siz yada eşiniz söylüyor ki biliyor,kapıyı dinlemiyordur heralde,kusura bakmayın da hadi sizi cahil görüyorlar eşiniz de çok pasifmiş işimiz var deyip karısını alıp çıkamıyor demek ki annesinden korkuyor,kaynananın ne işi var kadın doğum doktorunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…