Hamile kalamiyorum

Eviniz dipdibe olsa da sonuçta siz yada eşiniz söylüyor ki biliyor,kapıyı dinlemiyordur heralde,kusura bakmayın da hadi sizi cahil görüyorlar eşiniz de çok pasifmiş işimiz var deyip karısını alıp çıkamıyor demek ki annesinden korkuyor,kaynananın ne işi var kadın doğum doktorunda
Ya bizde huzursuzluk çıkmasın diye gizli saklı iş yapmıyoruz ama eşim istikrarlı bir şekilde başka bir doktora gidip aşılama yaptıracak diyecek kimse benim istediğim gibi istemiyor sonra kaynanam diyorki adetin kaç gün kaldı inşallah hamilesindir her gün soruyor sonra bir akrabamız var evimiz yakın onun iki ayı kaldı bari o dogurdugunda iki aylık hamile olursun çok üzülürüm yoksa diyor ben napiyim benim elimde olan bişi degilki vakti değil daha demekki

Ya bizde huzursuzluk çıkmasın diye gizli saklı iş yapmıyoruz ama eşim istikrarlı bir şekilde başka bir doktora gidip aşılama yaptıracak diyecek kimse benim istediğim gibi istemiyor sonra kaynanam diyorki adetin kaç gün kaldı inşallah hamilesindir her gün soruyor sonra bir akrabamız var evimiz yakın onun iki ayı kaldı bari o dogurdugunda iki aylık hamile olursun çok üzülürüm yoksa diyor ben napiyim benim elimde olan bişi degilki vakti değil daha demekki
Üstünüzde baya baskı yapıyorlar bence buna üzün vermeyin,belki de aşılama değil tüp bebek gerekecek,tedaviyle mi uğraşacaksınız bunlarla mı

Üstünüzde baya baskı yapıyorlar bence buna üzün vermeyin,belki de aşılama değil tüp bebek gerekecek,tedaviyle mi uğraşacaksınız bunlarla mı
Öyle stres ten olmuyorsa bile olur bakalım kziim daha erken demiyor beni de strese sokuyor gergin kaç gün kaldı diye

Öyle stres ten olmuyorsa bile olur bakalım kziim daha erken demiyor beni de strese sokuyor gergin kaç gün kaldı diye
Kayin babam öyle değil mesela çocuk konusunu açmaz açıldığı zmaan olur bakalim der strese sokma kendini kızım der eşimde öyle değil çocuk istiyom diye söylemez hiç ama istiyor biliyorum ama bana yansıtmıyor ah keşke kaynanamda öyle olsa

Köyde yaşıyoruz ve esim çiftçi kazanilanlar ortak yanı kayinbabam alıyor parayı eşime istedigi zaman veriyor ama işte hastaneler çok pahalı bir giriş 700 TL onlardan habersiz olmuyor ve yani habersizde olmaz böyle şeyler ben dediğim zman kimse yanaşmıyor eşime dedim sen söyle çocuk istiyom diye babanı ikna et dedim o da konusuyum dedu
Maddiyatsa konu anlarım da yok olmaz doğal sahip olun falan deselerdi saçma gelirdi.

Rahim filmi cekilmenizi öneririm hiteroskopi yapılmasını rahminize detaylı bakılmasını öneririm aşılama biraz mantıksız çünkü spermi seçip rahme aktarıyorlar fark çok yok diye düşünüyorum benimde bir buçuk senedir olmuyor yapmadım gitmediğim doktor kalmadı herkes yanlış tedavi uyguladı yumurtalık yavaş dendi iğneleri dayadilar olmadı aşılama dedi istemedim tüp bebeğe gittim son çare orda hiteroskopi yaptırdım operasyn rahimde kimsenin görmediği bir parça varmış aldırdım şimdi biraz doğal yolla denicem olmzsa tüp bebek
Histeroskopiyi anestezili mi oldunuz acaba

Bizede verdi vitamin sizinkidemi vitaneminmiydi sizin eşinizin hızı kaçtı
yok ismi proxeed.
bunu kullandık 2 3 ay sonra gebeydım.
sogan suyu içtim 2 ay. cok faydssı oldu. adetimin 3. günü basladım 15 gün içtim. diofol kullanin sizde bence cok iyi bi vitamin. gebe kalmanız kolaylasıyor.
takvimimden takıp ettim hep yumurtlamamı.
adetim bittikten 3 4 gün sonra 2 gün aralıklarla ilişki yaşadık.

X