Hamile kalamıyorum

daha önce gebelik yaşadınız mı yoksa hiç mi olmadı
bu arada sebepsiz infertilite teşhisini kim koydu sana, henüz bu tespit için çok erken
Hiç geleblik yaşamadım eşim sprem testi yapıldı benim hormonlar vs hepsi iyi yumurtalıklarım rahmimde iyi hsg de çekildim doktor koydu canım tanıyı

Evet adetim gelmeden 1 hafta önce başlar kasık agırsı ilk günde agrılı geçer hiç kahverengi leke gelmez
Anladım şu yüzden soruyorum bazen ağrılı adetler normal değildir diyen doktorlar oluyor. Benim de genelde ağrılı geçer. Endometriouz hastalığı gebe kalmayı engelliyor ve önemli belirtisi adet ağrısıymış. Bilginiz olsun inşallah bizlerde yoktur.

Benim de kasımda tam 2 yıl oluyor hiç gebelik oluşmadı 2 aşılama oldum negatif sonuçlandı İnternetten takviye edici gıdalar bulup kullanıyorum onlar da ise yaramıyor adetlerim düzenli hiç bir sorunum yok hormonlarım da sorun yok ama olmuyor hsg cektirdim ovulasyon takibi yapıyorum sonuc bos

Doktorun ne diyor canım, histeroskopi vs yaptırdın mı, adet durumların nasıl? Adet öncesi leke ve ağrılı adet yaşar mısın?

Doktorun ne diyor canım, histeroskopi vs yaptırdın mı, adet durumların nasıl? Adet öncesi leke ve ağrılı adet yaşar mısın?

Adetimin ilk günü ağrım olur sadece adetim sadece bir kaç gün atıyor düzenli doktorum sadece aşılama surecindeyken yumurta kontrolü yapiyodu kamerayla
Hiçbir sorunun yoksa ve yaşın 30’un altıysa 5 6 ay daha bekle bence takviyelere devam et. Eğer ki hala olmuyorsa ve maddi durumun varsa tüp bebek araştır ben ocakta hala kalamamışsam tüpe başlayacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…