hamile kalamayanlar ve tedavi ile hamile kalanlar lütfen buraya konuşalım

o zaman bende de klomen le olmazsa aşılamaya geçerler

Canım klomeni 6 ay deniyor doktorlar olmazsa iğne tedavisine geçiyorlar hazır iğne tedavisine geçmişken aşılama da yapıyorlar.
Ben zaten çok uzun süre klomen kullandım şimdiki doktorumda tedaviye yeni başladığım için bir ay klomen deneyelim ben yumurtalıklarının durumunu göreyim dedi.Yoksa klomenin bana bir fayda sağlayacağını düşünmüyorum.
Sen ne zamandır klomen kullanıyorsun?

bende iki ay oldu üç ay kullan doktor dedi bu ay la son ışte adet olmadım bugün olmam lazımdi sancı var ama kendisi yok:)

bende iki ay oldu üç ay kullan doktor dedi bu ay la son ışte adet olmadım bugün olmam lazımdi sancı var ama kendisi yok:)

Gelir gelir merak etme ya da keşke gelmese hiç bi 9 ay kadar:))) ben de nihayet ilaçlarla bugün oldum tam başlamadı ama işaretini verdi.
Şimdi pazartesi ya da salı doğruu doktora. Bak sen önce bi rahim filmini çektir sonra aşılama düşün zaten onu çektirmeden aşılama yapmıyorlar.Hazır adet olacaksın bugülerde bitince hiç korkma kurtul şu filmden canım

tatlım bir ay daha kullanacam ilaçları da adet konusunda derdim yok her ay günü güne oluyorum da valla aşılama felan verse de tedavi felan yaptıramam çünkü k.babamin borcu var diye kredi çekecek kaynanamgil çocuğu erteleyin bizim borç daha önemli diyorlar iğne bile verseler alamam yani o derece sıkıntı üstüne sıkınti

Şu aileler yok mu... Eşine mi güvenmişler borç yaparken.İnşallah gerek kalmaz canım aşılamaya falan, bi bakarsın kendiliğinden kalmışsın.

Ne vardı bugün benim de günüm kutlansaydı.Miniğimin sesi doldursaydı evin her yerini.
Annemin anneler gününü bile zor kutladım hiç içimden gelmiyor.
Umarım seneye bizimkini de kutlarız kızlar. Her anneler günü eziyet olmay başladı artık

aynısını bende düşündüm ya şimdi bebeğimız olsaydı oy varya sevincim den artık ölürdüm inşallah seneye bu gün kutlama şansımız olur ya o da olmazsa

merhaba kizlar bebeklerimiz olmadan gecirdigimiz son anneler günü olmasi dilegiyle

Son düzenleme:
bugün inadina yalniz gecti benim icin.. peki ya sen neler yaptin???

Benim de çok farklı geçtiği söylenemez.Annemin kayınvalidemin anneler gününü kutladım işte. Sonra gerisi gergin bir gün niye böyleyim anlamıyorum.
Eşimle aynı odada bile oturmuyorum adam ne yapsa ona sarıyorum, kavga çıkarıyorum.
Kardeşim aradı abla sana hediye aldım sen de benim yarı annem sayılırsın dedi içime oturdu

bende senin gibiydim sürekli kavga ediyordum,tüm sinirimi öfkemi ondan çıkarıyordum,hele son zamanda öyle bir hal aldıkki ayrıldık, ayrılacağız öyleydi,bebek düzeltti,umarım birbirinizi daha çok yıpratmadan kucağına alırsın evladını

nasılsınız kızlar bir anneler günü daha bitti hiç kocanizla tartışmayın onlar da çocuk için üzülüyolar bi de üstüne siz tartışmayın demek ki böylesi kısmetmis el ele vereceksiniz ki omuzlarımızda ki yükler hafiflesin ya kızlar gelin de konuşak azÇIK kocalarinizi uyutun:) benim ki çalışıyo

gecti gitti bi anneler günü daha, umarim bundan sonra bir daha böyle gecmez bu günümüz..

kizlar isterseniz herkes kendinden bahsetsin ben cogunuzu tanimiyorum.. saglik sorunlarindan mi yoksa sebepsiz yere mi bekliyoruz bebeklerimizi paylasalim belki iyi gelir konusmak..

slm kızlar nasılsınız uzun zamandır giremiodum..çok sıkıntılıyım..eşimle boşanıoruz..ben şimdi babamgildeyim ve kararım kesin ayrılıcam.artık çocuk özlemine yer yok hayatımda..anası babası kardeşleri artık çekemiorum..son zamanlarda eşimdende soğumuştum sürekli eften püften kavga etmeye başlamıştık..aslında bunlar çok basit gibi gözüksede içimize girseniz kargaşayı göürrsünüz...çok mutlu giden bi evliliğim vardı.eşimde bende çok sevioduk..ama olmaz olasıca ailesi huzurumuzu yerle bir etti...oda hep ailesini haklı buldu.bana laf sölettirmedi..sonunda bi damla huzurumuz kalmadı..sonumuzun hayırlı bitcenide düşünmüorum zaten..en son tatrışmamızda beni öldürmeye kalktı..sanki kafayı yemiş gibiydi..ailemde artık resti çöekti bende çektim...kesinlikle dönüşü yok benim için.ilk defa çocuğumun olmadına seviniorum.daha 23 yaşındayım ben ya yazık diilmi banada..ortada kalacak durumum yok..çok üzgünüm kızlar..her ne kadar boşanmak istesemde yinde zoruma gidio baba evine dönmek..dahada adet olmadım.yrn gidip kan testi vercem.dua edinde hamile olmayım.bu lafı demek bile ne kadar zoruma gidio ya....ama kurban olduğum allah onların yanına bırakmasın bunu...öyle beddua ettimki allah var yukarda...bana hiç acımadılar allahta onlara acımasın.dört dörtlük evliliğimi bozdular sonunda hiç bi sorunumuz yokken eşimle aramı bozdular ama allah yanlarına bırakmasın

slm arkadaslar hıc kımse yok sayfada ya kalp atıslarını dınlemeye gıttık hersey yolunda 23 hazırana randevu verdı dr ozaman 7 cm olcakmıs ınsallh darısı sıze ben 7 artı 4 gunluk oldum ınsallh en kısa zamanda hamıle haberlerını okurum burdan..

ay canım çok üzüldüm ya aynı sorunlar bende de var bak tatlım akıl vermek gibi olmasın ama benim eşimde ilk zamanlar ailesini haklı buluyodu nişanlıyken benden ayrılacak oldu ama şu an gerçek yüzlerini gördü ve benim tarafımda onları mutlu etme eşinin altından gir üstünden çık kendine yönlendir ailesini yüzüne karşı kotuleme kendi görür gerçek yüzlerini bak yaşayan biri olarak söylüyorum ayrılma herşey düzelir istediklerini eline verme çatlat ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…