hamile kalamayanlar ve tedavi ile hamile kalanlar lütfen buraya konuşalım

kader işte allah yolunuzu açık etsin

ya canim hayirlisiyla bebeklerimiz gelsin de tek sorunumuz kaynana lafi olsun dimi... allah daha büyük dert vermesin... sorma burda dr cok zor bi durum bizler icin.. trye gelince gitcem hastaneye zaten bir ay icinde test felan ne yaptirabilirsem yaptircam bakalim. hayirlisi olsun diyoruz sadece elden baska bir sey gelmiyorki.. sözün bittigi yer bu olsa gerek..

hayatım ama devamlı gelip gitmen lazım doktora benim memlekette çok iyi bi doktor var bekarken gidiyordum devamlı gelip gitmen lazım dedi ışte uzak olduğundan gidip gelinmiyo sen nerde yaşıyorsun canım

hayatım ama devamlı gelip gitmen lazım doktora benim memlekette çok iyi bi doktor var bekarken gidiyordum devamlı gelip gitmen lazım dedi ışte uzak olduğundan gidip gelinmiyo sen nerde yaşıyorsun canım

almanyadayim ben sibelcim yaa iste o dediginde haklisin ben en cok da hsg yapilmasini istiyorum trde.. burda yapmiyorlar, cok nadir durumlarda yapiyorlar maalesef.. ynai tüplerin kapali olup olmaidigini da ancak öyle anliyormusuz.. gidip konuscam drla bakalim yetismez derse yapcak bir sey yok.. burda bi dr var türk hem de, arkadasim randevu almis o bi gidip bakcak bakalim nasil bi dr bana haber vercek olmazsa ben de ona gitcem.. drumu kesinlikle degistircem ama, bu kadin beni oyaliyor.. hele bi trye gelip tatil yapalim bi kafamiz bosalsin da ondan sonra... düsüncem böyle iste.. peki ya sen?? sen anlatsana biraz da..

ayni dertten ceken arkadaslarimiz buyrun gelin, dertler paylastikca azalir konusalim paylasalim

Son düzenleme:
canlarım fazla gıremıyorum bugun 7.haftaya gırdık bebişle :)mide bulantılarım başladı ve baş ağrılarım arttı unutmak için ve geçmesi için sürekli uyyorum hiç iş güç yapamıyorum canım hiç bişi istemıyor(( ogun çok acıktım tıka pasa yedım Allahım bı bulantım oldu bı oldu anlatamam artık korkudan yemek yıyemıyorum cok az yıyorum aslında bolesı en ıyısı dr da az az sık sık ye dedı zaten artık ole yapıyorum bıda o agrıyı cekmektense..ole ıste annemde gıttı yalnız kaldım hıc yoktan iş güç yemekle o ılgılenıyordu(neyse sınavdan sonra kardesım gelcek yanıma o yardımcı olur artık..cumartesı gunu kontrolumuz var kalp atısları ıcın gıtcez dua edın bıze ınşallah bı sorun cıkmaz...

canım sen almanyadan türkiye yi arayıp rahim filmi için gün alsan gider gitmez çekerler sonucunu da alırsın valla canım benim durumlar dan bi halt anlamıom ki ışte bu ay da geçsin rahim filmi çektirecem eşim de sperm testine gidecek herşey belli olacak sen ne kadarlık evlisin kaç yaşındasin

inşallah çıkmaz ya canım ya agri olsun da bebek için olsun na değer hayatım ya

selam kızlar herkese hayırlı cumalar... uzun zamandır giremedim bişey sorcam kızlar ya umut tüp bebekte aşılama fiyatını bileniniz varmı acaba?

3 yillik evliyim canim yaklasik iki senedir bebek icin ugrasiyoruz iste.. yasim da 24.. yani tam yasindayim kendime göre.. yalniz söyle bir sey var tatlim, rahim filmini adetin bilmem kacinci günü yapiyorlar ya, benim de adetlerim gecikiyor son zamanlarda hani.. bilemiyorum ki tam gününü... her yönden elim kolum bagli maalesef, sans iste orda oldugum tarihe denk gelirse ne güzel olmazsa yapcak bir sey yok maalesef...

benim burda bi kadin dru bayan tanidigim var ama maalesef henüz calismaya baslamadi, dil sertifikasi almasi lazim önce o da yabanci almancasi cok iyi degil.. onunla dertlestim biraz bana dediki; erkekte sorun yoksa öyle ya da böyle cocugunuz olur.. insallah esinde bi sorun yoktur canim, onlarda sorun olmayinca en son cözüm tüp bebekle oluyor kadindaki problemler cok büyük oranlarda hallediliyormus.. inbsallah cok ugrasmay agerek kalmaz.. dile kolay kac zamandir bekliyoruz peki ya sen?? ne zamandir bekliyordun sen?

Kızlarr nasılsınız? Giremedim kaç gündür.Bende bir değişiklik yok adet olmayı bekliyorum bugün yarın olurum ilacım bitti 3.günü de doktora gidip klomene başlayacağız.1 ay böyle deneyelim dedi.Olmazsa da temmuzda aşılama

ben 11 ay oldu ilk ay ertesi gün hapı felan içtim 10 aydır bekliyoruz ben sadece bir kan testi yaptırdım eşim daha test yaptırmadı bende rahim filmi çektirmedim ilaçların bu ay son günü adet olmayı bekliyorum

insallah canim esinde bir sey cikmaz erkek faktörü cok önemli.. ne diyim sibelcim ayni sorunu ben de yasiyorum tesellü etcek bi cümlem olsa kendime söylerim :) hayirlisi olsun insallah da bi an önce gelsin bebeklerimiz...

o zaman bende de klomen le olmazsa aşılamaya geçerler

insallah canim esinde bir sey cikmaz erkek faktörü cok önemli.. ne diyim sibelcim ayni sorunu ben de yasiyorum tesellü etcek bi cümlem olsa kendime söylerim :) hayirlisi olsun insallah da bi an önce gelsin bebeklerimiz...

inşallah canım ya bi belli olsaydı durumumuz bu belirsizlik çok kötü

kızlar nasılsınız uzun zamandır giremiyodum nete... ben doktorumu değiştim şimdiki doktor bna glukophage, b12 vitamini, folik asit ve aspirim verdi. sizce normal adet olumuyum bunlarla, ya da bu tedaviden gecen varmı varsa nekadar zamanda hamile kaldı.... yardımcı olursanız sevinirim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…