Hamile Kalamayan,Ovülasyon Takibi Yapanlar(Ağustos-Eylül) Takip Edelim

Öyle yapayım canım sende c-life macun kullanıyordun değil mi? Onu da bu süreçte kullanıp 3 gün sonra bir sonra ki regle kadar bırakacağım şeninde öyle mi?
Evet kuzum bugün 5. günüm kullanmaya başlayalı. Aslında yürüyüş ve bol su diyorlar ama ben yürüyüş yapamıyorum, çalışıyorum akşam uyuyup kalıyorum yorgunluktan. Saadece suyu bol içiyorum bakalım faydasını görecek miyim

Evet kuzum bugün 5. günüm kullanmaya başlayalı. Aslında yürüyüş ve bol su diyorlar ama ben yürüyüş yapamıyorum, çalışıyorum akşam uyuyup kalıyorum yorgunluktan. Saadece suyu bol içiyorum bakalım faydasını görecek miyim
Evet canım bol su yürüyüş diyorlar ama dediğin gibi bende çalışıyorum yürüyüş yapamadım su içiyorum zaten c-life da ekstra susatıyor

Merhaba . Bugunkü testimde ikinci çizgi kayboldu. Bu akşamı değerlendirirsem gebelik oluşma ihtimali var mı? En son 18inde ilişkim oldu

Eklentiler

• 498BC3C2-3BE3-42E8-B5D6-523776737AA8.jpeg
    498BC3C2-3BE3-42E8-B5D6-523776737AA8.jpeg
    135,8 KB · Görüntüleme: 23
Merhaba . Bugunkü testimde ikinci çizgi kayboldu. Bu akşamı değerlendirirsem gebelik oluşma ihtimali var mı? En son 18inde ilişkim oldu
Canım testinin hassalık derecesini bilmiyorum ama görünüşe göre bugün çatlama gerçekleşiyor. Dünde değerlendirseydin mükemmel olurdu ama bugün ve yarını kaçırma. İnşallah güzel haberini paylaşırsın bizimle

Merhaba arkadaşlar ovulasyon takipteyim bende ama sonuçlardan birsey anlayamadim rica etsem bakabilirmisiniz
1000108053.jpg

image.jpg
Kızlae ovülasyon sonucum böyle 15 ağustos regl başlangıcım dün ve bugün testim böyle çıktı ne anlama geliyor

Canım testinin hassalık derecesini bilmiyorum ama görünüşe göre bugün çatlama gerçekleşiyor. Dünde değerlendirseydin mükemmel olurdu ama bugün ve yarını kaçırma. İnşallah güzel haberini paylaşırsın bizimle
Dün gebelik testi yaptım pozitif çıktı. Pazartesi kan vericem🤭

X