hamile kalabilmek için önerilerinizi bekliyorum.

kızlar benim bu ay diğer adetlerime göre daha farlı geçti.kasıklarımda bazen ağrılar oluyor acaba hamilemiyimfisfisfis

evet canım belkı herkexın farklıdır ama benım normalde akıntım olmazdı amahamılelıyımde fazlalastı

herkese merhaba Allahım bebek sahibi olmak isteyen herkese versin...dualarım isteyenlere...4 ay sonra hamiş kaldım.yumurtlama gunumu bilmiyodum..dr filan gittik 1 sene beklemeniz lazım dedi.normal olan oymuş.inşallah tum isteyenlere nasip eder Allahım:asigim:

Adet Sancisi Gibi Bir Agrin Kesinlikle Oluyor Hayatim Bende Oldu Bide Yumurtaliklarin Ksilma Gibi Agrilar Olluyor

bnde hamile kalmak istoyorum 2 aydır beklemdeyiz bakalım 3 üncü aya girdik yumurtlama dönemindeyim bana dua edin bu ay hamile kalmaj istiyorum

kizlar aranizda hamile yada hamilelik gecirmisler varsa sormak istiyorum hamilelikte akinti ne zaman basliyor?

evet kızlar tarla- nın dediği gibi ne zaman başlıyor ve ne tür akıntılar yani ne renk??

ben 15 gün önce hamileydim hamileliğin enbaşında oluyo benim 5 hafta falan oldu zaten sonrada dışgebelikten dolayı kürtaj oldum.akıntı çok oluyo beyaz ve kokusuzdu

internetten yumurtlama günlerini hesapla,o günlerde misyoner pozisyonda gün aşırı ilişkiye girin ve ilişkiden sonra yarım saat yattığın yerden kalkma.ve duş alırken vajinal duş yapma.benim söyleyebileceklerim bunlar umarım en kısa zamanda hamile kalırsın.

slm sevgi, bende dış gebelik geçirdim.bebeğim 1.5 aylıkken hem kürtaj hem sezeryan oldum.

merhaba bende 7 aydır bekliyorum ama olmuyor. gerci bu ay bıraktım beklemeyi, birde bir tanıdımızın arkadasının cocugu olmuyormus doktor kesinlikle olmaz demiş kızcagızda kendi kendini tedavi icin bir karısım uygulamıs ve 2. ayında kalmıs.hatta rejime ve kilo vermeye baslamış . karşım cok basit birer tatlı kasıgı adacayı, yesilcay, papatyacayı, hayıt tohumu, 5 tane karanfil ve tarcını kaynatmıs , sabah akşam içmiş. ayrıcada maydonoz suyu içmiş . ama yumurtlama gunune kadar içmiş bunları, sonra bırakmıski dusuk vs olmasın. 2. ay doktora gittiginde bebiş yoldaymış.

aslında bizim cabalarımız sadece vesile, cenabı mevlam nezaman nasip ettiyse ozaman olacak elbette. herkese hayırlı cumalar dilerim.

hsg ne arkadaslar??ya benim doktorum kalirsin kalirsin daha gencsin dedi ilac falanda vermedi...pcos varda zaten belkide ondan ama bilmiyorum bu ay bir daha gidicem...

birde gercekten bu karisimi denemek lazim.bi sorum var canim hayit tohumu ne?onu nasil bulabilirim acaba??

birde bazi arkadaslar folic plus kullandiklarini yazmislar..kullananiniz var mi?doktor kontrolünde mi almak gerek acaba??yan etkisi yokmus sanirim

slm arkadaslar benimde 1.5 senedir olmyo hiç korunmadık dr gittik bi sorun yok dedi ikinizdede amam bana dedi senin rahim filmini çekelim dedi bakalım aralıkta kirlenirsen 4 günü gidicem çekilicek filmim ağrılı diolar ama nabalım katlanıcaz artık.

X