hamile kalabilmek için önerilerinizi bekliyorum.

Ben şöyle Biliyorum.adetin Ilk Gününden Ileriye 14 Gün Say.o Gün Büyük Ihtimalle Yumurtlama Günündür.bide Vajinal Bir Islaklik Oluyormuş.rahatsizlik Veren Bir Nem.dikkat Et Bunada.

duzenlı adet goren bır kadının yumurtlama gunu adet tarıhınden 14 gun oncesıdır. 26 gunde adet goruyorsan 26-14=12 yanı 12. gun yumurtlama tarıhındır. bundan 3-4 gun oncesi ve 2 gun sonrası dr lara gore hamıle kalmak için ideal gunlerdır. bunun dışında bıldıgım dr um en fazla 1 gun boş 1 gun cınsel ilişki öenrdi. hergun olsa olur ama hergun olmuyorsa bıle en fazla bıgun ara verın bu yumurtlama donemlerınde dedı.

herkese günaydın arkadaşlar, nasılsınız bugün, şu yumurtlama günlerini belirleyen testler falan satılıyor yaa onlar güvenilirmi kızlar...

ay ben meraktan çatlardım şimdiye bende 9 gün geçmişti 9 günde 5 test yaptım
hele bir de hastanede çalışıp test yaptımıyacağım vallah çatlarım

valla bende canım, kız benim 4 aydır 1 defa adetim gecikti, yani gecikme bile olmuyor bende ki biraz heyecanlanayım :) gayet düzenli adetim :))

slm mermer cim.bende hamile kalamıyordum yaklaşık 1.5 senedir. yumurtlama günlerini kendin takip edersen daha iyi oluyor.çünkü o testlerden birinden aldım ama faydasını görmedim.en güzeli kendin takip et ben öyle hamile kaldım(gerçi çektirdiğim hsg nin mutlaka etkisi var diye düşünüyorum.) ve kesinlikle steres yapma.

yumurtlama günlerimi nasıl takip edebilirim , nasıl anlarım bana yardımcı olurmusun sherry456, hamile kalmak ne zormuş yaa, bide bişi soracam hsg rahim filmiydi dimi zormu?

işte ben onu aldım ama bişey anlamadım.bıraktım kullanmayı.kendim takip ettim.tahmini adet gününden 14-16 gün önce yumurtlama oluyormuş ona göre ilişki günlerini bu günlere denk getirmeye çalış.benim adetlerim çok düzenliydi takip yapmama rağmen yine de hamile kalamıyordum.hsg den sonra yine takip ederek hamile kaldım.zaten doktor söylemişti hsg den sonra 4 ayiçinde hamile kalma oranı çok yüksek diye.nasip bu güneymiş.

slm bende yaklasık bır senedır korunmuyorum 1.5 yıllık evleyım ama olmuyor canım en ıyısı gec olmadan doktora gıtmek

shery456 hsg filmini neden önerdi doktor sana, bende doktora gitmek istiyorum banada yapalım derse, ağrılı oluyormuş herhalde okumuştumda..

hsg rahim içi film çekimi demek.kısırlığa tanı koymak için yapılan en net test bu.ama biraz zor biraz acı verici bi test.doktorlar hemen yapmak istemiyorlar.ama testten sonra hamile kalma oranı yükseliyormuş küçük yapışıklıklar falan varsa bunun sayesinse açılıyormuş dr um öyle söylemişti.üç ay için hamile kalmazsan aşılama yaplım demişti.Allahıma şükür gerek kalmadı.

herşeyimiz normal olduğu halde sonuç alamadığımız için yaptılar. daha önce gittiğim dr gerek yok erken daha demişti bekleyin biraz olur falan demişti.ama insanın umudu kılıyor bekleye bekleye.özlede yaptırmayı bile düşündüm ama sağolsun bu dr yapalım da net bişey söyleyim dedi.

sherry cim, benim 19 aralıkta adet olmam lazım, daha çok var :KK43: bakalım olacammı, olursam bende gidicem doktora tekrar, dua et bana...

istanbul dan satış yapıyolar aradık sorduk çok iyi anlattlıar ama ben kullanamadım.hersabah bir parça tükürük koyuyorsun, sonra mercekten bakıyorsun yuurtlama olunca şekiller değişiyormuş ama ben bir türlü anlamadım.verdiğim para boşa gitti. alma diyemem belki ben kullanamamışımdır, belki senin işini görür ama ben kendin takip etmenin daha iyi olduğunu düşünüyorum.

inçallah hamile kalırsın mermer cim inan çok isterim. biraz da akıntılarını falan takip et yumurtlama zamanında değişiklik oluyor ben artık anlıyordum takip ede ede fark ediyosun değişilkiği.bu konuda net te araştırma yap akıntı takibi hakkında eminim fark ediceksin.

evet, çiğ yumurta akı kıvamında old. zaman yumurtlama gerçekleştiğini gösteriyordu herhalde, yinede daha detaylı araştırayım,canım sağol....çok stres yapıyorum ben, korkuyorum açıkçası

kızlar aranızda hamile olup üsten adet gören varmı.belirtileri nasıl oluyor.yerimseniben

meldaalmina cım, allah razı olsun, senin varmı bebeğin? inş. kalırsam haberini alırsınız..

canım benimde yok inşallah hayırlısı ile olacagına inanıyorum daha 6 aylık evliyim Allahım herkesin gönlüne göre versin
melda almine cım, amin amin, ben 1., yıllık evliyim ama 4 aydır bebek için çalışıyoruz. 4 ay bile çok stresli geliyor rabbim herkese bu mutluluğu tattırır inş.

benim adetim1 haftayı geçti ama hormonlarımda bozukluk var ondanda olabilir eşim gelirken test getirecek bende evde sabırsızlıkla bekliyorum.hamilelikte akıntı oluyormu.bilen varsa yazsın .:1closedeyes:

X