Hamile kalabilmek için edilecek dualar

Canım kenzül arş duasınıda okuyabilirsin niyet edip cok guzel bi dua

kızlar merhaba
ayetel kursi duası var bir hafta boyunca ders gıbı dusunun 1.gün 50 tane 2.gün 170 tane 3.gün 220 tane 4.gün 313 tane 5.gün 50 tane 6.gün 170 tane 7.gün 313 tane neye niyet edilip okunursa iyi veya kötü bırsey ıcın dua edılıp okunursa olur demıstı hoca cok dıkkatlı yapılması gerekli demişti allah kapısına gideni geri çevirmez inşallah

Bugün 32. günüm Meryem suresinde. 16 aydır istiyordum dün 4 haftalık gebe olduğumu öğrendim. 41'e tamamlayacağım. Allah isteyen herkese nasip etsin.
canım öncelikle hayırlı olsun çok sevindim senin adına.. dua yı abdestli mi okudun yoksa abdestsiz mi ?

Mesreff abdest alıp okudum. Araya regl dönemim girdi; onda da bir arkadaşıma rica ettim benim niyetime o okudu. Meryem suresinde secde varmış, 58. ayetinde. Secdeleri toplu halde yapabiliyormuşuz. Son gün tüm secdelerini de yapıp tamamlayacağım inşallah.

ben arapça bilmiyorum o yüzden türkçe okusam olur mu acaba hani kelimeleri yanlış okumaktan korkuyorum

ben arapça bilmiyorum o yüzden türkçe okusam olur mu acaba hani kelimeleri yanlış okumaktan korkuyorum

Ben Arapçasını okudum. Arapça harfler değil Türkçe harflerden. Bu niyet işi bence, Türkçe Arapça fark eder mi bilmiyorum açıkçası.

W Winky ben çok içten dua ederek okudum. Allah'ım bir mucize olsun dedim hep. Beni çok bekletme dedim. Allah seni de çok bekletmesin inşallah, isteyen herkese nasip etsin :)
Çok çok teşekkür ederim canım. İnş dediğin gibi olur. Ben de aynen dediğin gibi dua etmeye devam edeyim. Ara ara umutsuzluk oluyor ağlama krizlerine giriyorum ama verende Allah, alanda Allah.

Ikinci bebisi istemeyen ya da daha cok erken diyip erteleyen esleri ikna etmek icin de edecegimiz dualar/zikirler olsa keske.
Gerci dua ediyorum zaten her gun ama belirli bir Sure/dua degil tabi.
Allah hepimize saglikla hayirli zamanda nasip etsin insallah

Çok çok teşekkür ederim canım. İnş dediğin gibi olur. Ben de aynen dediğin gibi dua etmeye devam edeyim. Ara ara umutsuzluk oluyor ağlama krizlerine giriyorum ama verende Allah, alanda Allah.
Selamun aleykum Rabbim evladinizi sag salim kucaginjza almayi nasip etsin, W Winky size de Hayirli saglikli evlatlar nasip etsin tez zamanda. Kurani kerimi turkce harflerden okumak uygun degil turkce harfler arapca harfleri karsilamadigi icin mana bozulur. Ornegin tukce deki h harfi arapca bogazdan hirilti sesi cikarilarak okunur.arapcadaki hali ile halega dedigimiz zaman yaratti manasina gelir turkcedeki gibi duz okunduğu zaman tras etti manasına gelir.

ben arapça bilmiyorum nasıl okuycam yaa. eşimemi okutsam olur mu öyle ama o da hergün okur mu onu bilemem

Evet haklısınız ama sonuçta allah kalbimizden geçeni biliyor arapca bilmiyoruz diye okumamazlik yapmayalım arapca bilen birinden rica etsek dahi 1 2 gün anca okur bi çok kişi farklı yorumlamış bu konuyu allahım duam belli duyan belli sen okuduğum dualarımı kabul et amin

Merhaba kızlar
Bende Meryem suresini okuyorum ancak 2 gündür adetten dolayı okuyamıyorum. aralıksız okumak şart mı okuyacak kimsem yok söyleyebileceğim yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…