Hamile kalabilmek için edilecek dualar

Winky

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2018
52
101
merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1 yıldır çocuk sahibi olmak istiyorum. Bir çatlatma iğnesi denemem oldu negatif. Şimdi hsg filmi çekilecek inş temiz çıkar. Bu süreçte fazla stres ve umutsuzluk içinde oluyorum ve yüreğim sıkılıyor. Bu durumda içimizi ferahlatacak, evladımıza kavuşmak için okunacak dua , çekilecek tesbihler var mı bildiğiniz? Ya da uyguladığınız? Şimdiden teşekkür ederim.

Meryem suresini duymussundur muhtemelen.
40 gun okunmasinin uygun oldugu soyleniyor.
Benim gunluk cektigim zikirler var.
70 defa Ya Allah Ya Rahman Ya Rahim Ya Kavi Ya Kadir. 5ini ardarda soylemek gerekiyor her seferde.
100 er defa Rabbi hebli mines salihin ve Rabbi yessir vela tuassir rabbi temmim bil hayr.
707 Ya Varis.
Her cuma vaktinde 1000 Ya evvel
Ayrica dualarimiz sizinle bolumunde hamilelik icin edilen dualar var

Çok teşekkür ederim. Hemen oraya da bakayım. Zikirlere başlayayım da illa abdestli olmak şart ı? İşteyken de her bulduğum boş vakitte çekerim diye düşündüm de.

Canim merhaba bende 1.5 yıl uğraştım ama hicbisekilde hamile kalamadım 41 tane Meryem süresi okudum hepsini abdestli okudum hergunde 707 kere ya varis esmasini yaptım arada unuttuğum oldu birde bol bol Yunus aleyhisselamin duasını okudum onu hic dilimden düşürmedim rabbime şükürler olsunki dualar bana yardımcı oldu insaAllah sende istediğine kavuşursun bol bol dua et emin ol içten yapılan bi dua asla geri çevrilmez

Çok teşekkür ederim canım. İnş isteyen herkese versin Allahım.

Çok teşekkür ediyorum, hemen linkten takibe alayım. İnş hayırlısyla olur bakalım.

mrb ben meryem suresine başladım 41 gün okuycam nasipse bunun yanında
707 defa allahümme ya varis
100 defa allahümme ya evvelü
60 defa allahümme ya mücib
ali imran suresi 38-41.ayetleri
enbiya suresinin 89-90.ayeti
araf suresinin 189.ayeti
hud suresinin 69-76.arası
furkan suresinin 74.ayeti
saffat suresinin 83-113.arası
benimde 5 yıldır olmuyo tüplerime bakıldı hiç bir problem yok allahım beklemek çok zor ama nasip bakalım insallah allahım yardım eder yüzüm güler

Allah hayirli evlatlar nasip etsin.Esinizin degerleri normal mi dna hasarina bakildi mi mesela sperm hizi sayisi ve yapisina?

Allah hayirli evlatlar nasip etsin.Esinizin degerleri normal mi dna hasarina bakildi mi mesela sperm hizi sayisi ve yapisina?
evet hepsine bakıldı doktorda hiç bir problem yok dedi benimde eşiminde degerleri normal olucak dedi ama 5 yıldır bekliyoruz

Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat versin. Benim tüplerde inş sıkıntı çıkmaz bir o kaldı bakılacak. Çok teşekkür ederim. Zikirleri her gün düzenli olarak mı yapıyorsun canım? Meryem suresine ben de başladım. Allah kabul etsin dularımızı.

Amin canım evet düzenli olarak yapıyorum

Bugün 32. günüm Meryem suresinde. 16 aydır istiyordum dün 4 haftalık gebe olduğumu öğrendim. 41'e tamamlayacağım. Allah isteyen herkese nasip etsin.
çok sevindim canım allahım sag salım kucagına almayı nasıp etsın inşallah ne zaman basladın daha öncede okuyomuydun yani

Bugün 32. günüm Meryem suresinde. 16 aydır istiyordum dün 4 haftalık gebe olduğumu öğrendim. 41'e tamamlayacağım. Allah isteyen herkese nasip etsin.
Gözün aydın canım, sağlıkla al kucağına inş. Hamilelerin duası kabul olur, bizler için de dua edersen çok seviniriz. Ben de başladım bakalım hayırlısı 2. Gün daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…