Hamile kalabilmek için aldığım vitaminlerim :)

Hayatcandann

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2017
593
251
28
Meraba kizlar 1 ay içinde 3.farkli doktora gittim.bende pcos var 4 yıldır korunmadigim halde hamile kalamadim. Kalsam da kalbi duruyor kürtaj oluyorum her gittiğim doktor farklı farklı folik asitler verdi 30 tllikte var 500tllikte bunların kullanan varmı hepsini gunluk tuketsem fazla mi gelir haftaya doktora gidicem doktorada soracam yiinede sizede danışmak istedim

Folbiol diğerlerine kıyasla mg olarak daha yüksek . Hamile kalabilme aşamasında o önerildi bana , fazlası idrarla atılır dedi doktor . Hamile kaldıktan sonra özel folik asit ilaç tercih etmemi söyledi . Folidoce diye bir üründü sanırsam

Selam canım bende de pko var bütün belirtilerini yaşıyorum hemen hemen, 2. Aşılama sürecindeyim

Selam canım bende de pko var bütün belirtilerini yaşıyorum hemen hemen, 2. Aşılama sürecindeyim gonalf900 kullanıyorum Dr folik asit kullan demedi ama ben yine kullanıyorum inofolic combi toz kullanıyorum decavit pronatal diye bir vitamin yazmış onu kullanamadim ocean mummy diye bir vitamin aldım bu daha iyiymiş ben yeterli diye düşünüyorum yinede danisicam sende bir Daniş Dr yeterli görürse fazlasını kullanma folbiol bende kullandım

Folbiol ve inofolic birinden birini kullan ikiside folik asit içeriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…