hamile falan değilimmm

sevgii35

Kuzularım❤️❤️
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2007
1.373
15
kızlar sizide merakta bıraktım üzgünüm bu 3. ay ve yine hamile değilim pes ediyorum umudum falan kalmadı artık eşim ne kadarda hevesliydi bi sürü hayaller kuruyodu bebiş üstüne...ben çıkıp karsına nasıl dicem hamile değilim kendimden çok ona üzülüyorum ona evlat sevgisi yaşatamadım kucağını dolduramadım alıp başımı gidesim gelio çok kötüyüm kızlar 2 saattir ağlıyorum boşa hayal kurmuşuz bende eşimde.üzgünüm sizinde zamanınızı çaldım o kadar yorumlar yaptınız kafa yordunuz hakkınızı helal edin benden bu kadarrrr üzgünümmmmmmmmmm

Canım üzülme herşeyin hayırlısı sen de biliyorsundur.Vakti saati gelmedi demek ki bu kadar yıpratma kendini eşinde üzülmesin biz ne yapabiliriz Allah herşeyin en iyisini bilir stresten uzak dur biliyorsun bunlar bebeğin gelmesine büyük engel kendini toparla çok dua et olacak inş.Senin için dua edeceğim inş canım kendine iyi bak Allaha emanet ol....

sevgicim niye böyle düşünüyorsun tatlım hemen pesmi ediyorsun o kadar yenisinizki daha 3 ay olmuş ben tam 2,5 yıl bekledim her ay adet gecikmesi ,her ay test yapmalar,her ay kan tahlili bir türlü hamile kalamıyordum ama şimdi 14 haftalık anne adayıyım böyle düşünme daha çok erken 1 yıl içinde gebe kalamazsan tamam o zaman anlarım ama sen yenisin yumurtalıklar bile kendini yeni hazırlıyor ne çocuğu olmayan insanlar var 5 yıl 10 yıl bence şükür et sen mutlaka hamile kalıcaksın ümidini kaybetme ben hiç kaybetmedim tabi yeri geldi kötü günler geçirdim ama tam 2,5 yıl uğraştım sabrettim ne olur ağlaman için çok erken biraz sabret şükür et bol bol dua et Rabbim snada verecektir bebişi umudunu yitirme lütfen canım...

eşinde analayacaktır seni daha yenisiniz hemen hamile kalanda var 6 aydan sonrada hamile kalan var kuzenim 7.ayda hamile kaldı 1 yıl içinde kalamazsan o zaman doktora gidersin bunları düşünmek için önünde çok uzun bir yol var bebeğin olacak ben inanıyorum ağlama hadi kızarım ama bak stres yapma sakin ol biraz gez dolaş kafanı dağıt şunu unutma ne kadar çok bebek istersen onu düşünürsen beyin doğum kontrol hapı görevini alıyormuş bunu doktorum söylemişti bana biz tüp bebek tedavisine başlamıştık ilk yumurtlama ilacı kullanmaya başladım ve öyle hamile kaldım düşün 2,5 yıl sonra bende daha kötüsüde var hiç bebeişi olmayanda var canım benim gez dolaş hayatın tadını çıkar biraz ok.öpüyorum seni

canım kızlar doğru söylüyor tamam zor ,insan kendini hazırlıyor ve sonuç negatif olunca umudu kırılıyor ama daha çok gençsin ve yeni evlisin zaten evliliğinin bu günlerinin kıymetini bil ve doya doya yaşa nasılsa olacak bebişin inş.

sadece 3 ay ve pes mi ediyosun inanmıyorum ya canım bence sabırlı olmalısın ben 4 yıllık evliyim ve sen 3 aydır ben 3 yıldır her ay yaşadım bu dediklerini ki gerçekten çok ağladım ama evet arkadaşında dediği gibi vakti gelmemiştir. Umutsuzluğa kapılmak için çok erken yaşında çok genç üstelik bence sabırlı ol ve uzmanlar bile diyor 1 yıl korunmadığınız takdirde bebişiniz olmuyorsa hekime başvurunuz diye bence sen hamiş olcaksın bol bol dua et canım benim morelnide yüksek tutman lazım en önemlisi bu

seni takip ediyordum kesin hamilesin diye düşünmüştüm üzülme daha çok gençsin ve daha 3 ay yeni başlamışsın benim gibi yıllardır bekleyen arkadaşları düşünsene her şeyin hayırlısı inşallah en kısa zamanda bebeğin gelir canım

kızlar sizide merakta bıraktım üzgünüm bu 3. ay ve yine hamile değilim pes ediyorum umudum falan kalmadı artık eşim ne kadarda hevesliydi bi sürü hayaller kuruyodu bebiş üstüne...ben çıkıp karsına nasıl dicem hamile değilim kendimden çok ona üzülüyorum ona evlat sevgisi yaşatamadım kucağını dolduramadım alıp başımı gidesim gelio çok kötüyüm kızlar 2 saattir ağlıyorum boşa hayal kurmuşuz bende eşimde.üzgünüm sizinde zamanınızı çaldım o kadar yorumlar yaptınız kafa yordunuz hakkınızı helal edin benden bu kadarrrr üzgünümmmmmmmmmm

canım benim yaaa... valla msjını okurken acayip duygulandım...:çok üzgünüm: inan gözlerimden yaş geldi... ben emindim yaa senin hamile olduğundan..şimdi seni heveslendirdiğim için bende kendime kabahat buluyorum... Daha yaşın çok genç, ve henüz yeni başladınız. Bu kadar erken pes etmek yakışmıyor sana...senağlamasenağlama ayy çok kötü oldum yaaasenağlamasenağlama

Ne çabuk pes ediyorsun sen
biz ne yapalım kimimiz senelerdir kimimiz aylardır uğraşıyoruz
sen sadece 3 ayda pes diyorsun hepimiz evlet için yanmıyormuyuz
rabbim zamanı geldiğinde verecektir eminim daha 21 yaşındasın hem
çok gençsin olur zamanı gelince olur canım sadece biraz sabırlı olmak gerekiyor
yılmadan usanmadan devam etmek gerekiyor biz burda birbirimize destek olmak için varız
üzülme artık bu ay değilse öbür ay ama sonunda hepimizin yüzü gülecek Rabbimin izniyle

seni takip ediyordum kesin hamilesin diye düşünmüştüm üzülme daha çok gençsin ve daha 3 ay yeni başlamışsın benim gibi yıllardır bekleyen arkadaşları düşünsene her şeyin hayırlısı inşallah en kısa zamanda bebeğin gelir canım

canım merak ettim senin içinde sakıncası yoksa ne kadardır bekliyorsun ki Allah en kısa zamanda bebişe kavuştursun bende uzun ve yorucu bi sürec gecirdim o yüzden sordum

saolun arkadaslar ama ilk ay bebişim tutunamadı düştü gecen ayda belki vardı merdivenlerden düştüm buayda böyle bilmiyorum ben hiçbizman hamile olamıcam galiba...ben kendime değil eşime üzülüyom akşam ona söleyemem hamile değilim diye inan söyleyememmmm offff çok mutsuzummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

canım merak ettim senin içinde sakıncası yoksa ne kadardır bekliyorsun ki Allah en kısa zamanda bebişe kavuştursun bende uzun ve yorucu bi sürec gecirdim o yüzden sordum

3 aydır bekliyorum meleğimi ama o annesine gelmiyoooooo

saolun arkadaslar ama ilk ay bebişim tutunamadı düştü gecen ayda belki vardı merdivenlerden düştüm buayda böyle bilmiyorum ben hiçbizman hamile olamıcam galiba...ben kendime değil eşime üzülüyom akşam ona söleyemem hamile değilim diye inan söyleyememmmm offff çok mutsuzummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

bak en azından hamile kalabiliyorsun
bizde öyle bir durum bile yok
sen böyle karamsar olursan meleğin sana nasıl gelsin

sevgicim yaaaabeni kızdırıyon yahuu yapma gülüm eşine niye söylemiceksin söyle değilmişim dee of yaa böyle yapma canım bizde üzülüyoruz ama olmadı ne yapalım şimdi hadi güll çabuk gül bakem hani görcem gül kız bekliyomCADIARZUa.s.

canım benim yaaa... valla msjını okurken acayip duygulandım...:çok üzgünüm: inan gözlerimden yaş geldi... ben emindim yaa senin hamile olduğundan..şimdi seni heveslendirdiğim için bende kendime kabahat buluyorum... Daha yaşın çok genç, ve henüz yeni başladınız. Bu kadar erken pes etmek yakışmıyor sana...senağlamasenağlama ayy çok kötü oldum yaaasenağlamasenağlama

canım sen üzülme asıl suçlu benimki kendimide eşimide umutlandırdım senle ne ilgisi var boşver ben vazgectim kendim için değil yemin ederim eşim için bu üzüntüm yiğenlerini kucaklarken bile gözleri parlıyo mutluluktan hep diyo ben bebişimizi istiyom onu sevmek istiyom diye o benden daha hevesli ve umutluydu aman boşver beni sen kendinede bebişede dikkat ettt

tatlım henüz 21 yaşında ve öğrencisin.. neden bu kadar kendinizi yıpratıyorsunuz..
benim annem 23 yaşında evlenmiş ve 5 yıl çocukalrı olmamış 6 yılda abim dünyaya gelmiş
doktorların anneme senini binde bir umtn çocuğun olur demesine rağmen Rabbim anneme iki evlat vermiş..
Haline şükür et 40 yaşına merdiven dayayıp hala çocuk hayalleri kuran insanlar var...
Bir arkadaşım 33 yaşına girdi bekar ama evlenip çokcuk sahibi olmayı umuyor....
Biraz daha umutlu ve mutlu ol lütfen...

bak en azından hamile kalabiliyorsun
bizde öyle bir durum bile yok
sen böyle karamsar olursan meleğin sana nasıl gelsin

yok bende şans yok istediğim şeyleri hep erteliyorum hayatımdaa üzgünüm ama yapım bu çok umutlanmış varlığına bile alışmıştım dün gece eşim nöbetçiydi herzaman arkadasımı çagırırdım gece yanlız kalmayım diye busefer çagırmadım bebişimin varlığı yeter diye onunla konuşuyodum bile.....o kadar emindim idrar testine çok güvenmiştim ama......

sevgicim yaaaabeni kızdırıyon yahuu yapma gülüm eşine niye söylemiceksin söyle değilmişim dee of yaa böyle yapma canım bizde üzülüyoruz ama olmadı ne yapalım şimdi hadi güll çabuk gül bakem hani görcem gül kız bekliyomCADIARZUa.s.

saol canım üzülmeyin bebişlere kıyamam bennnn atlatırım ama hayalkırıklığı çok kötü bişey oysa bu ay hiç stres yapmadım ama adetim gecikti aman bosver canımmmmm

tatlım henüz 21 yaşında ve öğrencisin.. neden bu kadar kendinizi yıpratıyorsunuz..
benim annem 23 yaşında evlenmiş ve 5 yıl çocukalrı olmamış 6 yılda abim dünyaya gelmiş
doktorların anneme senini binde bir umtn çocuğun olur demesine rağmen Rabbim anneme iki evlat vermiş..
Haline şükür et 40 yaşına merdiven dayayıp hala çocuk hayalleri kuran insanlar var...
Bir arkadaşım 33 yaşına girdi bekar ama evlenip çokcuk sahibi olmayı umuyor....
Biraz daha umutlu ve mutlu ol lütfen...

haklısın ama işte kalbim acıyo napıyım çok umutluydum var diye olmadığını duyunca şok oldum

canım benim bak hemde arkadaşındediği gibi h amilede kalabiliyormuşsun eee olmayanlar ne yapsın ben kaç oy bunu yaşadım biliyomsun lütfen bence bu kadar üzülmene gerek yok 3 yıl hemen her ay ben bunu yaşadım ve ilk defa gebe olabildim bence yinede şükretmelisin ve dua etmelisin hayırlısını zamanı varmış demekki sabır

X