hamile arkadaşlar yardımmm hamilemiyim???

• Konu Sahibi akkoç8480
merhaba ben yasuıli
nasılsın galiba çok heyacanlısın bendede aynı durum var ama benim bir gün geçti hadi bakalım hakkımızda hayırlısı olur inşallah.

• Konu Sahibi akkoç8480
merhaba ben yasuıli
nasılsın galiba çok heyacanlısın bendede aynı durum var ama benim bir gün geçti hadi bakalım hakkımızda hayırlısı olur inşallah.

umarım adet olmazsın canım senden hayırlı haber duyarız inşallah ama idrarla bakacaksan en az 3 gün bekle ve eğer varsa buraya mutlaka yaz bizde mutlu olalım:1hug:

• Konu Sahibi akkoç8480
arkadaslar benimde ayni 26 gunde bir oluyordum ama 32 gun bugun dusunmekten kafayi yiyiyom ayni belirtiler var bendede test yaptm negatif tabiki bana yardimci olun normalde 28 gun bile demez 32 oldu gelmiyo uff gelmesin zaten ama dusunmedende alamiyorm kendimi yardim

• Konu Sahibi akkoç8480
arkadaşlar benim de bir sorum olacak. Ben dr kontrolünde doğum kontrol hapı kullanıyorum ve dr sölediği üzere 6 ay kullanıp 1 ay mola verdim şu anda o mola ayımdayım ve adetim gecitki 12 gün. sizce hamile olabilirmiyim. yoksa hapı bıraktığım için bir değişiklikmi olmuştur. hamile olma korkusundan testte yapamıyorum. eğer siz buraya bişiyler yazarsanız bende ona göre test alıcam yada bi an önce adet olmak için dua edicem.
cevaplarınızı bekliyorum

• Konu Sahibi akkoç8480
evet canım bençayı çok severim ama hamileliğimin ilk aylarında çay hiç içemedim nefret ettim gibiydi.daha iki haftadır çay içiyorum...

• Konu Sahibi akkoç8480
kesin sonuc ıcın kan testi yaptırın..merakalrınızdan kurtulun kızlar...

• Konu Sahibi akkoç8480
selam ben yeni üye oldum bende de senin anlattıgın şikayetler var bende hamile kalmak cok istiyorum bu gün adet olmam lazım olmadım simdiye kadar ama niye adet olcakmışım gibi agrım oluyo arkadaslar yardım

• Konu Sahibi akkoç8480
Merhaba arkadaşlar. Regl belirtileriyle hamilelik belirtileri fazlasıyla benziyor anladığım kadarıyla (kasık ağrıları, mide bulantısı veya ekşimesi, karın ve göğüslerdeki şişler)o yüzden zaten insanlar her ay bir umut bekliyorlar. Bence en iyisi reglin gecikmesini beklemek ama beklemek de çok güç biliyorum. Umarım Allahım isteyen herkese bir an evvel annelik sevincini tattırır da su belirsizliklerden kurtulur herkes.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…