hamile arkadaşlar yardımmm hamilemiyim???

benim adetim 5 gün geçtikten sonra yaptım çift çizgi çıkmıştı.benimde göğüselrim hassaslaşmıştı.adet sancılarım oluyordu.inşallah hamişsindir canım.Allahım olmayan herkese nasip etsin dualarım hepinize

çaydan kahveden bi soğuma oluyomuş bu sende oldumu hiç çevremde o kadar çok şey söyleniyo ki neye inancağımı şaşırdım sıyırmak üzereyim artık vallakafamçokkarıştılaelaelaelaelaetatlicadiarzu

sende varmı bebek teste baktığını yazmışın varsa eğer teselli et beni lütfen yaa:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

3 aylık hamileyim ama inan 10 ay uğraştık.ben de ümitsizliğe kapılmaya başlamıştım onun için seni çok iyi anlıyorum.doktorum hep stresten kaçın dedi ama insanın elinde olmuyor.ama allah o kadar büyük ki tam pes edecegim zamanda veriverdi.inşallah senin de öyle olur.:nazar:

valla kızlar benim bütün belirtilerim son 2 günde kaybolmuştu.adet günümde göğsümde sıyah kısmında küçük pütürcükler vardı belli belirsiz.çok dikkatli bakıldığında görülebilen.başka hiç bi belirti olmadı nerdeyse.çaydı kahveydi tiksinmeler falan ancak 7.haftamda başladı(keşke başlamasaydı hala çekiyorum)
testlere çok güvenmeyin adetimin ertesi günü sabah yaptım 1 saat sonra ancak ışığa tutlduğunda belli oluyordu.onun için gün ortasında sakın test yapmayın.8. günümde sabah idrarında bile net çıkmadı.Dualarım sizlerle inşallah hayırlı haberler varirsiniz...

valla kızlar benim bütün belirtilerim son 2 günde kaybolmuştu.adet günümde göğsümde sıyah kısmında küçük pütürcükler vardı belli belirsiz.çok dikkatli bakıldığında görülebilen.başka hiç bi belirti olmadı nerdeyse.çaydı kahveydi tiksinmeler falan ancak 7.haftamda başladı(keşke başlamasaydı hala çekiyorum)
testlere çok güvenmeyin adetimin ertesi günü sabah yaptım 1 saat sonra ancak ışığa tutlduğunda belli oluyordu.onun için gün ortasında sakın test yapmayın.8. günümde sabah idrarında bile net çıkmadı.Dualarım sizlerle inşallah hayırlı haberler varirsiniz...

ay böyle okudukça hep kendıme uyarlamaya çalışıyorum demek sızın son ıkı günde kayboldu.benımde cumartesı çok kasık bel ayak ağrılarım vardı şuan yok sadece göğüslerim acıyor bakalım hayırlısı inşallah.

ya bu hamilelik ne kadar acayip bişey yaa hakiketen anlayamıyorum yaşamk lazım demekki o kadar farklı yaşayan var ki herkes başka bşaka yaşamışş hayırlı bir haber olursa mutlakaaaaaa yzacağım buraya paylaşacağım sizlerle

gununu 10 gectikten sonra yap bence kesin sonuc alırsın benim 3 gun gectikten sonra yaptım cıkmadı hatta kan testide yaptırdım gene negatif bugun tam 6 gun gecti ben hala olmadım bende birkac gun gectikten sonra yaptırcam test insallah hamişizdir :sm_confused:

gununu 10 gectikten sonra yap bence kesin sonuc alırsın benim 3 gun gectikten sonra yaptım cıkmadı hatta kan testide yaptırdım gene negatif bugun tam 6 gun gecti ben hala olmadım bende birkac gun gectikten sonra yaptırcam test insallah hamişizdir :sm_confused:

inşallah canım yaa günün geçmesinden başka bişeyler yaşıyomusun belirti varmı hiç :uhm::uhm:

valla kasıklarımda ve gobek etrafımda bazen sancı oluyo bide belim agrıyo baska bise yok bende ama eger bebek varsa niye kan testinde cıkmadı onu anlamadım acaba cokmu erkendi ama 3 gun gecmisti hatta dr bile 3 guncuk icinmi geldin dedi bana cok kızmıstım ona bazı arkadasların hemen cıkıyo anlamadım bir turlu kafam cok karısık sende biraz bekle ondan sonra test yaptır benim gibi kafan karısmasın:sm_confused:

valla kasıklarımda ve gobek etrafımda bazen sancı oluyo bide belim agrıyo baska bise yok bende ama eger bebek varsa niye kan testinde cıkmadı onu anlamadım acaba cokmu erkendi ama 3 gun gecmisti hatta dr bile 3 guncuk icinmi geldin dedi bana cok kızmıstım ona bazı arkadasların hemen cıkıyo anlamadım bir turlu kafam cok karısık sende biraz bekle ondan sonra test yaptır benim gibi kafan karısmasın:sm_confused:

valla bana kalsa karnım şişene kadar filan bakmam heralde o kadar yoruldum ki hayal kırıklığı yaşamaktan bide bişey daha sorcam dr bu belirtilere bişey dedimi olabilir filan dedimi

hanımsultan bise demedi 3 gun icin gitmem bile komik gelmis ona ama hastanede tanıs hemsire vardı belki hemen belli olmaz 10 gun gecsin ole gel dedi bende bekliyom iste annemler kuzenlerim falanda sen hamilesin diyo ama ben ve esim insnmak istemiyoruz sonradan hayal kırıklıgı yasamak istemiyom zaten cok kotuyum beklemek insanı mahvediyo

hanımsultan bise demedi 3 gun icin gitmem bile komik gelmis ona ama hastanede tanıs hemsire vardı belki hemen belli olmaz 10 gun gecsin ole gel dedi bende bekliyom iste annemler kuzenlerim falanda sen hamilesin diyo ama ben ve esim insnmak istemiyoruz sonradan hayal kırıklıgı yasamak istemiyom zaten cok kotuyum beklemek insanı mahvediyo

bencede canım umutlanıp bekleyip boş çıkması çok daha kötü oluyor ümitlenme ya benim bildiğim kantesti hemen sonuç veriyor ama neden bir daha gelmeni söyledi anlayamadım benim de şu ana o kadar çok belim ağrıyo ki eğilip doğrulamıyorum inşallah vardır da bel ağrısına yorgunluğuna uykusuna bulantısına razıyım valla hayırlısı ve sağlıklısı tabii önce senin içinde dua edicem umarım vardır sonucunu yazarmısın ya ben merak edrim ne zamamn yaptırıcaksın tekrar:uhm::uhm:

sen hemsiresin galiba is kısmında ole yazıyo benim durumum normalmi acaba varmıdır benim gibi olupta hamile olan... 21 yada 22 sinde falan yaptırcam hatta dahada gec olabilir

sen hemsiresin galiba is kısmında ole yazıyo benim durumum normalmi acaba varmıdır benim gibi olupta hamile olan... 21 yada 22 sinde falan yaptırcam hatta dahada gec olabilir

benimki kelin ilacı misali çok sordum araştırdım bu hamilelik çok farklı bişey herkeste bi değişik oluyo hangi belirtiyi söylesem olabilir belirtiler değişiyo diyolar benim beynim sulandı artık ama bildiğim şöyle kan testi hemen farkediyo ve kesin sonuç veiyor yanılmayı çok isterim ama bildiğim böyle bu yüzden yazdı zaten umutlanma diye hemşireyim ama bu öle bişiy ki kitapta ki sıfır kalıyo:çok üzgünüm::teselli:

napim artık kısmet degilmis etraftakilern soylediklerine inanmak ve hamile olmak istiyorum ama biliyorum degilim insallah sen hamilesindir benim gibi olmazsın ilk defa gunumu gectim ve cok acayip kafam karıstı neyse hayırlısı olsun ne diyim baska:çok üzgünüm:

napim artık kısmet degilmis etraftakilern soylediklerine inanmak ve hamile olmak istiyorum ama biliyorum degilim insallah sen hamilesindir benim gibi olmazsın ilk defa gunumu gectim ve cok acayip kafam karıstı neyse hayırlısı olsun ne diyim baska:çok üzgünüm:

yanılmayı çok isterim inan ki seni çok iyi anlıyorum eğer bebek varsa burayada yazarmısın merak ederim üzülme tamam

tamam canım varsa buyuk bir sevincle yazıcam insallah seninde oluryerimseniben

Benimde Adetime Bir Gun Kala Kasik Agrilarim Basladi.adet Olacagim Diye Dusundum.ayni Gun Test Yaptim Cift Cizgi Cikti. Ama Biri Cok Silikti.hemen Kan Testi Yaptirdim.hamileymisim.insallah Hamilesinizdir Arkadaslar.inanin Dualarim Her Zaman Sizinle.

tamam canım varsa buyuk bir sevincle yazıcam insallah seninde oluryerimseniben

yaaa çok üzgünüm sabah uyandım adet olmuşumm napalım allah belkide beni böyle sınav yapcak bakalımm dualarım hap sizlerle :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::a015::çok üzgünüm:

canım cok uzuldum insallah bi dahaki ay hamiş kalırsın bu arada ben hala hasta olmadım neyse canım takma kafana sakın moralini bozma:teselli:

X