hamile arkadaşlar yardımmm hamilemiyim???

A

akkoç8480

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi akkoç8480
yaa bana hiç omayan bişey oldu bu ay yarın adet olmam gerekiyor kasıklarım çok ağrıyo ve accayip şitim göğüslerim çok büyüdü ağrı yok damarlaşma yok ama çok büyüdüler belim çok ağrıyo biraz halsizlik var umutlanmak istemiyorum ama böyle olmayan şeyler olunca da şüpheleniyorum ya lütfen yardım edin bizeee çok zor bidurum...:uhm:Çok üzgünüm çoooksenağlama

• Konu Sahibi akkoç8480
canım ,bende aynı duyguları yasıorum adet olmadım ve cok agrılarım var ,şimdi test yaptım ama sonuz negatıf cıktı bıraz daha bekleyelım bakalım insallah hamıleyızdır

• Konu Sahibi akkoç8480
Canimm Bence Yarini Bekle Gelmezse Test Yap Canimevet Hamilelerde Oluyor Böyle Yakinmalar Canim..

• Konu Sahibi akkoç8480
Ben Adetimde 2 Gün Geçti Yapmiştim Testii 2, çizgi Hafif Belliydi.. Bu Arada Arkadaşlar 5 Dk Bekleyin Test Yapinca Hemen Atmayin çünkü 2, çizgi Bazen Geç Olusuyor Benim öyle Olmuştu Testi Yapmiştim çikmamişti Tam çöpe Atacaktimm Bi Baktim çift çizgii Sonra Kan Testi Yaptirdimm Evett Hamileydimm şükür Yaradanima Umarim Arkadaşlar Sizde En Kisa Zamanda Anne Olursunuzz

• Konu Sahibi akkoç8480
benim bugün adet günümdü yaptım su anda gene baktım ama bişey yok tek cizgitavsiye etiiniz test varmı acaba kesin sonuc veren?

• Konu Sahibi akkoç8480
Canimm Bence Yarini Bekle Gelmezse Test Yap Canimevet Hamilelerde Oluyor Böyle Yakinmalar Canim..

ya sen hamilesin ne olur bize dua et valla ben namazlarımın ardından dua ediyorum kimsenin kucağı boş kalmasın diye hamilelerin duaları daha kolay kabul olurmuşş 6 aydır deniyoruz olmuyo her ay bu hayal kırıklığını yaşamktan yoruldum artık allah kimseyi evlatla sınav etmesin çok zor çok hamile arkadaşlar bizlere destek olun benim bu desteğe ihtiyacım varŞeniz

• Konu Sahibi akkoç8480
bi de ben hamile olanların çaya kahveye karşı filan bi tiksinti olduğunu duymuştum böyle şeyler yaşayan varmııı aranızdaa???????

• Konu Sahibi akkoç8480
benim bugün adet günümdü yaptım su anda gene baktım ama bişey yok tek cizgitavsiye etiiniz test varmı acaba kesin sonuc veren?

valla şirinecim en kesin sonucu kantesti veriyor idrarla bakılanda gününün 1 hafta falan geçmesi gerekiyorr

• Konu Sahibi akkoç8480
ben de bazı değişiklikler yaşıyorum ama kararlıyım günüm 10 gün geçmeden bakmıycamm teste o kocccamaaaan tek çizgiyi görüyorum yaaa o an bitiyorum sırf o çizgiyi görmemek için direniyorum

• Konu Sahibi akkoç8480
var var canım sen nasılsın hala deısıklık yokmu

• Konu Sahibi akkoç8480
ben adet oldum ve ümitlerim bidahakine kaldı insallah sen hamişsindir canım

• Konu Sahibi akkoç8480
çok sabırlısın canım.10 gün hayatta bekleyemezdim.ben adet beklediğim gün yapmıştım.allah gönlüne göre versin

valla o tek çizgiyi görünce o kadar üzülüyorumki beklemk biraz daha iyi geliyor sanki:uhm:

• Konu Sahibi akkoç8480
ben adet oldum ve ümitlerim bidahakine kaldı insallah sen hamişsindir canım

sıkma canını yaa mutlaka seninde olur sanırım bende değilim hiç umudum yok olmuycak galiba ben başkalarının çocuklarını sevmeye devam etcem sabırım:a015:

• Konu Sahibi akkoç8480
allah gönlüne göre versın ınsallah ,hamile isen senın kadar bende sevınırım canım kendıne dıkkatet tamam

• Konu Sahibi akkoç8480
allah gönlüne göre versın ınsallah ,hamile isen senın kadar bende sevınırım canım kendıne dıkkatet tamam

önümüzdeki ay hayırlı haberlerini bekliyorum bizim gibi kucakları hasretle açık evlat bekleyen herkese dua etcem söz veriyorum:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi akkoç8480
çok sabırlısın canım.10 gün hayatta bekleyemezdim.ben adet beklediğim gün yapmıştım.allah gönlüne göre versin

sende varmı bebek teste baktığını yazmışın varsa eğer teselli et beni lütfen yaa:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

• Konu Sahibi akkoç8480
benim adetim 5 gün geçtikten sonra yaptım çift çizgi çıkmıştı.benimde göğüselrim hassaslaşmıştı.adet sancılarım oluyordu.inşallah hamişsindir canım.Allahım olmayan herkese nasip etsin dualarım hepinize

• Konu Sahibi akkoç8480
benımde adetıme 4 gün var söylediğin belirtiler var ama benım genelde hep aynı oluyor ve sonuçta hastalanıyorum inşllah hamişizdir olumlu düşünelim yınede:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…