hamile arkadaşlar yardım!!..

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
arkadaslar bı kac gun once test yaptım coook sılık cıktıı. bır kacgun daha bekleyıp tekrar yapıcam. zaten belırtılerımde var. yalnız akıntım sarı rengınde. normalmı sızce?? yanı hamıle olupta akıntı rengı sarı olan var mı??fisfisfis

• Konu Sahibi EU1

canıım bende birkaçgün önce yapmıştım çok silik çıkmıştı tekrar yapptığımda bişiy çıkmadı senin ne kadar silik çok aşırımı yoksa normalmi inşşallah hamişsindir benimde belirtiler var akıntı senin dediğn gibi sarı normaldir heralde sarı olması kişiden kişiye değişir hadi güzel haberlerini bekliyoruz inşallah hamişsindir

• Konu Sahibi EU1
canım bende adetime dört gün kala yapmıştım. ikinci çizgi silik çıkmıştı ve hamileydim... akıntı üşütmeden dolayı koyulaşmış olabilir. bence hamilesin ama kan tahlilil yapıp rahatla bence... hakkında hayırlısı inşallah..

• Konu Sahibi EU1

cnm senın ne kadar gecıkmıstı. benım bugun 48. gunumkafamçokkarıştı ama benım duzensız ve gec yumurtluyorumm. gerce bahardanda gecıkmıs olabılır. oyuzden cokta umutlanmıyorum. zamana bıraktım her seyı. hayırlısı ıse olsun dıyorum. pazartesı tekrar test yapıcam. pozıtıf cıksada yıne beklıyecem. soyle 6-7 haftalıkken dr a gıdecem. daha once dusuk yasadıgım ıcın beklıyecegım bu sefer. ınsallah bı gun ısteyen herkes hamıle kalır..:1hug:

• Konu Sahibi EU1
yalnız bende bıraz degısıklık oldu bu ay. soylekı ılk once gogus uclarım cok buyudu. bırde bı ıkı gundur kasıklarım agrımaya basladı. akıntımda arttı ama ıste dedıgım gıbı sarı tonlarında. hayırlısı artık...

• Konu Sahibi EU1
bırde benım ıkıncı cızgı cok sılıktı. bekledım hatta bı kac saat koyulasır dıye koyulasmadı cızgı. sadece cızgının yerı belırdı dıyebılırım..

• Konu Sahibi EU1
canm benim 20 gün geçti genede dediğin gibi gelen giden yok çizgide aynı senin dediğin gibi çıktı benimde

• Konu Sahibi EU1
adet günüm geldiğinde adet belirtilerini yaşadım ama adet olmadım kasıklarımda ağrıdı ama bukadar günüm geçmezdi hiç bende cumartesi dr gitcem bakalım hayırlısı inşallah ikimizde hamişizdir

• Konu Sahibi EU1
bırde benım ıkıncı cızgı cok sılıktı. bekledım hatta bı kac saat koyulasır dıye koyulasmadı cızgı. sadece cızgının yerı belırdı dıyebılırım..

dikkatlice baktığında çok hafif bir pembelik vardı deyilmi

Canım ben de hiç beklemediğim bir anda hamile kaldım. Regl 4 gün geciktiğinde tek çizgi vardı. 7 gün geçtiğinde ise belli belirsiz çok hafif pembe bir çizgi vardı. Hatta ben yine de hamile olduğumu düşünmemiştim. Ama iki gün sonra kan testi yaptırdığımda 4 haftalık hamile olduğumu öğrendim. Kasıklarımda bile hiç ağrı yoktu. Adet belirtisinden eser yoktu. Eğer bebek istiyorsan umarım hamilesindir. 48 gün geçtiyse kan testi yapmanı öneririm.

dikkatlice baktığında çok hafif bir pembelik vardı deyilmi

CNM AZ EVVEL SENIN ACMIS OLDUGUN TOPIGI OKUYODUM. BI ARKADAS YAPMIS OLDUGU TESTI KOYMUS ORNEK OLARAK. BENIMDE AYNEN ONUNKI GIBIYDI. YANI PEMBELIKTE TAM VARDI DIYEMEM. CNM BENIM ILK HAMILELIGIMDEDE COK ACIK CIKMISTI. AMA FAZLA OLMADAN DUSUKLE SONUCLANDI. İNALLAH CNM DR DAN GUZEL HABERLERLE DONERSINN :)

canım valla benimde testim öyle cok silik çıktı.sonra ertesi gün bir daha aldım.yine aynı çıktı.hemen kabine gidip kan testi yaptırım veeeee sonuç pozitif :sm_cool: şimdi 3 aylık hamişim.bence testlerle uğraşma sen direkt git kan testi yaptır canım.inş hamişsindir sende a.s.

ONCELIKLE TEBRIK EDERIM.
CNM BENIM OKADAR GECIKIYOKI HATTA BI ARA 2 AYI BULDUGUDA OLMUSTUR. O YUZDEN NORMAL BENIM ICIN :) ISTE PAZARTESI TETSTI YINELEYECEGIM EGER CIZGI NET CIKARSA KAN TESTI YAPTIRCAM BU SEFER.

ya eğer öyleyse bence sen hamilesin benimki okadar belli diildi hayırlısı canm seninde güzel haberlerini bekliyoruz bnurda gerçi ben sana şimdiden hamilesin diyebilirm eğer çizgin öyleyse

ONCELIKLE TEBRIK EDERIM.
CNM BENIM OKADAR GECIKIYOKI HATTA BI ARA 2 AYI BULDUGUDA OLMUSTUR. O YUZDEN NORMAL BENIM ICIN :) ISTE PAZARTESI TETSTI YINELEYECEGIM EGER CIZGI NET CIKARSA KAN TESTI YAPTIRCAM BU SEFER.

bak canım geçen burda birkızla tanıştım oda seningibi benim hep gecikiyo zaten diye test yapmıyordu ben ısrar ettim yap busefer belki farklıdır çıkar diye oda yok gene çıkmıycak biliyorum benim hep böyle çok gecikir dedi onunda bizim gibi baya gecikmişti neyse dayanamadı gitti test aldı bir yaptık hamileymiş 2 aylık nasıl sevindik darısı sana ve bana canm

.........................................................

Kızlar benim adetim 4 gün geçtikten sonra etst alıp yapmıştım ve çok silik çıkmıştı hatta ertesi günde yaptım oda çok silik çıkmıştı sonra dr gittim dr bebeği görememişti ve kan testi istedi ve sonuç 3 haftalık hamileydim şuan 7 aylık hamileyim allah tüm isteyenlere hayırlısıyla bu duyguyu nasip etsin inşallah sizde hamişsinizdir

kızlar akıntı melesine takmayın kafanızı ben tam adet günümd test yaptım çıktı ama agrı sancı akıntı bol miktarda vardı. hamileyim 7. haftam bitiyor ama akıntım hala çok çok fazla normalmiş. eger anne olmak itiyorsanız inşallah hamilesinizdir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…