hamile arkadaşlar,kasık batması belirtisini yaşayanlar tarif eder misiniz?

Kızlar merhaba bende 3 aydır hamiş olmak için uğraşıyorum adetime 7 gün var ve miğde bulantim oluyor sabahları.Benim bu 3. Bebeğim olacak hayırlısı ile . Büyük kızım 11 küçük kızım 7 yaşında ve ben 3. Bebeği hic istemiyordum ama küçük kızım aklıma soktu anne yap sevelim diye aklıma girdi çıkmıyor . Tek dileğim hayırlısı ise olsun . Ama planlanlayarak yapmak çok zormus. Beklemek çok zormus . Benim diğer kızlarım hep istemedigim anda geldiler bu yüzden kolaydı . Allah hepinize hamiş ligi tattirsin. Amin.

Kızlar sakin düsünmeyin olmaz bu ay demeyin yada bu ay olacak demeyin olmuyor çünkü
Hamile kalacağınizi unutun lütfen siz bebek falan istemiyoruz diye düşünün ben öyle yaptım ve hamile değilim galiba diyorum hep bırakın vucudunuzu dinlemeyi atin kafanızdan bu düşünceleri bak nasıl oluyor benim 7 gün var daha o yüzden hic dusunmeyin

Kızlar sakin düsünmeyin olmaz bu ay demeyin yada bu ay olacak demeyin olmuyor çünkü
Hamile kalacağınizi unutun lütfen siz bebek falan istemiyoruz diye düşünün ben öyle yaptım ve hamile değilim galiba diyorum hep bırakın vucudunuzu dinlemeyi atin kafanızdan bu düşünceleri bak nasıl oluyor benim 7 gün var daha o yüzden hic dusunmeyin

Burdakilerin çoğu ilk çocuğu istiyor o yüzden heyecanlıyız ve sabırsız doğal olarak :) bizde senin gibi beklemiyorum aman dinlemiyorum kendimi fln diyorum fln diyoruz ama içten geçenler çok farklı oluyor o umut varya umut insanı öyle bi sıkıştıriyr ki cikmayacagini bile bile test yapıyorsun :) hayırlısı allah isteyen herkese versin insallah

Burdakilerin çoğu ilk çocuğu istiyor o yüzden heyecanlıyız ve sabırsız doğal olarak :) bizde senin gibi beklemiyorum aman dinlemiyorum kendimi fln diyorum fln diyoruz ama içten geçenler çok farklı oluyor o umut varya umut insanı öyle bi sıkıştıriyr ki cikmayacagini bile bile test yapıyorsun :) hayırlısı allah isteyen herkese versin insallah
Günaydınlar var mi bi değişiklik

Canim

Canım seni çok iyi anlıyorum gerçekten çok zor beklemek inan yerimde duramıyorum 3. Bebek olsada inan yerimde duramıyorum gün dakka sayıyorum bir an önce su 7 gün gecsede bir öğrensem negatif yada pozitif sonucu benim 3. Çocuk diye heyecanlanmama gibi bir şey yok o kadar heycanliyimki zor sabrediyorum bende sizdenim.ben diyorumki kendinizi ne kadar odaklarsanız o kadar geç oluyor bu sizin içinde benim içinde çok zor ama yapmalıyız unutmalıyız ki bebislerimizi kucağınıza alalım deme canım.

Canim

Canım seni çok iyi anlıyorum gerçekten çok zor beklemek inan yerimde duramıyorum 3. Bebek olsada inan yerimde duramıyorum gün dakka sayıyorum bir an önce su 7 gün gecsede bir öğrensem negatif yada pozitif sonucu benim 3. Çocuk diye heyecanlanmama gibi bir şey yok o kadar heycanliyimki zor sabrediyorum bende sizdenim.

İnşallah allah bekleyen herkesi mutlu eder cnm .. tabiki heycanlaniyorsundur ama ilkinde bi farklı olur gibi geldi bana :) allah evlatlarini sana bagislasin

İnşallah allah bekleyen herkesi mutlu eder cnm .. tabiki heycanlaniyorsundur ama ilkinde bi farklı olur gibi geldi bana :) allah evlatlarini sana bagislasin
Amin canım allah razi olsun ilk bebegimde çok heycanlandim ama 3. Tarifsiz bir heycan beni anlaman için yaşaman lazim ilk bebekte ,2 yıl her ay bekledim aşırı üzüldüm olmıycak benim çocuğum olmuyor diye düşündür ken artik umidi kestiğinde güzel haberi aldım. Super bir duyguydu.ama bu duyguyu yaşarken korkular başlamıştı bile nasıl buyur acaba banyo yaptirabilecekmiyim acaba neden ağlıyor kaygılarım coktu sibral kayması ile hamile kaldığım ikinci bebegimde de çok heycan oldu ama araları yakindi büyük 3 yaşında idi yani bana gore zordu yine endişeler başlamıştı.büyük kızım hep ikinciyi kıskandı benim için hevesin yerini kaygılar almıştı .şimdi çocuk gelişimi okuyorum bölümüm çocuk üzerine annelik konusunda pistim ve deneyimli bir anne oldum bu konuda çok araştırmalar yaptım bölümüm sayedinde tabi araştırma yaptım .3. Başka imiş bunu anladım inan ilk veya ikinciye benzemiyor .daha büyük bir heycan daha emin bir adim daha deneyimli bir donem korku yok .aman gazi nasıl çıkar,nasıl banyo yaptırılır acaba neden ağlıyor gibi endişe yok bu yüzden kaygıların yerini muhteşem bir heycan aldı .3. Başka ya başka imiş çok samimi yim .

Son düzenleme:
Allah hepinizin kulaklarını boş koymasın bir an önce dolsun kucaklariniz.Allah büyük merak etmeyin sorun yok ise rabbim zamanını biliyordur verir elbette .

Kızlar merhaba ben de gebelik için uğraşanlardanım 2.5 yıllık evliyim eşim de ben de korunmuyoruz ve bebek istiyoruz ama henüz başaramadık. Benim adetlerimde düzensizlik var hep bu ay 30 gün kadar gecikti adetim yani 1 ayı adet olmadan geöirdim dra gittim gebelik testi yaptı çok halsizlik ara ara baş dönmesi vardı ama test negatif çıktı ultrasonla baktı rahim çok kalınlaşmış ama kese göremedim dedi progestan verdi belki geç döllenme olmuştur dedi 3 gün oldu progestan kullanmaya başlayalı şimdi sol kasığımda hafif ağrılar oluyo ara ara acaba yumurtluyo muyum yoksa adet mi olucam bilmiyorum hamile kalma olasılığım var mıdır bu durumu yaşayan var mı içinizde?

Kizlar adete 4/5 gun kala gebelik belirtileri baslarmi bende kasik agrilari var normalde olmuyodu adetten once bel ve kasik agrilarim .yani sizlere sorum su erken gebelik belirtileri nezaman baslar bu konuda bilgisi olanlar yardim edebilirlermi ?

Kizlar adete 4/5 gun kala gebelik belirtileri baslarmi bende kasik agrilari var normalde olmuyodu adetten once bel ve kasik agrilarim .yani sizlere sorum su erken gebelik belirtileri nezaman baslar bu konuda bilgisi olanlar yardim edebilirlermi ?
Valla bende aynı şeyler i yaşıyorum ama daha ogrenemedim hamilemiyim bir iki günüm var

Gunaydin selin:)İnşallah bakalım ben pek umitlenmemeye calissamda umarım güzel haberler verebilirim ...

Senden güzel haberler bekliyorum inş hamişsin içime öyle doğuyor. İyi geceler.. hayırlı haberler inş

Benden de olumsuz haber simdi geldi.. belirti fln hikaye lekelenme sancılar vs hepsi psikolojik mis. .

X