Hamile Arkadaşlar Bir Sorum Olacakti

burekaru

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
39
1
Merhabalar Arkadaşlar Yaklaşik Olarak 6 Aydir Takip Ediyorum Ama Bugüne Kadar Ilk Defa Yaziyorum.hepinize Hayirli Uğurlu Olsun Diliyorum.hayirlisyla Kucaklariniza Almayi Nasip Eder.bende Yaklaşik Olarak 6 Aydir Bebek Için Uğraşan Biriyim.deneyimlerinizden Faydalanmak Istiyorum.sorum şu Göbek Deliğinizin Altindan Aşağiya Doğru Bir çizgi Oluştumu?çizginin Oluşumunu Ilk Ne Zaman Farkettiniz?şimdiden Hepinize Teşekkür Eedrim Yüreklerinize Sağlik..

hosgeldin cnm aramiza oncelikle
benim gobegimde bahsettigin cizgi olusmadi cnm o cizginin hamileligin cok sonrasinda olustugunu saniyorum

slm cnm iyi dilekerin için teşekkür ederim 7 aylık hamişim karnımdaki çizgi 4. aydan sonra kasığımdan yani aşağı taraftan başladı yukarı doğru zamanla çıkıyor tam göbek deliğime ulaşmadı çok net değil ama gözle ayırt edilebiliyor sevgilera.s

canım bende 25 haftalık gebeyim hamiellik çizgisine bende çok kafayı takmıştım 20. haftalarda oluşmaya başladı benimkide çok net değil ama bakınca belli oluyo ....

canim hosgeldin aramiza...
benim de gebeligimin ilk ayi..ama bende öyle bahsettigin gibi bir cizgi yok...yani bence karin buyudukce ortaya cikan bir cizgi...
sende var mi yoksa????
Allah gonlune gore versin insallah...a.s.

aaa o hafif çizgi bende hep var silik bi çizgi o zaman ben yıllardır hamişim :)))
kızlar o çizgi bazı insanlarda hamile olmamasına rağmen olabiliyor örnek ben

Kizlar Hepinize Teşekkür Ederim..ben Daha Bekliyorum Inşallah En Yakin Zamanda Isteyen Herkese Nasip Eder.belki Doğru Söylüyorsunuz Galiba Karin Gerildikçe Oluşuyor Ama En Azindan Içim Rahatladi Devamli O çizgiyi Beklemiycem Belirti Olarak. :sm_cool: sırnaşık şey

YİNE CVP YAZMAK İSTEYEN ARKADAŞLARI BEKLİYORUM FİKİRLER YARDIMCI OLUYOR

canım benimde o çizgi var evlendiğimden beri farkındayım artık önemsemiyorum benimde o çizgi hep var ceylan arkadaşımızın dediği gibi o bazı insanlarda olabiliyo

Hamileliğimin altıncı ayı gibi çizgi çıktı ve doğurana kadar her gün iyice koyulaştı dogumu yapalı 45 oldu ama hala duruyor zamanla geçiyormuş

benimde yeni yeni oluşuyo fark ediliyo ama karın büyüdükçe belirginleşecek herhalde

oncelikle hos geldin canim aramiza bende 13 +5 haftalik hamileyim ve hamileleigimin 6 .haftasinda cikti bende cizgi ve suan iyice belirgin ama burda 7 aylik hamile bir arkadasim var hic cizgi yok, sanirim kisiden kisiye degisiyor canim

O çizgi Her Bayanda Vardir Fakat Hamileliğin Ilk Yarisindan Sonra Gittikçe Belirginleşmeye Başlar...son Dönemlerde Bayaği Koyulaşir....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…