Halı süpürmesi..

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
42
merhaba arkadaslar.benim halıma herhangi bir ip yada tüy yapıstıgında süpürgenin ucunu borosunu cıkartıp yere oturup bastıra bastıra süpürüyorum.ve bu halımı süpürmekten nefret ediyorum artık.ne yapmam gerekiyor sizce kolay süpürülmesi için bilgisi olan varmı.şimdiden tesekkürler.

Ben halı fırçasıyla tarıyarak üzerindeki saçları vs. alıyorum önce , sonra süpürge yapıyorum a.s.

halın naylon oldğu için öyle benim vardı bir tane lacivertti bide attım. yün halı aldım. ne marka olursa olsun bir dahaki sefere yün halı al cnaım. bir halım daha var onun rengi sarı Allahtan arada halı fırçasıyla alıyorum kabartıyorum. lavabonun önündeki de öyle onu da öyle halı fırçasıyla yanlız örtü örtüyorum üstüne. zaten ayakları yıkadığımız için örtü çekiyor suyu. bir alternatif daha halı örtüsü alabilirsin satılıyor. 15 ytl civarı.

duru cuğum halın naylon olduğu için iplik vs toplayıp süpürüncede katiyyen temizlenmiyor.

hayatımda ilk defa desenini beyendiğim için bir halı aldım diğer halılar gibi zannettim 2-3 gün sonra aynen senin gibi perişan oldum halı değil mukavva parçası. rulo yaptım depo odasında duruyor başbelası olduğu için kimseyede veremiyorum bir de beddua almayayım.

halıdan kurtul yani yeni halı al

''sıla-1 arkadaştan alıntı;
halın naylon oldğu için öyle benim vardı bir tane lacivertti bide attım. yün halı aldım. ne marka olursa olsun bir dahaki sefere yün halı al cnaım. bir halım daha var onun rengi sarı Allahtan arada halı fırçasıyla alıyorum kabartıyorum. lavabonun önündeki de öyle onu da öyle halı fırçasıyla yanlız örtü örtüyorum üstüne. zaten ayakları yıkadığımız için örtü çekiyor suyu. bir alternatif daha halı örtüsü alabilirsin satılıyor. 15 ytl civarı.''

kesinlikle yün halı al.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…