Halepteki Arakandaki Müslüman Kardeşlerimiz için 17161 Ya Selam(c.c) Esması Okuyalım mı

İyi Akşamlar.

Hamileyim, dun detaylı ultrasonda doktor bebeğimin safra kesesini göremedi. Haftaya salı tekrar çağırdı. O zamana kadar 70.000 Ya şafi ye niyetlendim. İçinizden geldikçe sizlerde okuyabilirseniz çok sevinirim. Su ana kadar 42000 tane okundu. Az kaldigi icin ayri bir konu acmak istemedim.

Toplam 62.000 okundu. 8000 kaldi.

Arkadaşım görmemişim kusura bakma.Allahım hayırlı şifalar versin ,haftaya hayırlı haberlerle gelirsin inşallah.

1000 okudum.Rabbim kabul etsin.

Canim siz daha iyi yapiosunuz. Yunus peygamberin duasını da zincir halkası yapsanıza..kaç tane yapılır ne kadar olur.
canım ben şu an Kur'an okuyamıyorum müsait değilim forumda diğer arkadaşlar Fetih suresi başlığı yaptı oraya okursanız çok faydası olur ben müsait olunca orda devam ederim yeni konu açmak yerine

canım ben şu an Kur'an okuyamıyorum müsait değilim forumda diğer arkadaşlar Fetih suresi başlığı yaptı oraya okursanız çok faydası olur ben müsait olunca orda devam ederim yeni konu açmak yerine
Okurum inşaallah kardeşim .. Rabbim duaları kabul edilenlerden eylesin inşaallah

70.000 tamamlandi. Hepinize cok tesekkur ederim. Cuma gununun yuzu suyu hurmetine Allahim dualarimizi kabul etsin. Sifalar versin. Hic birinizi darda koymasin.
Amin canım tez zamanda güzel haberlerini alırız inşallah Hayırlı Cumalar

Allahima binlerce sukurler olsun. Safra kesemiz gorundu. Hic birinizi tanimasam da hepinizin manevi destegini yanimda hissettim. Allah hepinizden razi olsun. Sizleride darda koymasin.

Allahima binlerce sukurler olsun. Safra kesemiz gorundu. Hic birinizi tanimasam da hepinizin manevi destegini yanimda hissettim. Allah hepinizden razi olsun. Sizleride darda koymasin.

Çok şükür.Rabbim hayırlısıyla sağlıkla yavrunu kucağına almanı,sağlıkla büyütmeni nasip etsin inşallah.

Masallah canim benim cok sevindim Allah saglicakla kucagina almayi nasib etsin Rabbim bizi dua kardesi eylesin

X