hala ümitlenmelimiyim ??

ponispon

umutlu...
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2010
191
4
arkadaşlar yorumlarınıza ihtiyacım var ..

Ben yaklaşık 2 yıl önce hamile kaldım..Regl dönemime 1 hafta kala kan testi yaptırdım 0.01 çıktı yani hamile deildim,fakat adetim 1 hafta gecikti ,tekrar test yaptırdım 126 çıktı bhcg hormonum...O hamileliliğim düşükle sonuçlandı..Özetle hamileliğimi geç öğrendim..
Şimdide hamile kalmak istiyorum ve adetme 4 gün var..bugün merakıma yenik düştüm ve kan testi yaptırdım , sonuç Bhcg 0.42 ..Acaba hala ümitlenmelimiyim..Benim aklıma takılan geçen hamileliğimi geç öğrenmiştim , sonuçta eskisi gibi 0.1 deil.

Ne dersiniz hala ümit varmı??

daha erken bence 1 hafta sonra falan tekrar yap oncekı de dusuk cıkmıs ayrıca morelının bozma cnm bugun degılde yarın:KK49:

1 haftaya bile gerek yok bence canım
2 gün sonra bida yaptır gebelik varsa zaten o değer
2 katına çıkar Allah yardımcın olsun canım
:21:

ayyy teşekkür ederim moral verdiniz..Bende düşündüm 2 gün sonra testi tekrarlamayı ama burası ufak yer.. ve doktor simdi bile kan testi yaptırmak istemedi , daha çok erken bekle dedi ben ısrar ettim yani doktor haklı çıktı..utanıyorum tekrar gitmeye ama sabredebilirsem 1 hafta beklemek istiyorum..
Belirtilerimde var ..

ayyy teşekkür ederim moral verdiniz..Bende düşündüm 2 gün sonra testi tekrarlamayı ama burası ufak yer.. ve doktor simdi bile kan testi yaptırmak istemedi , daha çok erken bekle dedi ben ısrar ettim yani doktor haklı çıktı..utanıyorum tekrar gitmeye ama sabredebilirsem 1 hafta beklemek istiyorum..
Belirtilerimde var ..

Doktorlar anlamaz ki canım bizim halimizi :18:
ama bi yandan onlarda haklı adet geçmeden yapmıyorlar
çünkü psikolojik sıkıntı yaratıyor bayanlarda :KK20:
Rabbimin izniyle hamilesindir inşallah canım
:KK16:

X