hala regl olmayan varmı??

bende de tık yok ama benim korkum da yok. 2-3 ay olmaması normalmiş. bir arkadaşım 11 ay regli olmamış.

97 gün oldu bende de tık yok..niye korkuyosunuz ki bi önlem almıyomusunuz arkadaşlar..aman ha dikkat edin bi arkadaşımın tanıdığı doğumdan 4 ay sonra hamile kalmıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı regl olmuyo diye korunuyo sanıyomuş

umarım regl olunca kilo vermem daha kolay olur.:Saruboceq:önceki işimde bi amirim regl olduktan sonra kilo vermeye başladığını söylemişti.o zamana kadar çok kiloluymuş..

Valla bendede tık yok hiçte rahatsız değilim ne zaman isterse o zaman buyursun eşimede diyorum bak bende daha tık yok ona göre ohhhh pek bi keyifliyim sormayın.ama o eskidenmiş süt koruyor diye sakın kızlar biz cahil değiliz yok öyle bişey aman heeeeee dikkat.

valla ben 3 aylık iğne yaptırdım tedbiri elden bırakmamak gerek allah korusun yani kazaya maruz kalmak istemem allah isteyene versin

bende gecen hafta pazar oldum sonunda..normal doğum yapmama ragmen eskısı gıbı hafıften agrı vardı..normal doğum yapanlar bılır sancı regl sancısı gıbı gırıp gtıgıde sıddetlenır ve dayanılmayacak en ust noktya gelırrrr veee bırden durur ve boyle defalaraca olup acılma devam eder..işte o anı yasadım sankı ya.sankım sıddetlenecekmıs gıbı geldı doğumdkı gıbı..fecı berbat allahımmmhala tm atamadım ustumden..

bende yeni yılı regl olarak karşıladım süt falan koruması diye bişey yok herşey normal devam ediyor bu dönemde biz kendimizi korucaz artık bebişlerimize iyi bakmamız lazım :)

:sm_cool:çok şükür bu sabah regl oldum rahatladım yaaa darısı olmayanların başına:sm_cool:

Ya arkadaşlar size bişey soracaktım
ben daha regl olmadım doktorumla bir ara konuştuğumuzda spiral olur demişti gerçi pek düşünmüyorum ama benim duyduğum regl olmadan spiral takılmıyomuş dimi eeee ben regl olmazsam taktıramayacğım o zaman?birde taktıran varsa lütfen yazarmı nasıl bişey canınız yanıyomu?

spiral hakkında bit bilgim yok ki..
kızlr ben de bir iki gündür renkli akıntı görüyorum kilodumda ama adam gibi kanama başlamadı acaba ilk adet böyle mi oluyor?? ped koysan bşr türlü koymasan bi türlü??

minikpatik gözün aydın canım.darısı başıma.hiç regl olmak için bu kadar dua ettiğimi hatırlamıyorum.amma da sancılandırıyo bu bizi psikolojik olarak haa.:roflol:

minikpatik gözün aydın canım.darısı başıma.hiç regl olmak için bu kadar dua ettiğimi hatırlamıyorum.amma da sancılandırıyo bu bizi psikolojik olarak haa.:roflol:

saol canım darısı başına valla öyle rahatladımki anlatamam valla hala devam ediyo tükendim ama razıyım ben

Ya arkadaşlar size bişey soracaktım
ben daha regl olmadım doktorumla bir ara konuştuğumuzda spiral olur demişti gerçi pek düşünmüyorum ama benim duyduğum regl olmadan spiral takılmıyomuş dimi eeee ben regl olmazsam taktıramayacğım o zaman?birde taktıran varsa lütfen yazarmı nasıl bişey canınız yanıyomu?

ewet canım adet olmadan takmıolar ben taktırdım doğumdan sonra 3ay dolmadan
acımıo bikere korkma şimdi arada bi ağrı girio karnıma ama ondan mı bilmem kontrole gittim yerinde duruo kayma yok dedi yılda 1kez kontrole gitcem spiral sonrası ilk adetim çok yoğundu 2.adetim okadar değildi memmunum şimdilik

ewet canım adet olmadan takmıolar ben taktırdım doğumdan sonra 3ay dolmadan
acımıo bikere korkma şimdi arada bi ağrı girio karnıma ama ondan mı bilmem kontrole gittim yerinde duruo kayma yok dedi yılda 1kez kontrole gitcem spiral sonrası ilk adetim çok yoğundu 2.adetim okadar değildi memmunum şimdilik

özlemcim sağolasın yaa verdiğin bilgi için.sen adetini hemen oldun o zaman öylemi?ben olmazsam takılamayacak o halde eeeee nolcak pekiiiiiiiiiiiiiii:uhm:
başka bir yöntem bulunacak o zaman.

ayy minikpatik 10 gündür aynı hızla mı devam ediyo kızzz.valla zati başım neyim dönüyo.hamileyim diye aklım çıkıyo.olsa da 15 gün olsaaaa

özlemcim sağolasın yaa verdiğin bilgi için.sen adetini hemen oldun o zaman öylemi?ben olmazsam takılamayacak o halde eeeee nolcak pekiiiiiiiiiiiiiii:uhm:
başka bir yöntem bulunacak o zaman.

ben 3ayım dolmasına 1hafta kala adet oldum ben erken doğum yaptım ya sizlerden öndeyim 1.5ay o yüzden
3aylık iğneler var, yada eşin koruncak canım başka çare yok

eylülcüm aynı hızda devam ediyo ne ki bu anlamadım zannedersem acısını çıkarıyo:) ben 3 aylık iğne olmuştum sanırsam onun yüzünden doktor söylemişti aman oldukya bende razıyım valla

X