hala regl olmayan varmı??

bızımde 73. gunumuz ve hala regl olmadım hamıle kalmaktanda korkuyom esım korunuyo ama yınede rahat degılım ınsallah yakında regl olurum olmamakta cok rahatsız edıcı
:asigim:

Benimde 55. günüm fakat tık yok ne gelen var ne giden. Birde birşey soracağım acaba regl olduktan sonra daha hızlı kilo verildiği doğrumu, şişliklerin inmesi açısından?

ya evet kızlar şişlik de oluyo.emziriyorum diye de inanılmaz tatlı yiyorum.öle alışmışım ki tatlı olmadan yemekten kalkınca bi garip oluyorum.o da tabi hoopp hemen kilo oluyo.acaba regl olunca bikaç kilo verirmiyiz?:roflol:

regl oldum bende öyle düşünmüştüm göbegim biraz daha küçüldü ama kilo falan verme açısından bişe yok.hatta kendimi direk çikolataya bağladım regl oldugumda nerdeyse damardanda çikolata alcaktım.muhtemelen 1 kilo aldım..adet olunca kilo verilir diorlardı benim için ölee olmadı sositososito

duramıyo demi insan bi de regl olunca daha bi artıyo bu istek.acaba insanlarda mutluluk hormonlarının yanında tatlı hormonlarıda mı salgılanıyooo:roflol:

Artık resmen utanıyorum yemek yerken kıtlıktan çıkmış gibi daha kahvaltıdan kalkarken bile acıkıp tatlılar yemek geliyor içimden yok yok galiba bu kilolar öyle regl ile falan gitmicek :) yine de umut dünyası işte

ya arkadaşlar ben 3 aralıkta hasta oldum 10 aralıkta bitti bugün yine kanamam var bu nedir şimdi bilginiz varmı doktora gitmelimiyim çok korkuyorum yaaa

merak etmeyin ben sizinde yerinize oluyom bu ay 2 defa oldum töbe töbeekaydirigubbakcemile3:teytey:

bende oldum bugün:teytey: ve evliliğim boyunca ilk defa regl olguğuma üzülmedim:dance::ecrin_bebek:

Artık resmen utanıyorum yemek yerken kıtlıktan çıkmış gibi daha kahvaltıdan kalkarken bile acıkıp tatlılar yemek geliyor içimden yok yok galiba bu kilolar öyle regl ile falan gitmicek :) yine de umut dünyası işte

ahh mavigüncüm valla aynı derttem muzdaribiz.kız kıtlıktan çıkmış gibi yiyorum millet bakıyo bu hatun bu kadar yemezdi.aman şunu ye süt yapar bunu iç süt yapar miğde genişledi.şimdi de hakim olamıyorum kendime.

......bu arada kızlar etrafımda doğum yapan kadınlara sordum bazıları 8 ay,bazıları ise 2 yıla kadar regl olmamış biliyomusunuz.onun için rahatım.ama dediğim gibi her an bi hamilelik haberi duyarmıyız diye siteyi didkliyorum:roflol:

valla bende bu kunuda dertliyım.oğlumu babasına bıraktım baayım bizim kızlar ne durumda diye.lohusalık döneminde 38 gün sürmüştü şimdiyse 2 buçuk ay oldu nerdeyse bende tık yok pek bişey yapmıyoz malum benim sıpa hiç durmuyo yinede korkuyorum acaba hamilemiyim diye.ne zor bi durummuş yaaa.iyiki girmişim siteye içim rahatladı bir ben değilmişim bu konuya takılan...

X