Hala memeden süt gelmesi

maviisever

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2018
778
203
Kızlar acil bakarmısınız…

İki buçuk sene önce doğum yaptım ilk günden beri hep sütüm geldi aşırı olmasada fakar martın başlarında kızımı sütten kestim hala süt gelirken ve 6 ay oldu göğüs ucumu sıktığım zaman biraz sert kremsi sarımsı süt geliyor iyice bastırdığım zaman kuvvetli sıktığım zaman (canım acıyacak kadar değil) bir su damlası kadar geliyor normal mi? Hala kesilmemiş olması? Annem göğüs kanserinden vefat etti bende kontrol ettirmeyi ihmal ediyorum bir yandanda korkuyorum açıkcası bir şey çıkar diye ama elimle baktığım zaman her hangi bi bulgu yok. Sütün gelmesi kesilmemesi normal mi?

4 yıl oldu bende de durum aynı Dokunmamak, sıkmamak gerekiyormuş. Genel cerraha gittim ultrason vs.. bir sorun yokmuş. Doktor çok soru soruyor, muayene ediyor, ki bunlara vereceğin cevaplar önemli. Git mutlaka

2 sene normal diye biliyorum . Bende 19 aylıkken kestim memeden. Şuan 3,5 yaşında. Daha düne kadar geliyordu dediğin gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…