Hala ihtimalim var mı?

Çooook sevindim sizin adınıza çok tebrik ediyorum belirtileriniz oldu mu bu bekleme süresinde
çok tşk ederim darısı sizin başınıza belirtinin dibine vurdum göğüs hassasiyeti sık idrara çıkma yoğun kasık ağrısı ve devamlı sümüksü şeffaf bir akıntı vardı ben de

çok tşk ederim darısı sizin başınıza belirtinin dibine vurdum göğüs hassasiyeti sık idrara çıkma yoğun kasık ağrısı ve devamlı sümüksü şeffaf bir akıntı vardı ben de
Hayırlı olsun son adet tarihiniz ne zamandı acaba? Çok sevindim

çok tşk ederim sat 7 ağustos ama yumurtlama regl zamanına 5 gün kala oldu
Ya tebrik ederim Döngünüz kaç gündü acaba benimde 15 ağustos 12 sinde bir iki damla kırmızı pembemsi kan geldi başka gelmedi 14 ünde 3 damla kahve damla gördüm . 19 Ağustos beklenen adetim . Bende merak içindeyim

32/33 gün arasında değişiyor döngüm. ben de yerleşme lekesi görmedim hiç hamile olduğumu anladığım en yoğun belirti yumurtlamadan sonra kesilmeyen sümüksü şeffaf akıntı oldu. rahim kendini gebelik ortamına hazırlıyor demişti dr kontrole gittiğimde

Benim önceden çok akıntım olurdu iç çamaşırım bile hep solardı akıntılardan ama son iki aydır hiç akıntım olmuyor. Pcosa bağlı vajinal kuruluk vardı bende. İlişki sırasında da hep kayganlaştırıcı kullandığımız için ona bağlı anlamadım. 1 yıldır evliyim 3-4 ay korunmuştuk geri çekilmeyle sonra hiç korunmadık ama gebelikte oluşmadı.

biz eşimle 3 aydır deniyoruz ilk 2 ay çok üstüne düşmedik olursa olur psikolojisindeydik ama ben her negatif gördüğümde biraz daha yıkılınca son adetimden itibaren bir dolu bir boş olarak değerlendirdik. özellikle kayganlaştırıcı kullanmadık bir makalede olumsuz etkileri oluyormuş gibi bir yazı okumuştum. sizde ne gibi belirtiler var ?

Normalde göğüs hassasiyeti hiç yaşamam bu döngümde yaşıyorum. Bel ve kaşık ağrım var . 12 sinde ve 14 ünde 2-3 damlalık lekelendim normalde lekelenme de yaşamam bizde adet sonrası yumurtlama günlerine kadar bir dolu bir bol değerlendirdik sonra eşim grip oldu bıraktık. Bende sürekli negatif görüyorum son 3 aydır o yüzden çok ümitlenemiyorum. Kadın doğumda en son kendini rahat bırak biraz gelme artık ne olduğunu biliyorsun. Artık gebe kalınca seni görmek istiyorum dediği için ona da gitmiyorum. İnsanı yoran bir süreç gerçekten

çok haklısınız psikolojik olarak insanı yoruyor. inş tez zamanda siz de güzel haberlerle buraya yazarsınız

Sabah kan vermeye gittim dayanamayıp gecikmenin 6. Günündeyim yaptım 2 idrar testi de negatif inşallah kan testinde pozitif çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…